Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma attiecībās

 
10 gadi
Reitings 530
Reģ: 23.04.2011
Labrīt!
Brīvdienās bija ļoti intresanta situācija. Jau kādu laiku man liekas ka vīrietis viegli čīto, bet attieksme pret mani par to neliecina. Brivdienās aizgāja pļaut zāli , es paliku lasīt žurnālu zālītē. Paliekot viena nolēmu ieskatīties telefonā. Whats upā , kāda dāma prasīja bildi ko viņam itkā vajadzēja nosūtīt, uz ko atbildēja ,ka esot tiko atbrauca. Iegāju galerijās un skatoties bildes atradu ne tikai sevi, bet arī divu citu sieviešu pikantās bildes (viena pus gadu veca, otras tiko kā sākām tikties)… vēlāk kad nomierinājos sāku jautāt vai viņš nedomā ka attiecības ievest nedaudz vieglākā statusā. Sākumā nesaprata par ko runāju, vēlāk atzina ka tās bildes esot vecas un viņa kļūda ka neesot izdzēsis. Savukārt tā dāma kura pieprasa bildi esot ķerta. (šodien no rīta atnāca ziņa no viņas atkal, bet viņš pats to apstiprināja pēc jautājuma :“atkal tā ķertā?”) Sāku domāt vai man vajag tādas attiecības kur , kā viņš apgalvo nevar neko darīt ka sievietes viņam raksta?! (jā zinu sievietes mēdz būt maitas) Laiku pavadām ļoti bieži kopā un esam dzīvokļa meklējumos. Esam kopā ~ gadu un aplidošanas laiks bija gana ilgs. Vai man vajadzētu visu pārtraukt vai tomēr kko gaidīt? Veselā domāšana nav tagad man stiprā puse, bet nāk prātā tikai galējības. (t)
22.08.2016 09:26 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nezinu, kas Tev būtu jādara, bet nu pieaugušajam vīrietim būtu jātiem ar ķertām (ja tā nu tiešām tā ir) sievietēm galā, esot attiecībās. Kā tā, ka neko nevar izdarīt? :-D Nabadziņš.. Par numura maiņu un tā tālāko neizplatīšanu gan jau nekas nav dzirdējis? (t) Ja nē, Tu vari ieteikt :D
22.08.2016 09:30 |
 
10 gadi
Reitings 530
Reģ: 23.04.2011
meksikanka viņam tas numurs 10 gadus stabīli . Gan darba , gan privātie kontakti. Domāju ka uz manām kaprizēm nemainīs.
22.08.2016 09:43 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Pazīstama situācija. Pirmkārt, man šis viss izskatās pēc mēģinājuma tev aizmālēt acis. Tur pat numurs nav jāmaina, pietiek ar vienkāršu nobloķēšanu vai kaut vai neatbildēšanu "ķertām dāmām". Ja viņa ir ķerta, tad kādā sakarā viņš vēl atbild, ka tikko atbraucis, izklausās pēc - "Piedod, vēl neuzspēju":-|
Man viss būtu skaidrs.
22.08.2016 09:45 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Sāku domāt vai man vajag tādas attiecības kur , kā viņš apgalvo nevar neko darīt ka sievietes viņam raksta?! (jā zinu sievietes mēdz būt maitas)

Es domāju, ka nevajag steigties uzreiz visam likt punktu, risinājumu var atrast, bet nu zinu droši, ka nav tāda vīrieša, kurš, ja tiešām to vēlas, nemācētu likt sievietei saprast, ka viņas uzmanība nav gaidīta un vēlama. Cita lieta, ja pašam patīk tā uzmanība un domās gozējas kā pāvs.
22.08.2016 09:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bieži vien tās "ķertās" raksta, jo ar viņām kontakts netiek pārtraukts, t.i. atbild uz SMS utt. Pastāv iespēja pilnībā ignorēt, bloķēt Nr utt.
22.08.2016 09:48 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Cita lieta, ja pašam patīk tā uzmanība un domās gozējas kā pāvs.

Tieši pēc tā te arī izskatās. Un ja jau neatbild negatīvi, tātad vai nu bija iepriekš sūtījis kaut kādas bildes vai arī taisījās.
22.08.2016 09:48 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Limonāde, nu skaidrs. Bet tāpat uzskatu, ja gribējis, būtu jau sen to atrisinājis. Cita lieta, kā raksta marissa, ja viņam tā uzmanība glaimo un neko viņš mainīt negrib..
Bet nu jā, tikai Tev pašai jāizvērtē jūsu attiecībās - kas apmierina, kas nē, iespējams, tiešām arī ir, kā saka. Iespējams, ar laiku tas paies. Neko jau nevar zināt
22.08.2016 09:50 |
 
10 gadi
Reitings 530
Reģ: 23.04.2011
*Bella* tās esot vecās kkādas mīļākās.
Runāju ar māti viņa teica : "ka sievietes ir baigās maitas un ja redz ka vīrietim labi un tiek atšūtas , tad viņas var jaukt ārā attiecības , jo no tā jau viņām ne silti , ne auksti"
Vienārši negribu tērēt savu laiku un laimi , es labāk esmu viena nekā samierinos ar situāciju ka redz ik palaikam uzraksta kāda ķertā.
Kā arī vīņš telefonu vienmēr tur brīvi pieejamu.
22.08.2016 09:53 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Varbūt vienkārši pajautā,kāpēc nav nobloķējis ķerto? Paklausies kāda atruna sekos un tad jau manīs
22.08.2016 09:54 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
ka sievietes ir baigās maitas un ja redz ka vīrietim labi un tiek atšūtas , tad viņas var jaukt ārā attiecības , jo no tā jau viņām ne silti , ne auksti"

Pasaki man, kā kāds trešais var izjaukt attiecības diviem cilvēkiem, starp kuriem viss ir kārtībā, kuriem viss ir labi?!
Man bija tāda nu ne gluži draudzene, bet ļoti laba paziņa, daudz kontaktējāmies, mums tā pazīšanās bija savstarpēji izdevīga, bet tad viņa nolēma, ka daudz vairāk kā mana kompānija un lietas, pakalpojumi, ko varēju viņai sagādāt,viņai patīk mans vīrs un viņa viņu gribētu sev, ko arī nekautrējās izrādīt. Biju viņā vīlusies, bet citādi man ar to problēmu nav, kamēr mans vīrs par viņu interesi neizrāda un uz uzmanības apliecinājumiem nereaģē.
22.08.2016 09:59 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Un pat ja sievietei nav pilns rublis...tas, ka viņa gaida bildi, bet viņš aizbildinās ar "vēlāk", jau ir rādītājs, ka tur k.kas ir, nevis viņa vnk raksta un viņš ignorē. Neaizsūtīja tagad, jo nepaspēja? Aizsūtīs vēlāk. Neesi aita.
22.08.2016 10:00 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Zinu vienu puisi, kurš sačakarēja tā attiecības, jo viņam patika čatot ar citām un tā sajūta, ka vēl var kādu "nocopēt", tālāk par sarakstēm nekad negāja.
Zinot sevi,iespējams, būtu tā ķertā, kas savāktu mantas vai arī kādu laicinu nogaidītu un ik pa laikam čekotu telefonu. Bet negribētu būt kkada psihā draudzene, kas visu laiku skatās drauga telefonā un neuzticas savam draugam.:-D
22.08.2016 10:00 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Ja pat vecās mīļākās, kā jau meitenes saka, ja gribētu sen jau atšūtu, tātad viņam šī uzmanība glaimo un varbūt tur ir pat kas vairāk, nevar neko zināt. Tālāk, jau tev pašai jāizlemj vai spesi samierināties ar tādu "ķerto" uzmanību un tava vīrieša absolūto neieinteresētību risināt šo jautājumu, jo viņam viss "po kaifu"(t)
22.08.2016 10:02 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
LACE
Savukārt, tādās sarakstēs viss neaprobežojas ar laikapstākļu apspriešanu, tāpat aiziet arī intīmākas sarakstes. Arī es tā nevarētu. Šajā gadījumā tieši pēc tā arī izskatās.(t)
22.08.2016 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 530
Reģ: 23.04.2011
Izklausās ka rīt varēšu rakstīt jaunu ,nojātu tēmu par to kā pārdzīvot šķiršanos! :D
Bet tas tiešām liekās stulbi , jo es metu ignoru saviem vecajiem brūdgāniem un ja kāds ko nepiedienīgu uzraksta / atsūta, tad es dzēšu ārā! Es ar to tieku galā un es arī esmu nobloķējusi , ko vajag bloķēt. Savukārt ir viens bijušais ar ļoti reti, bet tomēr sarakstos, bet par "čau kā iet un vai viss kārtībā ?" ir viss.
22.08.2016 10:16 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Limonāde
Jau kādu laiku man liekas ka vīrietis viegli čīto

Ja tā saki tad sanāk, ka sieviete kura viņam uzplijās, nav vienīgais, kas par to liecina. Ko tad vēl viņš ir sastrādājis?
22.08.2016 10:18 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Es laikam esmu ļoti kategoriska, bet man tas būtu nepieņemami visos aspektos. Tiešām, mūsdienās pat numurs nav jāmaina, pietiek ar bloķēšanu. Šo iespēju esmu izmantojusi gan attiecībās, gan pret vienkārši uzmācīgiem cilvēkiem.
22.08.2016 10:22 |
 
10 gadi
Reitings 530
Reģ: 23.04.2011
Caloo Kādu laiciņu atpakaļ ļoti īpaši uzpasēja savu telefonu , bet tas kkā necēlās roka skatīties telefonā . Tad arī runājām un viss bija noliedzoš un acīs skatīdamies teica ka ne ar vienu citu netiekās. Bet esmu 100% droša ka tiekoties pašā sākumā viņš tikās ar kādu vel.
22.08.2016 10:23 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es vispār neesmu īpaši greizsirdīga, ignorēju, kad bijušajam nāca ziņas no citām meitenēm, jutos dīvaini, ka viņš vispār prasa atļauju tikties ar citām sievietēm darba/hobija lietās, jo manuprāt, pašsaprotami, ka jā, tiecies, ja jau vajag :) uzskatu, ka vīrietis ir ar mani kopā, jo es esmu es, nevis tāpēc, ka apkārt citu pieejamu sieviešu nebūtu.
bet tomēr tas viss nebeidzās labi, tāpēc tagad būtu piesardzīgāka.
nav tā, ka sievietes maitas un draudziņš nabadziņš tiek pavedināts, nabaga cietējiņš. viņš ir vīrietis, pats izdara savas izvēles. viss.
22.08.2016 10:46 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Limonāde
Ja viņš Tev būtu tik svarīgs, tad doma par šķiršanos dēļ tāda sīkuma nenāktu prātā. Esi pārliecināta, ka gribēsi redzēt viņu sev blakus arī pēc 10 gadiem? (t)
22.08.2016 10:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits