Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīve ne-Rīgā pēc studijām

 
Reitings 112
Reģ: 13.08.2009
Sveikas, dāmas! Pabeidzu studijas Rīgā un nu nevaru saprast atgriezties dzimtajā pilsētā vai tomēr palikt Rīgā. Prāts saka, ka Rīgā būs vairāk iespēju, labāk apmaksāts darbs, draugi utt, tomēr dvēsele ļoti velk atpakaļ uz mājas pilsētu. Darba iespējas arī dzimtajā pilsētā ir diezgan ok, visu varētu piemeklēt, tā nebūtu lielākā problēma. Mani vairāk uztrauc tieši draugi (arī normālie vīrieši), kuri lielākoties paliek Rīgā, kā arī nevaru saprast, vai atgriezties atpakaļ nenozīmē, ka man Rīgā nav izdevies realizēties? Vai tas nebūs kā kritiens atpakaļ? Pie vecākiem jādzīvo nebūs, ir jau no pazīstamiem piedāvāts normāls īres dzīvoklītis...Es nevaru izlemt, bet jūtu, ka Rīga nav mana pilsēta. :-/
Tās meitenes, kuras nolēma atgriezties no Rīgas - kā izlēmāt?
Un tās, kuras palika Rīgā - jūs to izjūtat kā savu pilsētu un esat apmierinātas, vai tomēr citi apstākļi liek palikt?
29.08.2016 20:56 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Nu bet ja Rīga nav Tava pilsēta, tad brauc prom. Kas pie Rīgas tāds īpašs? vajag mazāk domāt par to, ko citi domās par Tevi (visticamāk, viņi par Tevi domā mazāk, nekā Tev liekas) un vairāk darīt to, ko Tu vēlies.
29.08.2016 20:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Dzimta mazspilseta maniprat atgriezas un spej abi ar laiku iekartoties tikai labaie un stiprakie.;-) Un ta zinu ka doma daudzi.
29.08.2016 21:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
labi ar laiku iekartoties....akla es...:-D
29.08.2016 21:01 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Esmu tā izdarījusi! Ak mans Dievs, es reāli par to priecājos pilnīgi katru dienu nu jau 4 gadu garumā.
Jā, man ļoti nepatīk Rīga! Tiešām.. un nē, es nesaku, ka Rīga kā tāda ir slikta, bet man nepatīk, es neizjutu sevi kā daļu no tās pilsētas, vai arī vienkārši pārāk mīlu savu dzimto pilsētu, līdz ar to visi labumi, ko var piedāvāt Rīga, man ir gluži vienaldzīgi. Jā, man pilnīgi pietiek aizbraukt reizi mēnesī šopingā, apciemot draugus vai aiziet uz kādu teātra izrādi, bet man ir svarīgi zināt, ka max pēc 2 dienām būšu atpakaļ, bet kopumā cenšos tikt galā pa dienu, jo patīk tā apziņa, ka jau šodien būšu prom no Rīgas un mājās. Zinu, laikam dīvaini :D
Ja Tu jūti, ka gribi atpakaļ, ja Tev ir dzīvošanas un darba iespējas, es tiešām neredzu nekādus šķēršļus. Es arī pēc 4 Rīgā pavadītiem gadiem atgriezos kā pilnīgi uz citu planētu (kaut gan tā bija mana dzimtā pilsēta, kur nodzīvoju visu dzīvi). Uz doto brīdi man ir vairāk paziņu, nekā jebkad ir bijis, jo es dzīvoju pilnu krūti.
29.08.2016 21:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
P.S. Es fb lasu ka Jeciii taraks lietas nedelas nogale darijas, par struklaku ar dusma.
29.08.2016 21:09 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Es esmu atgriezusies uz mazpilsētu pēc augstskolas. Viss ir lieliski, darbs gan Rīgā, gan savā pilsētā. Esmu ļoti apmierināta. Nepatīk Rīga, vismaz ne dzīvošanai. Uz rīgu braucu darba darīšanās, iepirkties, izklaidēties, bet dzīvot. Labāk dzīvoju savā mazajā zaļajā pilsētiņā, kur nav tādu izteiktu urlu, kur nevis visādi deklasētie indivīdi uzdzen paniku, bet spiesti slēpsties un dzerstīties pa kaut kādām paōbelēm, citādi šos iztrenkās. Un jā, ir daudz svaiga gaisa, upe un visapkārt zaļumi, plaši privātmāju rajoni, gana laba infrastruktūra. Ļoti viegli bija atgriezties, esmu pat paspējusi Rīgā pastrādāt. Man bija tāda laimes sajūta, kad uzrakstīju atlūgumu, sakrāvāju mantas un stāvēju tukšā dzīvoklī, labāk bija tikai nākošajā rītā pamosties savās mājās.
29.08.2016 21:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Katram sava zimsans vieta ir labaka uz pasaules. Dzim Riga scentra un padzivioju dazsus gadus mazpilsetaa, tiik laimiga ka atkal biju atpakal Riga laikam savu muzu neesmu bijusi. Un tagad Rigu katru mirkli noverteju. Man vajag Rigas centru, parkus, teatrus, kafuzus , vecrigu, skaistos centra lielos namus. Urlas ir jebkura mazpilseta.
29.08.2016 21:20 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Vecrīgai, Rīgas centram neapšaubāmi ir savs šarms, kādreiz dzīvojām tur ar vīru vīratēva dzīvoklī, tagad tas dzīvoklis tiek izīrēts, pārāk liels priekš mums....šķita vēl pāris mēnešus atpakaļ, tagad apsveram iespēju tajā atgriezties, ne pirkt jaunu un mazāku... Bet mikrorajonos - nē, paldies. Es nezinu, Man tie šķiet mūždien nesakopti (Kur sētnieki jums tur???), mūždien kaut kāda smirdoņa, nezinu, nu netīk. Izņemot jaunbūves vai kādas saimnieku mājas, kas sakārtotas.
29.08.2016 21:31 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Dzīvē ir pārāk īsa, lai to pavadītu pilsētā, kurā nevēlies uzturēties, lai tikai kāds kaut ko nepadomātu. Par vīriešiem arī īpaši neuztrauktos - cilvēki atrod viens otru gan liftā, gan NYC uz ielas, gan vietējā bałłukā.
29.08.2016 21:48 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Parasti vislielākā problēma ir darbs un dzīvošana, lai varētu atgriezties savā mazpilsētā. Tāpēc lasot tavu stāstu vispār nesaprotu, kur ir problēma. Par draugiem - nu brīvdienās jau taču vari aizbraukt uz Rīgu viņus satikt ;) Un par vīriešiem - nu tur pilnīgi piekrītu iepriekšējam komentāram, jo cilvēki atrod viens otru jebkur.
Par sevi - es gan strādāju, gan mācos Rīgā, bet tiklīdz brīvāks vakars vai brīvdiena es uzreiz esmu atpakaļ savā mazpilsētā :D Es būtu ļoti laimīga, ja manā mazpilsētā būtu kāds foršs darbs, bet nu tādas iespējas nav, tāpēc arī esmu ar vienu kāju joprojām Rīgā tomēr.
29.08.2016 22:34 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Jā, deģenerātu esamība gandē dzīvi jebkur. Labi kam darbavietas un dzīvesvietas tuvumā neganās daudz deģenerātu. Bezsmadzeņu deģenerāti, kam galvenā dienas problēma, kā pielakties. Atrofētām smadzenēm, nekam nederīgi slaistu bari.
29.08.2016 22:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits