jautājums vīriešiem panesās no tēmas "bērns - kādēļ?"

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Izskanēja viens vīrieša komentārs, kur tika teikts ka sieviete ir tāda slikta un tāda, jo pirms 20 gadiem dzīve bija daudz grūtāka - nācās visu darīt pašām, un ģimenes veidošana, bērnu dzemdēšana bija dabiska, normāla parādība. Bet kādēļ sievietēm ir jāpilda šie pienākumi, kas nebūt nav viegli, bet vīriešiem pienākumi nez kāpēc tagad nav nekādi. Agrāk bija normāli rūpēties lai arī kas pa savu bērnu, bērnu māti (ģimeni), nest mājās naudu, uzturēt un rūpēties... lai arī kas, bet vīrietis nemeklēja sānsoļus. Tad kādēļ tagad no sievietēm gaida to pašu ko pirms gadiem 20, bet no vīriešiem visi pienākumi ir kā izplēnējuši. Tagad pat modē vēl pie mammas dzīvot un naudu no viņas sūkt, bet ja strādā un pelna, tad domā, ka baigi varenie veči, kam sava nauda ir sava, un neuzskata par normālu parādību veidot ģimenes dzīvi un par to rūpēties. Tagad - uztaisīja, apnika, aizgāja. Kādēļ sievietēm ir jāiziet cauri tam murgam, vēl līdzcilvēku cinismam jāiet cauri, kur visi no tevis pieprasa to labāko mammu, labāko darbinieci, labāko cilvēku utt. Kur palikusi vienlīdzība? Kādēļ veči sagaid nezin ko, bet paši nevar pat mazo pirkstiņu pakustināt? Protams, vienmēr ir izņēmumi, gan no sieviešu, gan vīriešu puses, bet es runāju par vairumu. Par sabiedrībā pieņemtajiem standartiem, kad mātei, lai vai kas jāuzņemas visa atbildība, bet vīrietis tikai gaida, grib sagaidīt to ideālo un labāko sievieti, un ja pēc dzemdībām sievietei ir kāds lieks kilograms, nepilda "ideālās" sievietes pienākumus tā uzreiz - hops, meklēšu ko labāku... Kādēļ vīrieši neziedojas, kādēļ vīriešiem nav šīs ģimeniskās vērtības? Kur tas ir palicis? Kādēļ tik viegli aiziet no tikko izveidotas ģimenes?
16.08.2016 18:38 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Arī veiksmīgs, skaists, inteliģents utt. var būt nepiemērots partneris. Bet Tev jau, protams, viss izskaitļots. :)
16.08.2016 19:53 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Arī veiksmīgs, skaists, inteliģents utt. var būt nepiemērots partneris.

Lūk, šim apgalvojumam gan es pilnīgi piekrītu: katram ir savi kritēriji un prioritātes.
16.08.2016 19:55 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
neesmu gan veicis pētījumu, bet, Tavuprāt, kurai sievietei ir lielāks risks tik pamestai - "pelēkai pelei", kas ieņem pilna laika mājsaimnieces amatu, vai skaistai, izglītotai sievietei?

Man jau skiet, ka lielakas iespejas tikt pamestai vai pamest virieti ir skaistai, izglitotai sievietei. Tadas visbiezhaak sev blakus grib specigus virieshus, bet kaa zinaams, tie musdienaas ir deficiits.
16.08.2016 19:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka šķiršanās gadījumā materiāli vieglāk būs sievietei, kura strādā un labi nopelna.. nekā sievietei, kas nestrādā.. (ja vīrietis vnk izmestu uz ielas)
Bet par šķiršanās risku.. tas ko iepriekš rakstīju :)
16.08.2016 19:57 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Tadas visbiezhaak sev blakus grib specigus virieshus, bet kaa zinaams, tie musdienaas ir deficiits.

Tiesa, bet arī tādu sieviešu ir ļoti maz, tādēļ notiek tāda kā izlīdzināšanās.
16.08.2016 20:00 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Tik daudz absurdu faktu vienā diskusijā es vēl neesmu redzējusi. :-D
sharmantaa, savu viedokli es pat necentīšos izteikt, nav jēgas, bet novēlu tikt pāri tai sāpei, ko, acīmredzot, tev nodarījis pēdējais vīrietis, un pārstāt runāt muļķības. Interesanti gan, no kurienes ir "izrauti" iepriekšminētie vēstures un attiecību fakti?
Vēl kas, ko nevaru noklusēt - ja pret tevi vīrieši izturas tā, kā aprakstīji visas diskusijas garumā, ja izredzes iegūt "normālu" vīrieti ir tikai 0,01% , tad varbūt tomēr pati dari kaut ko nepareizi? :-)
16.08.2016 20:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nav jau tā, ka Sharmantaa raksta pilnīgas muļķības... tiešām eksistē arī tādi vīrieši ar atticīgiem uzskatiem..
16.08.2016 20:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
2015. gada dati no ASV:
The study, based on a survey of over 2000 heterosexual couples, found that women initiated nearly 70% of all divorces. Yet there was no significant difference between the percentage of breakups initiated by women and men in non-marriage relationships.

Tulkojums: gandrīz 70% laulības šķiršanu uzsākušas sievietes, bet pāriem, kas nav precējušies, šķiršanās iniciatori abi dzimumi ir vienlīdz bieži.
16.08.2016 20:19 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Nelasīju visu, bet šajā provokācijas tēmā ielikšu arī savu artavu:
1) Šī tēma ir tas par ko es visu laiku runāju: cosmo sieviešu divkosība!
Autore pati aptver, ka apgāž visus cosmo diskusiju standartus? Jūs tak te gandrīz visas te kladzināt, ka vīrietim šis jādara, nauda kaudzēm jānes un tā tālāk. Bet pašām tikai skaisti jāizskatās, nedod dievs, ja jādod sava artava ģimenes saimniecībā.
Tā kā neiet kopā ar šeit pausto...
2) Un atkal cosmo standartiņš - pie visa vainīgs vīrietis, sieviete nē...
Bijušais kursabiedrs uztaisīja bērnu vienai, pameta skolu gāja strādāt. Ko šī? Pēc kāda laika šo pameta. Cik zinu, tad rūpējas par savu bērnu tas džeks (bērns dzīvo laikam pie mātes).
Nezinu kāpēc draudzene pameta, bet nu vienreiz šo redzēju, izskatījās nedaudz cacīga, laikam cosmo standartiņš uzskatos par dzīvi, aizgāja medīt lielāku lomu.
3) Tāpat gribu pieminēt, ka daudzas mūsdienu sievietes negrib pildīt savu mātes lomu. Esmu pat dzirdējis sarunu, kur viena otrai stāsta, ka vīrs grib bērnu, bet viņa nē. Karjeriste.
4) Dzīvot pie vecākiem? Kur tad šajā vecumā pašas dzīvojat? Esat visas pastāvīgas?
Vai tik gadījumā galvenais iemesls nav tas, ka ir patiesība par to, ka medījat turīgos?
Interesanti, kā vidusmēra jaunietis varētu atļauties nopirkt dzīvokli...īrēt? Naudas izmešana. Labāk pie vecākiem lai padzīvo (dodot savu artavu) un sakrāj priekš sava dzīvokļa.
5) Cik zināms, tad lielākajai daļai patīk mačo tipa vīrieši...viņi ir ekvivalents sievietei=maukai. Ko tad brīnāties, ka krāpj, ja pašas tādus izvēlaties? Ak, jā tādi kas nav smukpuisīši, tak jums neder :D
Kā saka, tāds tādu atrod.
Un tie neglītākie (cosmo sievietes vārdi) ir tie mīlošākie.
6) Tā kā es strādāju veikalā, tad redzu cilvēkus no malas. Mans novērojums ir tieši, ka vīrieši laipnāk ar viņiem noņemas, nekā daudzas sievietes nikni uzbrēc sīkajam. Saucas mātes.
Ar šo es gribu pateikt, ka 50/50 ir vainīgi gan vīrieši, gan sievietes. Ja lielākoties vīrieši es domāju, man piekritīs, tad sievietes teiks nē vīrietis ir ļaunuma sēkla.
Šis ir sieviešu forums, un jums ir viens kopīgs ienaidnieks - vīrietis, ko jūs te neskaitāmi aprejat, lai gan bez viņa jūs būtu pazudušas.
Mans padoms: Atrodiet savas īstās pusītes, nevis vainojat otru pie visām likstām. Attiecībās nav viens vainīgs, bet gan abi. Tāpat par bērniem ir atbildīgi abi.
16.08.2016 20:30 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Šis ir sieviešu forums, un jums ir viens kopīgs ienaidnieks - vīrietis, ko jūs te neskaitāmi aprejat, lai gan bez viņa jūs būtu pazudušas.

Liels paldies par tavu artavu stereotipu un vispārinājumu kultivēšanā.
16.08.2016 20:32 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
cormeum , protams - neuzskatu, ka visi vīrieši ir balti un pūkaini, un nenoliedzu, ka ir daudz tādu, kā aprakstīja autore, bet balstīties uz dažiem sev zināmiem piemēriem un tad spriest par visiem vīriešiem - manā uztverē tās tomēr ir muļķības. :-)
16.08.2016 20:36 |
 
Reitings 50
Reģ: 06.01.2016
Agrāk sievietes nopietnāk izvēlējās vīriešus,ar kuriem veidot attiecības,jo nebija valsts atbalsta,mazākas iespējas sievietei nopelnīt labu algu un uzturēt sevi un bērnu .Mūsdienās vīrieti vērtē pēc ārējās,bieži tēlotas ,uzvedības.Jo skaļāks ,košāks ,jautrāks ,labi prot karināt makaronus ,jo iekārojamāks.
16.08.2016 20:36 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Nu šeku reku mans memļaks aizlaidies pavisam, bet autorei laikam šī tēma sāp vēl vairāk. Laikam jācep augšā jauns profils Vientuļā Māmiņa! :D
16.08.2016 20:46 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Katram pašam jāuzņemas atbildība par savu laimi un ja vien neesi gatava saslēgt vīrieti roku dzelžos, nav nekāda garantija, ka vienu brīdi šis nepaņems koferus un neaizies pavisam. Un vēl stāsta, ka sievietes ir neizprotamas. Visvairāk jau sirds sāp par to bērniņu. Bet nu ko vairs, ehh, pate vainīga... :D

Autore, man šķiet, pārspīlē un nevajag celt aizvainojumu balstoties uz kāda vīrieša domām forumā. Šeit, starp citu, nav tie labākie kadri salasījušies. :D
16.08.2016 20:51 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
57days jā es vispārinu, bet atšķirībā no autores, tad es norādu uz tādu lietu, ka abi ir vainīgi ne tikai viena no iesaistītajām pusēm.
No viņas teksta laukā spraužas naidīgums pret manu dzimumu, ko šajā forumā pirmoreiz nelasu...
Es tiešām jūs sievietes neizprotu...kāpēc jāizvēlas tie sliktie, ja ir daudz labo? Bet labie jums neder, jo par daudz pareizi...
Ir jāsaprot, ka dzimums nenosaka to vai ir ģimenisks vai nē. Liela daļa vīriešu nav. Tāpat sievietes arī.
Es atbalstu Mistel viedokli.
16.08.2016 20:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Šeit, starp citu, nav tie labākie kadri salasījušies.

Nu, dāmas jau arī - vīriešnīdējas vien (nu labi, ar kādām 4-5 zeltracēm pa vidu).
16.08.2016 20:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
LV, izņemot to vienu frāzi par 50/50, viss pārējais ir tieši tāda pati vispārināšana, kā autorei. VISAS mēs uz labajiem puišiem pat neskatamies, VISAS mēs neko, izņemot lakotus nagus, saimniecībā neieguldam, VISAS līpam pie smukpuisīšiem....
Visas, visas, visas.... ("lielākā daļa" šajā kontekstā nozīmē apmēram to pašu, ko "visas", tā ka uz to vari neatsaukties).
16.08.2016 21:03 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Visu jūsu tirdziņu lasīt nebija spēka (varbūt vēlāk), bet, ja nu kādu interesē, kas par to sakāms ģimenes pētniekiem (vēsturniekiem, sociologiem, utt), tad šeit ir links uz TED Talks ar brīnišķīgo Stefāniju Kūncu, par ģimenes institūcijas vēsturi un stabilas ģimenes nākotni - https://m.youtube.com/watch?v=gwtb7jz8G4k :-)
16.08.2016 21:06 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Chucky, nezinu gan. Sievietes joprojām vairums pelna mazāk nekā vīrieši, pat darot vienu un to pašu darbu. Kaut vai frizieris sievietēm maksā vairāk nekā vīriešiem, pat ja matu garums viens. Tā ka tīri teorētiski sievietēm pat vajadzētu pelnīt vairāk nekā vīriešiem, kaut vai tāpēc vien, ka vairāk iztērējam sava korpusa uzturēšanai labā stāvoklī nekā vīrieši. Plus vēl bērnu uzturēt? Nu, nezinu, vai tādu varonību kādai pašai priekš sevis vajag aiz neko darīt... (t) Citādāk, ja dzīve piespiež. Tā ka nesaki viss, ka nav vajadzīgs vīrieša finansiālais atbalsts, pat ja sieviete, tipa, labi pelna un ir gana emancipēta, viņa tomēr diez vai taisīs bērnu ar domu, ka pati visu varēs un darīs.
Šoreiz emocionālās lieta neaizskaršu. Tas man šķiet, ka ir pašsaprotami, ka vienam būt grūti. Par to skaļumu, košumu - arī tīri gaumes jautājums. Katrā ziņā es neko tādu neesmu novērojusi... vispār izklausās pēc kluba deju plača problēmas! :-D
16.08.2016 21:10 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Es neesmu ne vientuļa, ne māmiņa.... tā ka tam kāda esmu es, lieciet mieru, tam ar to mazs sakars.. es iestājos par sieviešu tiesībām, taisnību un vispārēju pasaules krahu
16.08.2016 21:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)