nolaidīšu tvaiku no rīta, lai atlikusī diena būtu jauka

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Ko jūs domājat, par šo, manuprāt, visstulbāko likumu:
Alkohola pircējiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem bez uzaicinājuma pārdevējam ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
Ok! Labi. Nav problēmu. Lasīt mākam. Likumu ievērojam. Ja ir līdz 25-uzrādam.
Bet kāda jēga ir no šī likuma, ja tāpat prasa uzrādīt arī pēc 25 gadu vecuma? Ja nebūtu šāds likums - manis pēc - varu rādīt kaut līdz 100 gadu vecumam. Bet šāds likums IR. Tātad pēc likuma man NAV jāuzrāda. Likums ir BEZ jēgas, ja pēc 25 gadu vecuma tāpat ir jāuzrāda.
Tad kāpēc šis likums vispār ir izdomāts, ja praksē tas neīstenojas?:-D(t)
Un es negribu runāt par to ka "vai tev grūti dokumentu paņemt, nav jau smags, utt.." Nē, nav grūti. Bet man besī, ka tie valsts galvas izdomā man likumu, kas man jāievēro ja, bet reāli es to nemaz nevaru vienmēr ievērot.
Jūs teiksiet-izskaties jauna. Jā, kā gribu tā izskatos :-):-):-). Likumā par izskatu nekas nav teikts, bet gan par vecumu. Tad to arī vajadzēja iekļaut šajā likumā un rediģēt tekstu, kas atrodas pie kasēm. Nevajag sēdēt Saeimā, ja nemāk noformulēt likumus. FUI!!!
16.08.2016 10:13 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Loģiski būtu, ja es būtu pārdevēja, es tāpat ticētu, ja man klients dotu jaut to pasi.
Nevis nezin ko tur lūrētu.
16.08.2016 18:57 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man vienreiz iedeva pasi, kad bija nepilngadīgs.
16.08.2016 18:59 |
 
Reitings 143
Reģ: 10.07.2016
Likums ir okay, man drīz vien būs tie 26, neizskatos es pēc 26, tāpēc bez sirds pārmetumiem man būs pase līdzi tad, kad gribēšu nopirkt vīnu vai medalu un viss. Pārdevējas pašas ar jautājošām acīm tramīgi skatās pēc pases :D
16.08.2016 19:18 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Mīļā EMILIA. Problēma ir tajā, ka pārdevēja nepaprasīja uzrādīt dokumentus, bet vienkārši gaidīja, lai arī autorei ir virs 25, tātad viņai ir jārāda pēc UZAICINĀJUMA, kurš neizskanēja. Kā jau meitenes te minēja, jā, pārdevēja nevar zināt, vai viņai ir virs vai zem 25, bet tāpēc ir jāpalūdz parādīt, nevis jāizrāda tāda pat augstprātīga attieksme, kādu šobrīd centies parādīt tu.
16.08.2016 19:36 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nesaprotu cepienu! Šodien pirku vīnu, palūdza dokumentus, parādīju. Nedomāju, ka savos gandrīz 33 gados izskatos kā 17 ar pusi, bet acīmredzot izskatos tā ap 25, tātad palūdz drošības pēc.
Lai remdētu tādu nīgrumu kā autorei, manā galā tiem, kuri uzrāda paši bez prasīšanas, pārdevēji izsniedz konfekti. :-D
16.08.2016 21:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
manā galā tiem, kuri uzrāda paši bez prasīšanas, pārdevēji izsniedz konfekti.
Lūk, tas gan ir feini! (l)
16.08.2016 21:34 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
manā galā tiem, kuri uzrāda paši bez prasīšanas, pārdevēji izsniedz konfekti.

hahā :D kā vēl vienu apliecinājumu jaunībai
16.08.2016 22:31 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
K.C. Piemkārt, es izlasīju sameras pirmo komentāru diskusijas sākumā, un uz to rakstīju atbildi. Tur nebija minēts, ka pārdevēja nav jautājusi viņai dokumentus. Nākamo komentāru neredzēju un neizlasīju, tagad izlasīju. Ok, tur viņa min, ka pārdevēja pirmajā reizē nepajautā, bet pēc klusēšanas tomēr pajautā dokumentu. Nebiju klāt šajā situācijā veikalā, tāpēc grūti spriest, vai pārdevējas attieksme bija augstprātīga, varbūt tikpat labi pati pārdevēja apjuka un apjukumā smīnēja.Un tad pajautāja.
Otrkārt, nesaprotu, kāpēc mans komentārs Tev šķiet augstprātīga atbilde, katrā ziņā tas tā nepavisam nebija domāts. Uzruna, mīļā, nebija domāts kā sarkasms, bet gan lai, nomierinātu meiteni, jo diskusijas tematā norādīts, ka meitene vēlas nolaist tvaiku. Tāpēc nesaprotu, kas tur augstprātīgs. Komentāra beigas bija vairāk humoram, ka uz 50 izskatīšos uz 35. Kā jebkura cita mums, kura izskatās daudz jaunāka par savu patieso vecumu.
Treškārt, pati nesaprotu, kāpēc te mēģinu Tev to visu paskaidrot. Laikam vienkārši nepatīk tas, ka man norāda, ka man ir augstprātīga attieksme, jo tāda man nudien nav ;) Tāpat kā jebkura cita komentētāja, paudu savu viedokli. Jauku arī tev vakaru, K.C. :)
16.08.2016 22:54 |
 
Reitings 7
Reģ: 01.01.2010
Vismaz Jums neprasa dokumentus eļļu pērkot :D
Kādu laiku atpakaļ RIMI pirku vīnogu kauliņu eļļu lielā stikla pudelē un kasē strādājošais puisis palūdza man uzrādīt dokumentus :D
16.08.2016 23:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits