Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības un ikdiena

 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Labvakar, meitenes!
Vēlos "izkratīt sirdi". Jau kārtējo reizi sastrīdējos ar draugu par mūžseno tēmu - par mājas darbiem, manu laiku un ieguldījumu attiecībās... Draugs uzskata, ka es nedaru pietiekami. Viņš vēlas ģimeni, kārtību mājās, perfekti tīru mājvietu, lai katru dienu būtu pagatavotas pusdienas / vakariņas. Es strādāju no 9 līdz 18, stunda uz darbu un atpakaļ. Parasti visu dzīvokli tīru katru sestdienu, bet pa nedēļu dažādus sīkumus. Ēst gatavoju cik nu varu, iespējams, neesmu labākā vai daudzpusīgākā pavāre, bet gatavoju normāli. Ne katru dienu, bet kādas 4 reizes nedēļā sanāk gatavot. Mums ar draugu ir vienošanās - es taisu sarakstu ar pārtikas produktiem, kurus viņš iegādājas / atved mājās un es savukārt gatavoju ēst. Protams, viņš bieži neko nenopērk slinkuma pēc, vienmēr aizmirst kaut ko svarīgu, bet aizbildinās ar to, ka nevēlas neko tajā dienā ēst. Mēs nevaram atļauties to, ka es nestrādātu. Tajā pat laikā, es nogurstu no darba, gribu atpūsties, bet neslinkoju nekādā ziņā. Es saprotu, ka liela daļa sieviešu paspēj gan ēst gatavot, gan māju sakopt, gan bērnus pabarot / apģērbt / nomazgāt / audzināt, gan vīru pabarot / apmierināt viņa vajadzības un vēl bez tā gan atpūšas, gan nodarbojas ar kādu hobiju... bet es tiešām nesaprotu, kā to visu paspēt? :( Attiecības negribu zaudēt, bet draugs saka, ka nepietiekami, vajag vairāk / rūpīgāk / pilnvērtīgāk... Dažreiz es domāju, ka neesmu radīta ģimenes dzīvei, attiecībām (s):-(
Tādas pārdomas šovakar (t)
06.09.2016 22:18 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Tev liekas, ka viņam ir taisnība?
06.09.2016 22:24 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Nevis Tu neesi radīta attiecībām, bet Tavs čalis.
Nevajag kļūt par kārtējo LV sievieti, kura iejūdzas gan algotā darbā, gan mājās vergo bez jebkādas pateicības.
06.09.2016 22:25 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Lai vins iet dillees!! Es vel saprastu,ja tu nestradatu ,tad vins varetu prasit ideali tiru utt. Bet Tu ari strada,kada vella pec tev butu jaizlimejas vina prieksa? Mani aizkera viens teikums,iespejams,nepareizi sapratu. Bet ja vins kko ir aizmirsis nopirkt est,tad vins pasaka,ka vins est negrib! Bet Tu? Varbut Tu gribi est,tatad par tevi vienalga?
06.09.2016 22:26 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Drīzāk jau šis nav normāli : ka liela daļa sieviešu paspēj gan ēst gatavot, gan māju sakopt, gan bērnus pabarot / apģērbt / nomazgāt / audzināt, gan vīru pabarot / apmierināt viņa vajadzības un vēl bez tā gan atpūšas, gan nodarbojas ar kādu hobiju
06.09.2016 22:26 |
 
10 gadi
Reitings 319
Reģ: 17.09.2010
Sadaliet mājasdarbus. Varbūt būs efektīvāk. Kāpēc viss ir jādara jums? Kāpēc viņš var atļauties netikt galā ar savu pienākumu un nopirkt pārtiku? Dikti stulbi no malas. Itkā viņš viens strādā un itkā viņš viens nogurst.
06.09.2016 22:27 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Jau kārtējo reizi sastrīdējos ar draugu par mūžseno tēmu - par mājas darbiem, manu laiku un ieguldījumu attiecībās...

Un kā ir ar viņa laiku un ieguldījumu attiecībās? Ko viņš mājās dara un kādu ieguldījumu attiecībās veic?
06.09.2016 22:28 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Ne jau tevī ir problēma, bet vīrietī.
Grib tīru māju - lūdzu, putekļusūcējs un tīrīšanas līdzeklis. :-)
Grib vakariņas - marš, uz virtuvi, un lai taisa sev ēst. :-)
Tu jau vari ļaut viņam sevi pārliecināt par to, ka sievietes sūtība ir izdzīvot kaut kādu 50to gadu mājsaimnieces ideālu, bet es tiešām nedomāju, ka uz pilnu slodzi strādajošai sievietei būtu jāsamierinās ar šādu attieksmi.
Kur paliek savstarpēja cieņa un atbalsts, vienlīdzīga pienākumu sadalīšana ikdienā?
Vai nu tavs vīrietis iemācas būt īsts vīrs un tik ar sevi un savām vajadzībām galā, vai tev jāmeklē cits, mūsdienīgāks vīrieša modelis, kamēr viņš var ievākties atpakaļ pie mammas, kas viņu aptekās uz 100%.
06.09.2016 22:29 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Tev liekas, ka viņam ir taisnība?

Šis ir labs jautājums un atbildi es nezinu. Es daudz par to domāju, bet sava daļa taisnības ir katram no mums. Tā konkrēti - man vai viņam ir taisnība... Es nezinu, es zinu, ka nejūtos komfortabli visu laiku dzirdot pretenzijas, bet tajā pat laikā man šķiet, ka arī es varētu darīt vairāk :(
Es ēdiena ziņā esmu pieticīga, visu dzīvi maz ēdu un man nevajag zupas, filejas un sautējumus. Tāpēc, iespējams, man arī ir grūtāk gatavot priekš otra.
06.09.2016 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Pff. Tev pašai tieši cik ilgi jau tas liekas normāli?! Tev būtu šobrīd jācer, ka jūs sastrīdēsieties ar galiem un viss beigsies. Es arī strādāju un tāpēc, ja man draugs pateiktu, ka viņaprāt, man vēl katru dienu jāgatavo un jātīra, es laikam sāktu histēriski smieties.
06.09.2016 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
liela daļa sieviešu paspēj gan ēst gatavot, gan māju sakopt, gan bērnus pabarot / apģērbt / nomazgāt / audzināt, gan vīru pabarot / apmierināt viņa vajadzības un vēl bez tā gan atpūšas, gan nodarbojas ar kādu hobiju

Parasti jau tā idille ir tikai ārēja, jo plusā ir viens no šiem variantiem: nav laika sevi sakopt, nav spēka seksam, ir depresija/neirotisms/histēriķes iezīmes.
Tas pie varianta, ja strādā. Ja ir full time mājsaimniece, tad tas, manuprāt, ir izdarāms.
06.09.2016 22:33 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Vispār jau cītīga pretenziju izteikšana liecina par attiecību beigu tuvošanos..piedod, bet tā ir. Protams, varbūt viņš vienkārši ir ļoti sīkumains un piekasīgs pēc dabas, bet parasti jau vīrieši pret dažādām neizdarībām ir krietni iecietīgāki un vienaldzīgāki, nekā sievietes. Kad sākas kritika, mīlestība ir sākusi pagaist. Tas tā, subjektīvs viedoklis.
06.09.2016 22:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
kārtību mājās, perfekti tīru mājvietu, lai katru dienu būtu pagatavotas pusdienas / vakariņas.
Es ar šo visu brīnišķīgi tiku galā... kad nestrādāju :D
draugs saka, ka nepietiekami, vajag vairāk / rūpīgāk / pilnvērtīgāk...

Njā... tādā gadījumā viņš varētu vismaz vairāk un pilnvērtīgāk naudu ienest ģimenē, lai nesanāktu šādi:
Mēs nevaram atļauties to, ka es nestrādātu.
06.09.2016 22:38 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Čalis var iet dillēs.
Atceros,ka bijušais sūdzējās draugiem,ka es viņam vienmēr brokastīs taisīju omleti. Haha, būtu priecājies,ka to darīju. Tagad droši vien raud spilvenā, ka no rītiem nav tās omletes. Nevajag izlutināt vīriešus! Tu neesi viņa mamma!
06.09.2016 22:42 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Atceros,ka bijušais sūdzējās draugiem,ka es viņam vienmēr brokastīs taisīju omleti.

Jēziņ, nu kur tā var? (t) Tak neēd, ja negribi, neviens nespiež.
Es piekrītu vairākumam - puiša prasības no tevis ir par traku. Tu taču nevari norukāt darbā un tad vēl būt supersieviete mājās.
Protams, viņš bieži neko nenopērk slinkuma pēc, vienmēr aizmirst kaut ko svarīgu, bet aizbildinās ar to, ka nevēlas neko tajā dienā ēst.

Jā, viņa paša ieguldījums šajās attiecībās - grandiozs uz tava fona... (t)
06.09.2016 22:46 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Man, piemēram, ir iegājies jau automātiski - ja es kaut ko uztaisu un draugs sūdzas, ka vienveidīgi/negaršo (pie nosacījuma, ka man pašai liekas ēdams)/apnicis/whatever, tad es pēc tam kādu laiku netaisu vispār neko - teiksim nedēļu vai divas. Taisu tikai sev kaut kādus ātros ēdienus, kas man pašai garšo vai arī ļauju, lai viņš taisa. Šobrīd jaudikti sen neesmu dzirdējusi pretenzijas, jo priecājas, ka es no sava aizņemtā grafika vispār šad tad atlicinu laiku tādām bezjēdzīgām lietām kā gatavošana.
06.09.2016 22:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es arī katru dienu negribētu ēst omleti :D
Bet viņš, protams, varēja rādīt labo piemēru un pats pagatavot kaut ko savādāku :)
06.09.2016 22:50 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Nu, izklausās, ka viņam tevi ir ļoti viegli iespaidot. Tev pašai līdz galam būtu jābūt jāsaprot kāds ir tavs viedoklis.
Bet visumā protam es piekrītu pārējām meitenēm, ka izklausās briesmīgi. Tādās attiecībās nav jēga ieguldīt sevi.
06.09.2016 22:52 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Haha, ne jau nu es tam karalim taisīju omleti katru dienu :-D
06.09.2016 22:55 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es pati arī kritiku uztveru ļoti saasināti. Ja man draugs pateiktu, ka es nedaru pietiekami, es būtu ļoti apvainojusies un teiktu, lai iet tak prom, ja jau mājsaimnieci vajag nevis draudzeni :-P:-D
06.09.2016 22:55 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Es arī strādāju pilnas slodzes darbu, viena tīru māju (JO man liekas, ka es pati to izdaru vislabāk), lielākoties gatavoju vakarińas, bet, ja man kaut ko aizrāda vai "zāgē", ka kaut kas nav labi (tad drēbes nav izmazgātas laikā, tad kaut kas negaršo utt), rupji sakot-pasūtu d... Lai algo kalponi vai meklē citu dzīvesvietu, ja kaut kas nepatīk! Tādas man tās attiecības, bet tas strādā. Lai nemaz neiedomājas, ka tiks aptekalēts. Un nedod dievs, par to vēl pārdzīvot-nav tā vērts! Pats pieaudzis cilvēks un jāmāk pašam par sevi parūpēties. Sańemies, neizklājies kā paklājs puiša priekšā!;-)
06.09.2016 23:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits