Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Personvārdi, kas nepatīk

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Iedvesmojoties no tēmām par patīkamākajiem meiteņu un puišu vārdiem, būtu interesanti uzzināt pretējo- kādi ir tie personvārdi, kas jums nepatīk? No mūsdienu populārākajiem vai arī no tiem kādus saviem dēliem, meitām ielikuši paziņas.
Labi, sākšu.
Emīlija, Kate, Dora, Esmeralda, Justīne, Grieta.
Jēkabs, Kārlis, Normunds, Lūkass (liekas zirga vārds), Ralfs (liekas suņa vārds).
03.09.2016 21:38 |
 
Reitings 245
Reģ: 29.05.2018
runājot par dubultiem vārdiem, man liekas komiski, ja ir divi ļoti līdzīgi vārdi, piemēram, Krists Kristers, Annija Anna utml.
21.07.2018 01:38 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Mans vārds laikam dažiem pat šeit nepatīk, nemaz nevarēju iedomāties :)
Bet jā, jāpiekrīt jau iepriekš teiktajam, ka ne jau vārds kādam nepatīk, bet lielākoties tās ir asociācijas, kas saistās ar šo konkrēto vārdu. Man pašai nav tādu vārdu kas izteikti nepatīk, jā, ir tādi, kurus saviem bērniem nedotu, bet nekad nesmiešos par kādu cilvēku viņa vārda dēļ.
21.07.2018 01:44 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
nekad nesmiešos par kādu cilvēku viņa vārda dēļ.
Es gan smietos par tā bērna vecākiem, kas savam bērnam ielika vārdu "Daenerīsa" no Troņu spēlēm. Protams, Latvijā nav šāds trends, bet ārzemēs ir. Wtf vnk.
21.07.2018 01:47 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Dālllija dēļ "viņas melo labāk"?

haha, nē, Sognare. :D Pat nebiju iedomājusies par šo sakritību. :D
Nezinu, Baiba nepatīk jau ļoti sen. Un Roberts apriebies, jo visi tik ļoti fano par šo vārdu un n-tos gadus jau bērnu vārdu topos turas. Un pāris pazīstamie Roberti neizraisa īpašas simpātijas, tas arī.
21.07.2018 01:59 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Šis arī man ir aktuāls novērojums, jo zinu tikai vienu Lieni un viņa baigi maukojas apkārt, tāpēc saviem bērniem nekad tādu neliktu.

Same here. Arī Monta. :D
21.07.2018 02:01 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Lūk ko atradu:-D
Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departaments portālam Lsm.lv sniedza informāciju par interesantākajiem Latvijas dzimtsarakstu nodaļās reģistrēto jaundzimušo vārdiem laika posmā no 2015.gadam līdz 2017.gada martam.

Zēni
Joris, Natans, Līrojs, Bārts, Jākobs, Olivers Emeka, Menaheds Mendels, Dāls, Fadejs, Adalards, Narimans, Denards, Maksimus, Joēls, Samvits, Mefodijs, Sajans, Engins Toms, Filins Marī, Jorens Veiko, Roberts Ozols, Diamonds, Levi Moše, Tigrans, Rollo, Ragnars, Itans, Jānis Ceriņš, Jumis, Ratibors, Kastanis, Kosmo Goku, Rovens,Haldors, Liams, Tigrans Eimoss, Raido, Tao, Leino, Āvo Jēkabs, Lamārs, Sadars,Sairuss, Evo, Kristens Risto, Vuks, Malems.
Meitenes
Aviva, Anaisa, Reina, Aminata, Kristāla, Diona, Amalia, Lala, Lenda, Pērle, Faustīne, Haniela, Naina, Sammera, Munise, Jorta, Ugņe, Līva Lapsa, Marta Lapa, Bažena, Elila Gineša, Eva Lenideina, Pavla, Laūra, Sola, Virsvarija, Kīne, Edene, Hadasa, Jūle, Jete, Roze, Rasa Zīle, Neila, Mīra, Eila, Eiva, Teona, Emilia Libertia, Anuka, Kairija, Liepa, Arhelija, Animaisa, Areselija, Laisma, Una Naemi, Iona, Silmerija Pēce, Nili Stefani, Ānanda.
Nu lūk te būs noteikti pa ko šausmināties:-D:-D:-D
21.07.2018 08:06 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Sognare, daudzi uzskaitītie vārdi nav latviešu, bet pavisam ierasti un bieži vien populāri cittautu vārdi. Nav par ko šausmināties, ja attiecīgie bērni visticamāk nemaz nedzīvo Latvijā.
Man, piemēram, dēlu arī sauc Roberts. Latvijā visi rauc degunu - nu ik uz soļa Roberti, redz, visiem traucē dzīvot... :-D Bet mēs nedzīvojam Latvijā - un te šāds vārds puikam nav bieži sastopams. Tā vai tā - liku bērnam vārdu ne tāpēc, ka populārs vai tieši otrādi - rets, bet vnk tāpēc, ka man personīgi šāds vārds patika un manam vīram arī. Absolūti neinteresē, ko kāds cits par šo vārdu domā, galvenais, ka mums tas patīk un dēlam piestāv... 8-)
21.07.2018 08:17 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Briesmīgi,ja vecāki bērnu nosauc par Gonoreju vai Gangrēnu:-D(t):-D
21.07.2018 08:41 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Nepatīk visi uz d burta- Dina, Diāna, Daiga, Dita, utt.
Tad ļoti nepatīk visi krieviskie- Ļena, Eļena, Jekaterina, Jana, Anastasija, Aleksandrs, Dimitrijs, Sergejs, Saša, Taņja, Tatjana, Jūlija, Boris, Ivans, Ivanna, Maksims, Ludmila, Ņikita, utt. fuj pee
Tad vēl nepatīk vārdi- Linda, Sintija, Kortnija, Tifānija, Nikola, Biruta, Milēna, Agate, Anete, Agita, Alise, Annija, Artjoms, Markuss.

Cheese Tev vieglāk būtu pateikt, kādi vārdi Tev patīk, nekā nepatīk. :-D
21.07.2018 11:15 |
 
Reitings 48
Reģ: 02.04.2018
Man godīgi sakot patīk šeit daudz iepriekš sauktais vārds- Baiba. :-D
22.07.2018 23:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!