Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jāiet uz kāzām

 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Man drīz jādodas uz kāzām. Bet man ir bažas par dažām lietām. Protams, es skaidri nezinu, kā būs, bet nu cik man ir pastāstīsts, tad neliekas forši dažas lietas.
Pirmās bažas ir par guļvietām. Ir aizdomas, ka tur nebūs padomāts par viesu izguldīšanu, kaut ko dzirdēju, ka būs vienkārši matrači lielā telpā :( Bail pat domāt par dušas pieejamību visam tam kvantumam cilvēku... Ko darīt? Man tas tomēr ir svarīgi.
Kā arī ir aizdomas, ka nebūs padomāts par veģetāriešiem. Kāzas notiek laukos un tur uzsvars būs uz gaļu. Tā kā esmu veģetāriete, man bail, ka nebūs, ko ēst.
Vai esat bijušas tādā situācijā un kā to korektāk atrisināt?
31.08.2016 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Es laikam nobālu uz šo fona. :D Biju kāzās kur uz sevi neko nezitērēju. Mājās uzvilku kādu nu man bija kleita un pati sataisīju frizūru. Man bija jābūt uz ceremoniju un glāzi šampi. Pasākums uz 2 h. Es nopirku ziedus pa 25 euro un dāvanu pa 25 euro. Kopā 50 euro.
Precējās mana bijusi klasesbeidrene. Kādreiz bijām tuvas. Man nebija žēl šādi viņu apsveikt. Es priecājos,ka biju svarīgajā brīdi, kad viņi mija gredzenus. Un nedomāju par vai tas ir normāli,ka esmu tikai uz 2h, bet pērku tik dārgas puķes + dāvanu. Man likās, ka ir forši,ka cilvēki precās.
Tajā dienā tā arī nedabūju to šampi,jo bija jābrauc tālāk un nebija garantija par to vai tikšu uz mājām,jo mašīna kuru sarunāju nebija ienintersēta mani aizvest līdz stacijai. Tie kas organizēja pasākumu nebija padomājuši par to,ka cilvēki,kas ir tikai uz ceremoniju un pirmo glāzi, un nepaliek viesu namā. Būtu bijis ērtāk turpat pie baznīcas iedzert.
Tāpēc tādu iemeslu dēļ netaisīju traci un nerakstīju pēc tam,ka tā ir slikta organizēšana.
Šajā gadījumā arī sakrita apstākļi,ka man vīrs nevarēja aizvest līdz ar to es biju tikai atkarīga no kāda labveļā un sabiedriskā transporta. :D
Bet es par to neraudu un nerakstu forumā. :-D
01.09.2016 10:54 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Te jau vēl jāpiemin, ka ļoti daudzas vietas ir rezervētas un jāizvēlas no pieejamajām!
01.09.2016 14:38 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Man galvenais ir izdomāt ko dāvināt jaunajam pārim.ja naudu,tad kā to skaisti pasniegt un ko viņiem tieši pateikt.Kādu kleitu,kādus matus,kādu meikapu no man gluži nav svarīgi.Kleitu pērku,lai der vel kādiem pasākumiem.Kurpes man vispār jau 10 gadus veinas un tās pašas izejamās.
Šie ir svētki jaunajam pārim nevis Tev!Viņi tāpat ir daudz naudiņas iztērējuši un te vel viesi -
ēdu to neēdu to,kur es gulēšu,ak dievs!Esmu bijusi kāzās gan pilī gan klētij līdzīgai vietai no ārpuses.Un man kaut kā tajā dienā nav svarīgi kur es gulēšu, bet tas kā pāris skatās viens uz otru unj viņu mīlestība.
03.09.2016 21:37 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Tikko biju 100 viesu kāzās,viss ok.Bez gulēšanas ar busiņu aizvizināja un atvizināja.Kurš gribēja palika par saviem līdzekļiem.Ballīte bija,viss smuki.
03.09.2016 21:41 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Ja nav pieņemami tas, ko jaunais pāris ieplānojis, tad taču var vienkārši uz kāzām neiet! Gan pati jutīsies labāk, gan jaunais pāris jutīsies labāk, ja nebūs tur viesis, kas par visu burkšķ un nekas nepatīk.
04.09.2016 13:34 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Varbūt ej tikai uz oficiālo/svinīgo daļu un nepaliec pa nakti. Man komforts arī ir svarīgs, es esmu bijusi kāzās, kad nācās gulēt ar vairākiem cilvēkiem istabā uz matračiem, kā arī uz kāzām, kur man ar draugu bija atsevišķa istaba, godīgi sakot, es vairāk nekad negribētu gulēt uz matrača ar citiem cilvēkiem kopā. Tā kā es nedzīvoju LV, tad pēdējās kāzās, kurās esmu bijusi, vienmēr ir padomāts pr viesu labsajūtu un parasti te neviens nesvin kāzas viesu namos. Bet, ja man teiktu, ka jāpaliek vienā istabā ar vairākiem cilvēkiem, tad es nepaliktu pa nakti un dotos mājās vai arī meklētu alternatīvu un paliktu viesnīcā, laikam esmu ļoti izlepusi. Runājot par ēdienu, nezinu, kā ir LV, bet man pēdējās kāzās vienmēr ir bijuši izsūtīti ielūgumi ar ēdienu, kas tiek plānots, ja ir kādas alerģijas vai ēdieni, kurus neēd, tad tas tika paziņots jaunajam pārim iepriekš, par ko arī parūpējās.
04.09.2016 14:20 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es esmu gan pati bijusi līgava, gan vedējmāte, gan arī samērā daudzu kāzu viesis un varu teikt, ka nevajag visu jaukt vienā putrā. Jā, var un vajag domāt par savu viesu labsajūtu. Bet tajā pat laikā viesu namu kapacitāte LV ir tāda kāda tā ir. Tajās kāzās ārzemēs, kur es esmu gulējusi atsevišķā istabiņā, es pati par to istabiņu arī maksāju. Dažādās valstīs ir dažādas kāzu tradīcijas un Latvijā kāzas lielākoties svin viesu namā ar family style galdu un ballīti līdz rīta gaismai.
04.09.2016 14:30 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ja jaunais paaris zinaatu, ko vinju luugtais viesis runaa forumaa, atceltu ieluugumu un ar autori nekad dziivee vairs nekomuniceetu.
04.09.2016 15:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits