Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Netiek nokomplektēta grupa!

 
Reitings 31
Reģ: 12.06.2016
Sveicināti puikas un meitenes.
Pieteicos LBK tiesību zinātne neklātienes nodaļā, samaksāti jau divi maksājumi, šodien pa dienu zvanija teica ka diemžēl grupa nav nokomplektēta, uzreiz piedāvāja pāriet uz citu profesiju vai arī mācīties tālmācība šo pašu profesiju, teicu ka rīt sniegšu atbildi.
Bet šobrīd domājot, man mazliet māc izmisums, domāju iet uz juridisko koledžu, jo tur neklātienes nodaļā būs vietas, jau sazinājos un viss ir kārtība.
Bet galvenais jautājums vai man atgriezīs LBK visu naudu ko esmu iemaksājis, jo principā dēļ viņiem es nevarēšu studēt neklātiene, vai kādam ar šo skolu ir bijušas darīšanas tieši sakarā ar to ka grupa nav nokomplektēta un vēlaties lai naudu atgriež.
Jo daudz kur lasu ka viņi atgriež tikai 50% no iemaksātas summas, bet tas ir saistīts ar citām lietām, precīzi savējam jautājumam atbildi nevaru atrast.
Zinu ka rīt uzzinātu 100% atbildi no viņiem, bet šobrīd ir ļoti liels izmisums un pat nevarēšu aizmigt.
06.09.2016 21:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Par LBK ir daudz reti pretīgu atsauksmju internetā - pat ja naudu atpakaļ nedabūsi, uzskati, ka tev paveicās, un ej studēt uz citu mācību iestādi.
06.09.2016 21:35 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Kā var neatgriezt naudu, ja pakalpojums nav saņemts. Šajā gadījumā jāiet līdz galam.
06.09.2016 21:39 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es arī domāju, ka naudu vajadzētu saņemt. Viņiem nav nekādu tiesību paturēt naudu, ja nav izpildījuši nosacījumus.
06.09.2016 21:44 |
 
Reitings 149
Reģ: 29.01.2009
Pieļauju, ka līgums ar LBK jau ir parakstīts? Kas tajā teikts?
06.09.2016 21:59 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Ne jau tas tik būtiski kā sākumā šķiet;).
Studējošo sarakstā esi ? Jā/Nē.
Pakalpojuma sniegšana ir uzsākta? Jā/Nē.
N.B un Civillikums ir augstāks kā tādu līgumu saturs.
Ir bijis citās augstskolās, ka nenokomplektē grupu, tad naudas iemaksu atgriež.
Studiju līgumi par maksas studijām ir pakalpojuma līgumi.
06.09.2016 22:06 |
 
Reitings 31
Reģ: 12.06.2016
LBK Līguma punkti par laušanu.
6.1 LBK ir tiesības vienpusēji pārtraukt, bla bla bla ja nemaksā naudu viņiem par studijam konkrēta grafika
6.2 Students ir tiesīgs atteikties no Līguma turpmākās pildīšanas, rakstveida informējot par to LBK. Gadījumā, ja Students pēc paša vēlēšanās lauž līgumu pēc studiju apmaksas:
6.2.1 līdz studiju sākumam - iemaksātā summa tiek atmaksāta 50% apmērā.
6.2.2 pēc apmaksātā studiju perioda sākuma - iemaksātā summa netiek atmaksāta.
vel ir Tiesības un pienākumi LBK.
Mainīt studiju veidu, ja Studentu grupa netiek nokomplektēta atbilstoši apstirpinātam plānam, piedāvājot studentam studēt citā grupā, attiecīgi mainot studiju maksu.
un velviens punkts
LBK Pienākumos
Nodrošināt Studenta iespēju apgūt Līgumā norādīto studiju programmu atbilstoši augstākas izglītības programmas standartam ( Šinī brīdi sanāk ka viņi man nevar nodrošinat ko solija, neklātieni tiesību zinātnē )
06.09.2016 22:18 |
 
Reitings 31
Reģ: 12.06.2016
Ka es varu zināt vai esmu sarakstā?
Man neviens neko nav teicis, šodien bija pirmā informācija ka grupa vienkārši nav nokomplektēta, kopš pieteikšanas nekas cits nav ziņots.
Un pakalpojums sanāk man nav nodrošinās, ne ir sākušās studijas konkrētājā programmā, ne kaut kas cits.
06.09.2016 22:19 |
 
Reitings 31
Reģ: 12.06.2016
Manas bažas apstiprinājas, tie zagļi man piedāvā iet uz citu profesiju, tālmācību vai arī ja eju prom atgriezīs tikai 50% naudu.
Protams tā darbiniece jau izlikās ka neko nerubī un kas iesniegumā es varu rakstīt cik esmu iemaksājis un cik vēlos lai man atgriež naudu, kapēc eju prom, utt.
Pateica lai visu situāciju aprakstu un tikai tad varbūt man ados visus 100%, tad es ieminējos kaut ko par civillikumu, gribēju sajusties mazliet gudrāks, viņa uzreiz teica, ka nesaprot neko, tikai strādā te.
Pastāstiet ko man lūdzu darīt...
Esmu ļoti noskaities un pat domāju rakstīt televīzijai par šo gadijumu, jo es noteikti nēesmu vienīgais kuru šitā piesmej, tik pat labi es varu atvērt kādu sporta pulciņu, jūs man visi samaksājat un es pēc mēneša pasaku ka mums nepietiek cilvēki adošu jums 50% atpakaļ, tas nav nopietni.......
07.09.2016 16:34 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
http://www.sudzibas.lv/search?q=LBK
Palasi sūdzības par LBK
07.09.2016 18:14 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Vajag sūdzēties Patērētāju tiesību birojam.
Tas ir netaisnīgi.
09.09.2016 23:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits