Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aukstumpumpas krevele

 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Bijām ieplānojuši brīvdienas pavadīt Grieķijā, pirmajā dienā pārspīlēju ar sauļošanos un rezultātā pa visu augšlūpu ieguvu aukstumpumpu, sākumā uzliku zobupastu, bet tik un tā nepazuda, 3.dienu pavadu iekšā, mitrinu ar olīveļļu (šobrīd aukstumpumpa ir jau 7.dienu, lai gan parasti man viņas pazūd 5.dienā). Tad nu mani satrauc tas, ka viņa ir kļuvusi par milzīgu, asiņojošu kreveli, vai ir iespēja, ka šī krevele nenokrīt? Pašai bail aiztikt un atstāt rētas, bet varbūt vajadzētu? :-(
22.08.2016 11:17 |
 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
Pirms daudziem gadiem totāli pārsauļojos, kā rezultātā ieguvu anormālu aukstumpumpu. Turējās divas nedēļas.
Kā krevele var nenokrist? Šeit nepieciešama tikai pacietība.
22.08.2016 13:33 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Fuuuu, tfu,tfu, tfu, šīs mani agrāk piemeklēja ziemās, es ciest nevarēju tās dienas, negribējās nekur iet un vispār spogulī bija riebīgi skatīties..
Es vienmēr izlīdzējos ar cinka ziedi un tad vēl aptiekā man izrakstīja tādu maaazu, maaazu tūbiņu , kuru var smērēt tikko kā jūt, ka aukstumpupiņa sākās, šosezon būs jānopērk atkal, jo itkā tādas lielās vairs neveidojas, bet mazās, ja jūtu , ka sāk lūpa niezēt, tad smērēju virsū, lai nemaz ārā nelien.
to lielo kreveli nost nekasi ,pat ja nokritīs pirms laika,.. vai tad paliek rētiņas? man vienmēr pēc tiem kreveļu kalniem viss smuki ir palicis ( ar visu plēšanu nost un lūpu laizīšanu)
22.08.2016 13:38 |
 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
Acic un Zovirax ir ļoti ok. Bet smēres liek līdz kreveles parādīšanās. Kad ir krevele, tad ir bezjēdzīgi.
22.08.2016 13:41 |
 
Reitings 394
Reģ: 02.09.2014
Labāk neko neplēs. Man ir palikušas rētas no tām aukstumpumpām.
22.08.2016 13:44 |
 
Reitings 68
Reģ: 27.03.2011
Man vislabākais līdzeklis pret aukstumpumpām ir tējas koka vai lavandas ēteriskās eļļas. Tiklīdz jūtu, ka niez un varētu draudēt aukstumpumpa - ik pa stundai uzsmērēju virsū. Gandrīz vienmēr izdodas noķert īsto mirkli un nekas neuzmetas.
Pēdējo reizi nepamanīju, aukstumpumpa uzmetās, bet divās dienās apārstēju un tad tikai bija jāpagaida, kamēr sausā āda pāriet, jo tā ēteriskā eļļe tomēr ļoti sausina to vietu.
22.08.2016 13:47 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Liels paldies, kaut nedaudz nomierinājāt! :-)
22.08.2016 16:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits