Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tām,kas saskārušās ar epilepsiju

 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2013
Sveikas :)
Vēlos jautāt tikai tām,kuras slimo ar šo slimību.
Zināms,tai ir daudz paveidu un izpausmes veidu,taču,medikamenti ir vienlīdz spēcīgi. Pati jau no 14 gadiem cīnos (tagad ir 20) , vēlos zināt, kā Jūs atjaunojat organismā spēku, jo gadu jau atsāku lietot medikamentus (jeb epilepsija uzliesmoja no jauna), jūtu, ka parādās dažādas jaunas problēmas. Piemēram, mati vairs nav tādi kā bija, krīt laukā un lūzt. Izteikti grūti aizmigt. Pati arī jūtu, ka organisms pilnīgi protestē pret visu, bet skaidrs, ka zāles pārtraukt nevar. Diemžēl.
Tātad.. Kādus vitamīnus lietojat? Vai arī,vienkārši, kā tiekat ar to visu galā?
Vēl jautājums- kāda ir gājusi pie psihologa?
Mīļš paldies jau iepriekš par ieteikumiem :)
:-)
14.08.2016 12:48 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Es tev ieteiktu palasīt un parunāt ar savu ārstu par Ketona diētu. Savām acīm redzu, ka tā iedarbojas! Kad šis cilvēks ievēro diētu, tad lēkmju vispār nav. Šajā konkrētajā gadījumā, ievērojot diētu vairāku gadu garumā, lēkmes pazudīs pa visam uz neatgriešanos (vismaz ārsts sola). Varbūt, ka ārsts tev arī to ieteiks kā risinājumu. Ir arī lieliska filma par to "...First Do No Harm"
14.08.2016 12:54 |
 
Reitings 287
Reģ: 13.06.2014
Esmu nedaudz lasījusi par epilepsijas zālēm internetā un tur bija teikts, ka ne visas zāles der katram cilvēkam. Varbūt derētu parunāt ar ārstu, ka vēlētos nomainīt uz citām?
14.08.2016 13:44 |
 
Reitings 143
Reģ: 10.07.2016
Konsultējies ar ārstu, šķiet, ka zāles Tev neder un Tev vajag kaut ko nomierinošu uz nakti padzert.
14.08.2016 13:51 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2013
Jā,tā laikam būs jādara..
Tikai stulbi tas,ka ārsti paši nesaprot, kādas zāles dot. Dēļ tā, ka mans paveids ir rets. Nezinu, bieži nāk virsū arī tādas kā panikas lēkmes. Raudāšana arī,pati ne no kā. Ārsti neko normālu nevar pateikt, izskatās, ka jāsāk domāt par homeopātiju.
14.08.2016 14:15 |
 
Reitings 143
Reģ: 10.07.2016
Homeopātiju neatbalstu, bet Tev ir jāpakonsultējas ar citu neirologu un pie psihoterapeita jāiet, nevis pie psihologa.
14.08.2016 14:23 |
 
Reitings 153
Reģ: 29.11.2011
Man izklausās, ka nav īstās zāles priekš tevis. Varbūt ir vërts apmeklēt vēl kādu ārstu? Katrs tomēr skatās savādāk. Man arì ir epilepsija, sākās pēkšņi pirms dieviem gadiem. Visu laiku dzeru zāles, mazas devas, un tfu tfu tfu lēkmes nav bijušas. Vēl arī svarīgi sakārtot savu domāšanu. Zinu, ka izklausās viegli, kaut gan tā nav. Bet ir jācenšas, jo tikai zāles, bez iekśējā līdzsvara, nepalīdzēs.
14.08.2016 14:48 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2016
Tikai ne homeopātiju,lūdzu. Jāgriežas pie epileptologa,kurš piemeklēs tieši Jums domātās zāles.Iesaku dr.S.Ašmani.
14.08.2016 15:00 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
par Ketona diētu

My bad! Pareizi ir ketogēnā diēta.
14.08.2016 15:35 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Kādas zāles Tu lieto, autore? Kā arī-pa pilnām vai pus tabletēm un cik x dienā?
14.08.2016 15:41 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Varu izstāstīt vienu pieredzes stāstu. Vienai meitenei sākumā deva lietot zāles pie šīs diagnozes, vēlāk saprata, cik tad var beigt kuņģi, tas turpinās pa apli un riņķi vien, nebūs tam gala. Gāja pie vēl citiem ārstiem, ne tikai pie savējā ierastā, lai salīdzinātu, ko teiks. Sākumā homeopātiju īsti nemēģināja, bet viens ārsts iedvesmoja pamēģināt. Sākumā vēl arī zāles dzēra klāt ik pa laikam, tā pakāpeniski. Atceros, ka bija gan piles jāpilina, gan tabletes, gan tādi kā graudiņi jālieto no homeopātijas. Viņai palika labāk, var jau būt, ka domu spēks vai viss kopā nostrādāja. Retu reizi ir nepieciešamība pēc zālēm, bet simptomi nav tik izteikti. Miegs labāks un jūtas pati labāk.
14.08.2016 15:45 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2013
Tātad... ir tā,ka dzeru Depakine Chrono 500, pa pus tabletei no rīta un vakarā. Lamictal divas tabletes dienā, kā arī lexotanil, kad kļūst slikti. Tā nu kopā ņemot bija kādas 5 tabletes dienā, jo vēl klāt dzēru priekš sirsniņas,tā pa ātru skrēja. Tagad izlēmu, ka nafig, jau 3 nedēļas nedzeru Lamictal, un lēkmes vairs nav tik biežas. Vienkārši jutu,ka tās mani beidz nost. Paliku pie Depakine un pa reizei Lexotanil. Principā jā,bez ārsta konsultācijas nu stulbi lemt pašai, bet... Esmu bijusi pie 4 Rīgas labākajiem neirologiem, trakākais, ka katrs saka savu. Pagaidām vairāk no visiem ticu savai dakterei,kas mani ārstē jau no bērnības. Tā nu jāgaida septembris un nākamā elektroencefalogramma. Redzēs.. bet nu, man jau liekas, ka nekas jēdzīgs nebūs.
Griežos pie jums, jo zinu, ka ar savām domām,kaut kā, taču var tikt galā ar to. Medikamenti rada nelāgus blakusefektus,man, piemēram, depresiju un ļoti lielas garastāvokļa maiņas. Tas ĻOTI ietekmē manas attiecības ar puisi. Un man ir skumji, ka bieži esmu tāda skabarga pakaļā. Un tas viss dēļ šī nebeidzošā murga :-/
Es ticu,ka neesmu tāda vienīgā. Katru rītu ceļos ar domu,kaut nu būtu vesela.
Es labprāt palasītu, kā ir Jums, kāda pieredze un viss pārējais.. ?
14.08.2016 19:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits