Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Latviešu un ārzemju vīrieši

 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Bieži dzeltenajā presē parādās raksti par sliktajiem, skopajiem latviešu vīriešiem. Nesen bijušās grupas A eiropas sieva izteicās ļoti nepatīkami par mūsu tautas vīriešiem, tagad grupas Trianas Parks soliste norāda mūsu tautas vīriešu nepilnības (http://sejas.tvnet.lv/slavenibas/620125-agnese_rakovska_tipisks_latviesu_virietis_manas_acis_ir_mentali_vajs
Kāda ir jūsu pieredze, vai latviešu puiši ir tik sklikti? Kuras kopā ar ārzemnieku, vai jūtat atšķirību un kāda tā ir?
Aicinu nepārvērst šo diskusiju par kanalizācijas trubu, un ignorēt cosmo foruma puišeļu ierakstus.
10.08.2016 11:53 |
 
Reitings 208
Reģ: 29.06.2016
nekopti
10.08.2016 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Es īsti nepiekrītu, drīzāk teiktu, ka vispār mūsdienās vīrieši ir kļuvuši tādi nevīrišķīgi un tas ir visur, ne tikai Latvijā. Un pie tā esam vainīgas mēs, sievietes, pirmkārt, mātes, kas neprot savus dēlus audzināt par vīriešiem un, otrkārt, tās, kuras atļauj pret sev izturēties kā iegribās, ļauj pazemot un nerūpēties par sevi, jo, redz, viņa visu var pati un viņa visu piedos. Tā kā nav jau ko žēloties, pašas vainīgas.
Par laimi, man apkārt lielākā daļa vīriešu ir tiešām lieliski un gādīgi vīrieši.
10.08.2016 12:07 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, kādi ir ārzemju vīrieši..bet ir visādi mūsējie, zinu ļoti koptus, gudrus vīriešus, un daudzus zinu tādus, kuriem vajag,lai sieviete būtu tas dzinulis attiecībās, lai ir dēļ kā censties.. Citādi esot gana labi tāpat un neesot iedvesmas un jēgas attīstīties. Nu tie principā, laikam, būs tie mentālie vājie, ko Agnese min intervijā.
10.08.2016 12:26 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Dzīvojot dažādās valstīs, varu teikt, ka ir visur ir gan forši, gan neforši vīrieši :) Katrai tautai, protams, ir dažas kopīgas iezīmes, kas piemitīs vairumam, bet - pa lielam, nu nav tā, ka valstī x pulcēja visi foršie, un visi briesmoņi Latvijā :-D
Ja nav pa prātam mūsējie, ir taču miloniem vīriešu ārpus LV, no kā izvēlēties. Nolikt pilnīgi visus savas tautības vīriešus vai cilvēkus kā tādus man vispār liekas nepieņemami, un neko labu par pašu cilvēku neliecina..
10.08.2016 12:28 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Es teikšu atklāti! Latviešu mentalitāte man neder.. Man vajag vairāk kaisli un vairāk emocijas. Es pielauju, ka ir arī tādi latviešu vīrieši (mazākumā tomēr), bet man vienkārši gadījās satikt ārzemnieku. Liels pluss ir zināšanas, ko esmu ieguvusi par vina valsti, kultūru un valodu! Latvietis to man nespētu dot..
10.08.2016 12:30 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Ārzemju vīrieši (nejaukt ar tām pabirām, kas te brauc uz vecpuišu dzerstiņiem) lielākajā daļā gadījumu ir tā audzināti, ka izrāda uzmanību sievietei tad, ja viņiem ir ko piedāvāt. Un kamēr to nav sasnieguši, nekompostrē sievietēm smadzenes un neatstāj aiz sevis padsmit sievietes ar sad***tu pašapziņu.
10.08.2016 12:36 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pazīstu dažādu tautību cilvēkus un šāda škirošana pēc nacionalitātes, manuprāt, ir bērniškīga, lieka un tikai kultivē stereotipus. Jā, nevar noliegt apkārtējās sabiedrības ietekmi un kulturālās atškirības, bet visumā dažāda rakstura cilvēki ir visās tautās un kopienās. Man gan nekas pretī nav pret vieglu humoru, bet tikai, ja to tiešām nesāk uztvert nopietni.
10.08.2016 12:40 |
 
Reitings 51
Reģ: 10.07.2016
Nav man īsti pieredze ar ārzemju puišiem, bet kontaktēties gan ir sanācis. Jāsaka, ka spilgtākā atšķirība starp mūsu vīriešiem un ārzemniekiem ir - atvērtība. Lielais vairums latviešu vīrieši ir diezgan kūtri, taču, protams, ir arī izņēmumi. Arī mans vīrietis, paldies Dievam, ir izņēmums. (l)
Bet kopumā šāda salīdzināšana, dalīšana ir visai muļķīga, manuprāt. Iespējams, ja man būtu lielāka pieredze ar citu tautu vīriešiem, teiktu savādāk.. :-)
10.08.2016 12:50 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Esmu precejusies ar arzemju virieti. Diezgan daudz ari ir sanacis dzivot arzemes un ari redzet citu draudzenu attiecibas gan ar latviesu, gan arzemju viriesiem.
Mans viedoklis tomer ir, ka nav starpiba vai latviesu vai arzemju virietis. Nozime ir tikai konkretajam virietim. Gana daudz esmu redzejusi latvietes attiecibas ar arzemju viriesiem, kas uzvedas cucigi un krapj pa labi un pa kreisi, gan ari tadus, kas uz rokam nesa savas sievietes. Un tiesi tapat ari latviesu vidu- ir gana daudz labi piemeri un tikpat daudz slikti piemeri.
Vienmer smiekligi liekas tadi raksti, kur latviesu viriesi tiek nomelnoti un arzemu slaveti. Patiesiba tiesi sava pazinu loka esmu redzejusi vairak pozitivu attiecibu piemerus starp tam sievietem, kuras ir kopa ar latviesiem.
10.08.2016 13:03 |
 
Reitings 225
Reģ: 16.09.2015
Kopumā skatoties, latviešu vīrieši ir tādi drusku pa daudz sadomājušies no sevīm Pietrūkst elastības, drošsirdības, visumā ņemot arī tieksmes uz sasniegumiem, nedrošība izkāpt no savas komforta zonas... Lai gan man īsti nepatīk dalīt cilvēkus kategorijās, bet domāju, ka visumā mentalitātes atšķirības starp tautām, reģioniem ir, bet - kas nu kurai tuvāks. Varbūt tipiskais latvietis nebūs labākais biznesmenis, toties viņam būs citas kvalitātes.
Vispār pilnīgi greizs uzstādījums - latvieši vs ārzemnieki, jo igaunis arī ir ārzemnieks, bet tas tomēr nebūs tas pats, kas spānis, krievs vai japānis.
10.08.2016 13:09 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Latviešu vīrietis ir mēsls.
10.08.2016 13:10 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
Tā kā esmu dzīvojusi dažādās valstīs, varu teikt, ka atšķirās tikai nacionālās iezīmes, bet ne attieksmē kā tādā-sievietes ciena visur, kur esmu bijusi ( pat musulmaņu valstīs mani kā tūristi cienīja un izturējās patīkami un pieklājīgi). Visur ir nepatīkami eksemplāri un visur ir brīnišķīgi.
Es īsti nepiekrītu, drīzāk teiktu, ka vispār mūsdienās vīrieši ir kļuvuši tādi nevīrišķīgi un tas ir visur, ne tikai Latvijā.

Lūk, šim gan es nepiekrītu. Tad ir jāzin, ar kādu vīrieša prototipu tiek salīdzināts un kas tiek salīdzināts, ja par piemēru ņem virsnieku 1./2.pasaules karā, ar to laiku manierēm un dresūru, tad jā mūsējiem pieklibo gan manieres, gan džentlmeniskums, bet ja ņem viduslaikus kā īsta vīrieša piemēru, tad mūsdienu vīrietis daudz ieturētāk in patīkamāk izturās pret dāmu, dāma vairs nav kaut kas iekarojams un iemaināms. Un tā varētu turpināt. Katrai ir savs vīrieša tips, un ja šis tips neatbilst ar konkrētā laika un vietas vīriešu vairākumu, tad, protams, liekas, ka ārzemnieki ( tie kuri atbilst) ir labāki un visādi citādi vilinošāki.
Nevar tā teikt- "visi vīrieši"...
Tās meitenes, tevis ieliktajos linkos, kuras norāda uz trūkumiem, nav spējušas atrast un piesaistīt sev tādus vīriešus kādi viņās saista un iedvesmo. Manā gadījumā, es redzu daudz ļoti sakarīgu latviešu vīriešu,bet ļoti reti ir atbilstoši manai gaumei un uzskatam par vīrieti.
10.08.2016 13:13 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Es neapēju iedomāties sevi at latvieti. Pat nespēju iedomāties uz randiņu aiziet ,kur nu vēl ko vairāk. :D
Bet, ja tā saprātīgi domā, ar neko jau neatšķiras, ir arī daudz normālu latviešu vīriešu.
10.08.2016 13:18 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Kāpēc visur tiek apspriesti vīrieši par to, cik viņi briesmīgi radījumi? Drīzāk vajadzētu vairāk runāt par to, cik sievietes arī var būt briesmīgas. :D
Cilvēki ir dažādi un nevar tā strikti nodalīt, kurš ir sliktāks vai labāks.
10.08.2016 13:20 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Ir gadījums, kur atklāja cik briesmīga ir sieviete.
Diānas Pīrags stāsts ar nelaimīgo tamponu
10.08.2016 13:25 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu ne velti ir sanācis tā, ka attiecības man veidojās tikai ar krievu tautības vīriešiem.
Es teikšu atklāti! Latviešu mentalitāte man neder..

+
Nesaku, ka latvieši ir sliktāki, bet vnk - savādāki.
10.08.2016 13:29 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
Diemžēl, kopš nedzīvoju Rīgā, bet citā pilsētā, teiktu, ka ārpus Rīgas puiši ir vairāk "palaidušies" un ar mazāk ambīcijām uz dzīvi. Daudzi arī tikai to vien dara kā sūdzas, bet neko nedara, lai apstākļus mainītu.
Ko esam ar draudzenēm pārrunājušas - LV sievietes ir vairāk nekā vīrieši, tad daudzi uzskata, ka var neiespringt, gan būs cita. Daudzi ir arī tādi, kuriem attiecības nemaz neinteresē.
Salīdzinājumam, kādēļ varbūt LV vīrieši atsevišķās kategorijās zaudē ārzemniekiem - pievēršanas sīkumiem, detaļām.
10.08.2016 13:30 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man no latviešu vīrieša trūka tieši rūpes un emocionālā saikne. Kaut visi mani vīrieši ir bijuši mērķtiecīgi, karjeristi un uz sasniegumiem vērsti, bet tajā pašā laikā mazliet asi, trūkst žēlsirdības un neatvērti pret mani.
Manuprāt, to var norakstīt uz tā laika audzināšanu, kur bērnībā ir teikts, ka puiši nevar raudāt, jo var raudāt tikai meitenes, kur visu atrisināja pēriens un bezierunu audzināšana. Kur netika sniegta tik daudz tā mīlestība un tas mīlestības trūkums izpaužas vēlāk.
Mans vīrietis ir latvietis, bet uzaudzis citā valstī, tādēļ tas ir pavisam cits stāsts.
10.08.2016 13:34 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
man bijušais puisis 8 gadus bija latvietis, tad likās viss ok, bet tagad padomājot baigais borings man bija ar viņu, nu vajadzēja uguntiņu attiecībās.. vairāk lv puišus negribu. :D
vīrs ir no citas valsts, un viss ir kā vajag, pakasamies, un tad viss atkal ir ok :D
10.08.2016 13:38 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man pašai nav bijusi attiecību pieredze ar ārzemju vīriešiem. Bet cik esmu redzējusi dažādus ārzemju vīriesus attiecībās, tad tie nav bijuši tie labākie novērojumi. Paziņu lokā ir redzētas attiecības ar krieviem, vāciešiem, amerikāņiem, musulmaņiem. Jā, katrā bija labās īpašības, bet visos bija arī tāda īpašība vai paradumi, kas mani ļoti atgrūda un lika secināt, ka , ja es tagad būtu brīva, tad ar ārzemniekiem attiecības neveidotu. Kā arī esmu secinājusi, ka mentalitāte un kultūra daudz ko izsaka, var jau būt, ka es vienkārši esmu pārāk aizspriedumaina, un rasiste :D Bet es tomēr laikam labāk vēlos veidot ģimeni ar savas mentalitātes un kultūras cilveku. Jāsaka gan, ka liela daļa latviešu vīriešu tiešām ir attiecībām nederīgi. Viss ir audzināšanā. Kopumā uzskatu, ka tomēr gan starp latviešiem ,gan ārzemniekiem ir forši vīrieši. Turklāt katrai sievietei ir savādākas prasības pret vīrieti.
Protams, katram ir savi trūkumi, bet es esmu ļoti laimīga par to, ka mans vīrs atbilst par 90% no manām prasībām un vēlmēm par vīrieti sev blakus un ir tāds salīdzinoši rets salikums - pietiekoši racionāli domājošs, veiksmīgs un gudrs vīrietis, bet tajā pašā laikā spējīgs apmierināt manas sievišķās vēlmes pēc emocijām, romantikas, kā arī nodrošina man nepieciešamās rūpes un drošibu ikdienā (l)
10.08.2016 13:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)