mamma, mājsaimniece - varoņdarbs?

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Kad apskatu savu paziņu loku iekrīt acīs dažas mātes, kuras ir sataisījušas apmēram 2-3 bērnus, nekad nav strādājušas, jo vīrs nes mājās visu naudu un vienmēr sūdzās, ka viņu darbs - mamma, mājsaimniece - ir vissmagākais kas var būt. Viņas esot varones. Dažas jau nto reizi norāda uz šo citātu
"pats briesmīgākais darbs - būt par mājsaimnieci. Algas nav! brīvdienu nav! atvaļinājuma nav! agrāk neaiziesi... un visi tikai saka: viņa sēž mājās, nestrādā."
Ko jūs domājat par tādām?
Manuprāt nav slikti, ja ir iespēja nestrādāt, kaut gan es, lai cik mans vīrs pelnītu, savas attistības dēļ strādātu vismaz pāris stundas dienā, nevis tikai sēdētu ar šīčiem ilgi (pāri 3 gadiem).
Bet dažas tādā situācijā sevi pataisa par baigajām princesēm un vēl sūdzās par smago dzīvi.
Man studijās ir mammas kuras gan ir mammas, gan audzina vienas pašas bērnu, gan studē, gan piestrādā - lūk tā ir dzīve kad skrien un centies visu paspēt.
12.08.2016 15:01 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Apple pie
Galvenais visas pašas iesāka šo visu un beigās par manis pateiktiem vāŗdiem šausminās. :-D tūlīt vel izkopēs un piesiesies.
Laikam visām ir jāpiekrīt, (visām super varonēm) :-D tad būtu apmierinātas. Līdz ko cits viedoklis tad ārprats. Tad uzreiz sāk :-D
13.08.2016 21:28 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Un šis norāda uz to ka sevi neredz, bet citu vārdus redz, lai cik uz daudziem sākumā, manuprāt, dumjajiem komentāriem es centos atbildēt ar izskaidrojošu atbildi.
13.08.2016 21:30 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
šeit tik ļoti noderētu facepalm smaidiņš. Es ieliktu 100 tādus (l)
13.08.2016 21:30 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Rīdziniece labs raksts, tiešām :D
13.08.2016 21:38 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Šī autore tiešām pierāda to, ka augstākā izglītība vien nenorāda nedz uz inteliģenci, nedz dzīves gudrību. :D
13.08.2016 21:40 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Man jau liekas ka te lielākajai daļai trūkst izglītības vai pat skolas, lai prastu izlasīt diskusijas tēmu un komentārus. :-D :-D
13.08.2016 21:44 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
Jūs neko no dzīves nesaprotat:
normālas čiksas nemaz neiet dekrētā, bet dzemdē turpat darbā un turpina strādāt.
13.08.2016 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Labāk taču sēdēt mājās uz vīra naudas nekā uz vecāku. Man personīgi ir pazīstama,kas sēž ar bērnu uz vecāku kakla. Atsāka strādāt pēc 7 gadiem un tad strādā ne visai algot darbu. Jo nespēj pavilkt dzīvi bez vecākiem. Vecāki ir gatavi sponsorēt dzīvokli arī tad ja viņa izvācās no vecāku mājas. Lūk, tas nav forši,jo katram taču pašām sava dzīve ir jāveido ne jāgaida,ka visu uzliks uz paplātes.
Man diemžēl ir nojauta,ka šī sieviete sūks naudu no vecākiem kamēr tie nomirs un pati neko nedarīs. Necentīsies iet kursos vai studēt,lai ko iemācītos. Bet redziet, viņa uzskata,ka viņa ir māte varone, viņai ir bērns un viņai nekas nav jādara.
Personīgi man sēdēt ar sīci negribētos ilgi, es gribu sevi attīstīt.
Atšķirība šajās sievietes ir tā vai viņas visas sevi pilnveido. Ir atšķirība no mammas, kas ir ar izglītību no mammas, kas nav īsti kvalificēta.
Man ir draudzene, kas sēž ar trim bērniem mājās ar pamatskolas izglītību. Kad tie bērni izaugs, kur tad viņa dosies? Par apkopēju strādāt?
Man tā negribas teikt, bet viņa kā māte sēžot mājas ir ļoti degretējsuies, jo viņa vispār neizprot laika plānošanu un neizprot,ka citi cilvēki nesēž mājas, bet gan strādā un dara citas lietas.
Tas atkāpei, bet tā jau katrs dara kā grib.
Mēs ar vīru esam runājuši,ka viņš sēdēs ar bērnu. Iemeslu kāpēc tā neteikšu,jo tad te sāksies atkal negācijas.
13.08.2016 21:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Varētu padomāt, ka tad, ja strādā, māja nav jātīra, ēst nav jāgatavo un bērni paši aug.
13.08.2016 21:51 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Es nevaru iedomaaties kaa ar 3 berniem var neplanot laiku, nu kaa? Man sanaak plaanot krietni vairaak kaa tad kad studeeju vai stradaju algotu pilna laika darbu, jo no manis ir atkariigi vel vairaaki cilveeki.
13.08.2016 21:52 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Varētu padomāt, ka tad, ja strādā, māja nav jātīra, ēst nav jāgatavo un bērni paši aug.

Savaa zinjaa taa arii. Mamma kas stradaa algotu darbu var daudz ko nedariit, jo vinja tachu STRAADAA. Kameer vinja straadaa tikmeer vinjas bernus pieskata, eedina utt kaads cits, kad vinja paarnaak maajaas no darba cik tur vairs laika beernam paliek un visam paarejam?
13.08.2016 21:58 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Elza Elza
atkal spekulē par mani. Atbalstīja mani vecaki KĀDU BRĪDI kad es iesāku mācības, tagad esmu atradusi ļoti labu un labi apmaksātu darbu, bet studēju blakus tālāk. Varbūt tavām draudzenēm ar darbu nepaveicās. Un maniem vecakiem bija daudz naudas lai mani atbalstītu un paši varētu labi dzīvot. Tavs izteiciens "izsūks naudu un pēc tam vecāki nomirs" ir pilnīgi nevietā, es varētu tikt atbalstīta joprojām, bet es to nevēlējos jo gribēju sākt strādat.
Nu meklē kur tik vien var lai kaut ko negatīvu pateiktu, rakņajas pa manu dzīvi visu laiku :-D :-D laikam te tiešām nav ko darīt, kaa tik sēdēt un meklēt svešā dzīvē kaut kādus "dzives mirkļus" un spekulētu un dirstu (nevarēju nepateikt) talāk. :-D :-D
13.08.2016 21:58 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Gaidu, ko vel atradīs, ko vel izdomās. :-D :-D kādi vel būs iemesli :-D
13.08.2016 21:59 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Vatsons, es negribu nevienu aizvainot vai kā, bet mana māsīca ar trim bērniem ļoti plāno laiku, bet šī mana draudzene īsti negrib rēķināties ar citiem.
Iedomājies, pazvanu viņai un saku,ka ar vīru brauksim saprāt ciemos pie viņas pēc nedēļas. Viņa apgalvo nekas nav ieplānots, brauciet. Pienāk diena, braucam pie viņas un pēkšņi viņa saka, mēs esam dārzā cepam gaļu ar vīra māti. allo,allo mēs taču braucam ciemos uz dzīvokli ne dārzu?? tāda nebija runa.
2trā reize nesen bija. Pazvanu jau iepriekš saku,ka varētu iebraukt pie viņas paciemoties uz pāris h. ok, viss ok. viņa būs mājās. Kad izkāpju no vilciena un 30 min. attālumā esmu pie viņas. Viņa pēkšņi raksta, lieku nagus pie kaimiņienes. Nezinu cik ilgi, ciemošanās nesanāks. :D
Common, es tūlīt būšu taču.
Un jums tas liekas normāli??? Es uzskatu,ka tā nav normāla laika plānošana.
Man māsīca vienmēr pateikusi,ja viņai nav laika tad, lai nebraucam mēs. Nekad neuzmet, tik tad ja bērni saslimst.
13.08.2016 22:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Varētu padomāt, ka tad, ja strādā, māja nav jātīra, ēst nav jāgatavo un bērni paši aug.
faktiski ta ari ir.Man mamma daudz stradaja, es viena biezi biju. Kolegei berns maja viens atrodas cauram dienam 8 gadini, pazinai bernudarza vakara kur uznem aukle. Maju karto kalpone vai stav bardakaa. Es negastavo , pusfabrikati. Man kops stradaju maja mazaa haossa, gatavoju reti, manejais ar par slinku gatavot, ari pusfabrikati vai salati.
13.08.2016 22:06 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
sophies_world, te nav nekāda sakara ar Tevi. Es stāstu situāciju. Tur tā lieta,ka šiem vecākiem nav baigi daudz naudas un šī sieviete neizprot būtību,ka varbūt vajag ko pašai arī padarīt ne tikai gaidīt,ka viņu uzturēs līdz mūža galam. '
UN KĀDS TE DARBS??? NAV RUNA PAR TO. Runa ir par to kā cilvēki plāno savu dzīve. es uzreiz pateicu,ka man bērni būs tad, kad pabeigšu studijas, ne tagad ņemšu un taisīšu, jo VAJAG. Man tie būs, kad būs izglītība un varēšu uzturēt tos.
Te ir dāmas, kas nesaprot, ka gadījās bērns vai bērni, bet nu tad apstājies un sāc mācīties/strādāt ne gaidi uz vīru/ vecākiem.
Manai draudzenei no 16 gadiem nav bijis nekāds dižais darbs. Viņa tikai radīja bērnus.
13.08.2016 22:06 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Elza_Elza, taatad tas ka vinja nereekinaas ar citu cilveeku laiku ir taapeec, ka vina neiet algotaa darbaa? Domaa, ja vinja aizietu straadaat par apkopeeju vai kasieri maksimaa, vinja vairaak reekinaatso ar citiem? :D Vinjai vnk neruup citu cilveeku laiks, ir taadi cilveeki kuriem ir pilniigs pohujs par citiem.
13.08.2016 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Vatsons, es uzskatu,ka vnk cilvēks nemāk plānot laiku. Ja nedari algotu darbu tad vienalga ir jāplāno laiks :) :D
13.08.2016 22:09 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
sophies_world, un vispār sēdi jau Tu te un meklē problēmas. Tu jau esi neapmierināta ar to,ka mammas sēž mājās un jūtās kā varones :D
13.08.2016 22:12 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ir mammas, kuraam negribas neko plaanot attieciba uz citiem, jo primaarais ir gimene un berni. Zinu tadu meiteni, vinai ir 3 berni, aukle un majkalpotaja, bet taa pat vina vienmer kaut ko aizmirst, jo visu savu dzivi vina pakarto viiram un berniem. Savadak ir tad, kad virs ir prom komandejumaa vai celojuma, tad vinja saak palikt daudz maz pieejamaaka un plaano ko daris, un tad runaa tikshanos ar draudzenem un draugiem.
13.08.2016 22:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits