jautājums vīriešiem panesās no tēmas "bērns - kādēļ?"

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Izskanēja viens vīrieša komentārs, kur tika teikts ka sieviete ir tāda slikta un tāda, jo pirms 20 gadiem dzīve bija daudz grūtāka - nācās visu darīt pašām, un ģimenes veidošana, bērnu dzemdēšana bija dabiska, normāla parādība. Bet kādēļ sievietēm ir jāpilda šie pienākumi, kas nebūt nav viegli, bet vīriešiem pienākumi nez kāpēc tagad nav nekādi. Agrāk bija normāli rūpēties lai arī kas pa savu bērnu, bērnu māti (ģimeni), nest mājās naudu, uzturēt un rūpēties... lai arī kas, bet vīrietis nemeklēja sānsoļus. Tad kādēļ tagad no sievietēm gaida to pašu ko pirms gadiem 20, bet no vīriešiem visi pienākumi ir kā izplēnējuši. Tagad pat modē vēl pie mammas dzīvot un naudu no viņas sūkt, bet ja strādā un pelna, tad domā, ka baigi varenie veči, kam sava nauda ir sava, un neuzskata par normālu parādību veidot ģimenes dzīvi un par to rūpēties. Tagad - uztaisīja, apnika, aizgāja. Kādēļ sievietēm ir jāiziet cauri tam murgam, vēl līdzcilvēku cinismam jāiet cauri, kur visi no tevis pieprasa to labāko mammu, labāko darbinieci, labāko cilvēku utt. Kur palikusi vienlīdzība? Kādēļ veči sagaid nezin ko, bet paši nevar pat mazo pirkstiņu pakustināt? Protams, vienmēr ir izņēmumi, gan no sieviešu, gan vīriešu puses, bet es runāju par vairumu. Par sabiedrībā pieņemtajiem standartiem, kad mātei, lai vai kas jāuzņemas visa atbildība, bet vīrietis tikai gaida, grib sagaidīt to ideālo un labāko sievieti, un ja pēc dzemdībām sievietei ir kāds lieks kilograms, nepilda "ideālās" sievietes pienākumus tā uzreiz - hops, meklēšu ko labāku... Kādēļ vīrieši neziedojas, kādēļ vīriešiem nav šīs ģimeniskās vērtības? Kur tas ir palicis? Kādēļ tik viegli aiziet no tikko izveidotas ģimenes?
16.08.2016 18:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Turklāt vairums domā - kādēļ gan pūlēties ar kādu? Ja kas neizdosies, viegli atradīšu citu.

Ja? Es atkal Cosmo lasu "man jau gandrīz 30 un bērns, kur nu es vairs kādu atradīšu..." :( Nu, tas vismaz par sievietēm.
16.08.2016 19:01 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Pirms dažām paaudzēm šķiršanās nebija pieņemama daļai sabiedrības, tādēļ daudzi pāri no tā laika ir kopā. Jautājums ir cits - vai viņi ir laimīgi?
Saprotiet, es neatbalstu nedz partneru maiņu, saskaroties ar mazākajām grūtībām, ne neveiksmīgu attiecību saglabāšanu par katru cenu. Ir nepieciešams līdzsvars, apdoma un saprāts, pieņemot šādus lēmumus.
16.08.2016 19:01 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Kādēļ/kādēļ/kādēļ..... bet vai vīrietim neienāca prātā aprunāties ar sievieti, pastaigāt pa terapeitiem līdz meklēt citu gultas biedru? Kādēļ tagad viss ir tik vienkārši? Ja jau mīli, vai tad nav iespējams ielikt kādas pūles attiecībās, lai sieviete būtu tieši tāda kā vēlies?

Kādēļ šo adresē tikai vīriešiem?
16.08.2016 19:03 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Attiecību izjukšanā vainīgi ir abi. Un pirms bērna radīšanas, manuprāt, būtu pietiekami jāiepazīst partneris, lai saprastu, ka cilvēks spēs uzņemties atbildību pat, ja attiecības tomēr neizdosies. Pie šāda rezultāta, visbiežāk rūpes par bērnu uzņemās sieviete un no vīrieša ir gaidīts finansiālais nodrošinājums. Man tomēr patīk domāt, ka bērns ir divu cilvēku radīts, tāpēc abiem ir jāiegulda līdzvērtīgi (gan finansiāli, gan garīgi). Nevar atpirkties no bērna un aizmirst par audzināšanu.
Vairāk pievēršoties diskusijas pieteikumam.. mēs neviens īsti nezinām kā bija toreiz. Mainoties sievietes lomai, mainās arī vīrieša. Ir pāri, kurā sieviete ir īsta saimniece un bērna audzinātāja, kamēr vīrs ir apgādnieks. Ir sieviete, kura izvēlas karjeru, kamēr tēvs audzina bērnu. Nedomāju, ka kādam ir tiesības nosodīt kādu no šiem variantiem. Ja pāris ir laimīgi, lai jau dzīvo kā tīk, ja nav laimīgi - šķiršanās, bet bērnam no tā gan nevajadzētu palikt zaudētājos.
16.08.2016 19:04 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Es personīgi tikai priecājos, ka sievietes loma sabiedrībā ir mainījusies. Katra var izvēlēties pati savu ceļu.
16.08.2016 19:07 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Pilnībā piekrītu gabijagabija viedoklim, izņemot to aspektu, ka attiecību izjukšanā vainīgi ir abi. Esmu pieredzējis situācijas, kurās savu vainu attiecību izjukšanā gandrīz nesaskatu.
16.08.2016 19:07 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Esmu pieredzējis situācijas, kurās savu vainu attiecību izjukšanā gandrīz nesaskatu.

Piemēram? Manuprāt, arī tas, ka kāds attiecībās nav laimīgs, ir abu vaina. To, protams, var saukt par nesaderību, bet sievietes un vīrieša vaina ir tā, ka šo nesaderību nav pamanījuši ātrāk un nonākuši pārāk tālu attiecībās.
16.08.2016 19:09 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Tāpēc, ka 20% vīriešu drāž 80% siviešu. Labā ziņa, ka spermas pietiks visām, bet parējie vīrieši jūtas tādi kā nedaudz aizveinoti un nenovērtēti no sieviešu puses.
16.08.2016 19:11 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
gabijagabija, man nav vēlmes iedziļināties savas privātās dzīves detaļās, tomēr uzskatu, ka pareizāk ir vispirms izšķirties, nevis banāli krāpt savu partneri.
16.08.2016 19:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Esmu pieredzējis situācijas, kurās savu vainu attiecību izjukšanā gandrīz nesaskatu.

Tev vajadzēja, pirmkārt, kritiski novērtēt sievieti, un jau laikus paredzēt, ka ir liela iespēja, ka viņa visu sačakarēs. Tas tā, atsaucoties uz tavu komentāru pirmajā lapā.
16.08.2016 19:13 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es gan ļoti labi varētu saskatīt Tavu vainu :D :D
16.08.2016 19:14 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
57days, es arī nenoliedzu, ka pieļāvu kļūdu: biju jauns un naivs. Taču tādēļ jau neapgalvoju, ka sieviete allaž pamet vīrieti, kā to - vīrietis allaž pamet sievieti - pozicionē dažas diskusijas dalībnieces.
16.08.2016 19:16 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Kādēļ šo adresē tikai vīriešiem?

a kādēļ visas vainas vienmēr tiek adresētas tieši sievietēm? Jums nav nekur jāuzņemas kāda vaina?
Agrāk sievietei bija daudz grūtāk iebilst pret vīra krāpšanu, jo nebija jau īsti, kr likties:
1) vienai audzināt bērnus ir grūtāk, jo kur gan iesi, kur strādāsi;
2) sabiedrība to nosodītu, jo tas, ka vīrs ir bijis neuzticīgs, taču nav iemesls, lai šķirtos.

Piedod , Annie, bet tu man neliecies visai gudra. Kur tu rāvi, ka tagad ir vieglāk sievietēm vientuļajām mātēm? Tagad, par cik veči mums tik izlutināti, pat sievieti bez bērna negribēs, sievietes ar bērnu jau ir norakstītas un nolemtas vientulībai vai būt kopā ar kādu veci adibeni kas grib dzīvot uz sievietes rēķina utt... bet normāls, gudrs, ar saviem principiem vecis, simpātisks jau ir 0.01 % izredzes iegūt. Jākuļas vien pašai, ar nolaistu galvu( jo redz neparedzēja, ka viņas vīrietim, kas šakumā tā gribēja ģimeni, bērnu, bēra salkanus tekstus un piedziedāja pilnu galvu, ka viņa tā vienīgā un īpašā...) ha, vecim gan tas daudz vieglāk, dzīve nebeidzas, drīzāk sākas no jauna
16.08.2016 19:16 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Un ja godīgi es vairāk gaidīju vīriešu viedokli šajā visā, nevis viena roberta, jo par sievietēm jau +/- viss tāpat zināms, kamēr rados nekas nav manīts vai pašai nekas tāds nav bijis, tikmēr lietas nopietnību nemaz neizprot.
16.08.2016 19:19 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Tagad, par cik veči mums tik izlutināti, pat sievieti bez bērna negribēs, sievietes ar bērnu jau ir norakstītas un nolemtas vientulībai vai būt kopā ar kādu veci adibeni kas grib dzīvot uz sievietes rēķina utt...

Ja jau vīrieši, Tavuprāt, ir tik morāli zemi, tad kas sievietes spiež veidot attiecības ar viņiem? Neredzu loģiku veidot attiecības un vienlaicīgi kritizēt.
16.08.2016 19:20 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
a kādēļ visas vainas vienmēr tiek adresētas tieši sievietēm?

Nezinu kāpēc, bet manā praksē nav novērots šāds fakts. Pieauguši cilvēki māk uzņemties atbildību par savu rīcību.
pareizāk ir vispirms izšķirties, nevis banāli krāpt savu partneri.

Es iepriekš biju domājusi nedaudz citādāk to attiecību iziršanu. Un lai arī, cik ļoti esmu pret krāpšanu attiecībās (tāpat kā tu domāju, ka no sākuma vajag izšķirties un tikai tad pievērsties citam partneris), tomēr arī krāpšana liecina par problēmām attiecībās, pie kurām ir vainojami abi.
16.08.2016 19:21 |
 
Reitings 1042
Reģ: 27.07.2016
boring ! (t)
16.08.2016 19:23 |
 
Reitings 1042
Reģ: 27.07.2016
nespēju pielēgties šādām tēmām.. NOŽĒLOJAMI ! Autorei- fuj !
16.08.2016 19:23 |
 
Reitings 1042
Reģ: 27.07.2016
atver logu !
16.08.2016 19:23 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
... tomēr arī krāpšana liecina par problēmām attiecībās, pie kurām ir vainojami abi.

Tātad, ja partneris melo un tēlo, tiek izveidotas attiecības, kurās šis melis krāpj, vienalga vainīgi būs abi - labi, lai tā būtu.
16.08.2016 19:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits