interesants gadījums vilcienā

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Centīšos īsi. :-D
Vilcienā pretī apsēdās kkāds džeks. Jūtu, ka blenž, blenž man virsū. Pēkšņi stādās priekšā, nosauc savu vārdu. Prasa, kā mani sauc. Es domāju: blinčiki.. sadzēries vai? Nosaucu kkādu random meitenes vārdu, lai liekas mierā. Šis sāk prasīt kā iet: es saku - labi. Šis sāk gari plaši stāstīt kā šim iet. Es māju ar galvu un taisu dežūrsmaidiņu. Pēkšņi sarunas nagla: tu esi ļoti skaista. vai gribētu satikties ne tikai vilcienā? Nē? Varbūt? Man bija kkā neērti teikt: atšujies. Tāpēc kko muļķīgi atsmaidīju un cerēju, kaut ātrāk pienāktu mana stacija.
Skaidrā dienas laikā, džeks skaidrā... Tīri pat simpātisks, bet ne mans tips.
Ko jūs būtu darījušas manā vietā: rupji atšuvušas vai pārgājušas uz citu vagonu?
Laikam esmu pārāk pieklājīga, vajadzēja vnk iet uz citu vagonu, bet man kkā bail no viņa palika :-D:-D:-D(t)(t)(t)
06.08.2016 15:15 |
 
Reitings 128
Reģ: 04.07.2016
Izlasot šo, aizdomājos par to kā cilvēki dzīvoja, piemēram, pirms gadiem 30... Ehh, gribētos pamēģināt padzīvot senākos laikos, kad cilvēki komunicēja reālajā pasaulē viens ar otru...
08.08.2016 05:25 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Ko jūs būtu darījušas manā vietā: rupji atšuvušas vai pārgājušas uz citu vagonu?

Ne vienu ne otru. Nesaprotu kāpēc rupji jāatšuj - tas parādītu tikai pašu ne no tās labākās puses. Un galu galā ko tad viņš tādu izdarīja? Vienkārši iepatikies, gribēja parunāties un iepazīties un viss. Es būtu vienkārši pieklājīgi parunājusies un ja nebūtu vēlēšanās iepazīties tā ari pieklājīgi pateikusi. Tiešām nesaprotu to nostāju - ak, šausmas, ar mani cilvēks sagribēja parunāties, ko man tagad darīt, skriet uz citu vagonu, vai rupji atšūt. Cita lieta, ja piedzēries un uzvedās neadekvāti, tad aizietu pārsēsties.
08.08.2016 10:14 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Tādu cilvēku dēļ arī pazūd drosme un pat vēlme iepazīties uz ielas, veikalā, vilcienā utt.
08.08.2016 10:41 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Tādu cilvēku dēļ
es par autori.
08.08.2016 10:41 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Ļoti interesants gadījums. Puisis nespaidīja telefonu un neklausījās austiņās mūziku, bet bija gana komunikabls, gribēja iepazīties vai varbūt vienkārši parunāties. Šausmas! Es laikam uzreiz nākamajā pieturā lektu ārā no vilciena, ko tur gaidīt, uzreiz redzams, ka nav riktīgs! Un nolamāt profilaksei arī pirms tam vajadzētu, lai nekad nedomā vairs pavērst savas spulgās acis uz kādu.
09.08.2016 00:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits