Vai ticat? Maģija, māņticiba u.tml

 
Reitings 41
Reģ: 25.04.2016
Sveiki.
Parunāsim ticību, maģiju whatever.
Kāpēc cilvēks tic visām šīm lietām? Kāpēc tic tam ko nekad nav redzējis? Dievs, vrb NLO, cits vispār bez horoskopiem iztikt nevar, un tic visam.
kam jūs ticat, un kāpēc?
cheers
05.08.2016 19:52 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Ir jau, protams, ļoti interesanti strīdēties par to, kurš uzcēla, kurš būtu / nebūtu varējis uzcelt, kā uzcēla utt. Bet vai jums tas nešķiet bezjēdzīgi? It sevišķi strikti apgalvot, ka tā un tā zinātnieka pierādījumi ir pareizi, bet citu - nē. Neviens taču nevar to tik strikti pierādīt, jo nav tur bijis. Varbūt pirms miljoniem gadu dzīvoja citplanētieši, bet izmira tāpat kā dinozauri un mamuti.
07.08.2016 17:01 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
NordicBelle- Lūdzu, izskaidro šo (iznemot aprobezoti nosaucot sis bildes par fake jo tā nav :D)
Bet kāda tad ir tā realitāte?? Pastāsti ja jau esi tik gudra :D Jo visur kur lasu es, visur raskta ka aizvien vairāk pierādās un atklājas ka tas nu nekādā iespējā nevareja uzcelt tā laika cilveki, jo pat musdienu cilveki ar vismodernakajam tehnologijam pat tuvu neko tik lidzigu nespetu uzcelt tadas piramidas. Un pieradits ka piramidas tika celtas ar mērki sazināties ar ārpuszemes civilizācijām un vinas visas visā pasaulē ir vienādi novietas pret zvaigznēm. Un tas ka nedriskt veikt izrakumus piramidu klatbutne jau ir pilnigi saprotams ka tur kaut kas nav tirs un vispar pirmadias ir loti maz izspetitas un vislaik atklaj jaunas ejas, tunelus utt.
Tev liekas ka visu var izskaidrot zinatniski, jo tu esli loti, loti aprobezota. Pat okeans nav 1% izpetits musdienas. Kur nu vel kosmos, par kuru mes vispar praktiski neko nezinam vel.
07.08.2016 17:08 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
07.08.2016 17:08 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
07.08.2016 17:09 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Kamēr neviens nav atradis šo "citplanētiešu" fosīlijas, dns paliekas un tamlīdzīguas artefaktus, to būšana uz zemes ir tikpat bezjēdzīga spekulācija kā fantāzijas par pūķiem un vienradžiem.
Es te pirms kāda laika vairākkārt ieteicu Bila Braisona "Short history of nearly everything", kas ir briljants, viegli saprotams un salīdzinoši īss apskats par universa, planētas, dzīvības un cilvēces attīstības vēsturi, kā arī par zinatni un zinātniekiem, kas to un kad ir atklājuši. Ja slinkums lasīt, tad jūtūbē to var dabūt audiogrāmats formā, pilnīgi par brīvu. Sirsnīgi iesaku!
07.08.2016 17:11 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
No kurienes ir tās bildes?
07.08.2016 17:11 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
NordicBelle- Bet IR, ir atrastas un jau sen, tikai pasaulē valdiba to visu cenšas slēpt un nokluset. Tāpat ir atrastas arī 3m cilvēku fosilijas, bet to visu vienmer cenas slept no cilvekiem, lai vini idzivotu tikpat aprobezota rami ka tu. Es ari pilnigi ticu ka Asv valdiba sadarbojas ar citplanetiesiem un jau sen un tam ir daudz pieradijumu. Ka ari daudzam citam sazverestibas teorijam, Jo tam visam ir parak daudz pieradijumu. Ko man skatities ko runa kkadi zinatnieki kas patiesiba NEKO nav atklajusi. NEKO! Jo pat okenas nav uz 1% izpetits, par kosmosu nerunajot, Visus lielos atklajumus vini vienmer nokluse vai ari nezin kapec tie cilveki kas parak daudz izmuldas, peksni kaut kur pazud mistiski...
07.08.2016 17:17 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Btw, kurš tev teica, ka nevar veikt izrakumus piramīdu klātbūtnē? :-O Visi arheologi tagad būs šokā!
Man dikti patīk tavas bildes! Īpaši tapēc, ka redzot zvaigznēs lidojošos šķīvīšus un rituāla tērpos un galvassegās kosmonautu ekipējumu, var apstiprināt savas fantāzijas, ka kaut kur ir kāds kurš ir spējīgs vairākkārt pārsniegt gaismas ātrumu, bet kura gaume un domu gājiens ir tāds pats kā sešdesmito gadu NASA inženieriem. Glaimojoši! :-D
07.08.2016 17:18 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Ieraksti google mystic astronaut sculpture un atradīsi. Un tādu zīmējumu ar NLO fonā ari ir daudz. Šis nav vienīgais.
07.08.2016 17:19 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
NordicBelle- Nu redzi, tu centis izlikties gudra, bet pat tik daudz nezināji :D Nedrikst un neviens arheologs tur neko nerok! Turklāt piramīdas ir loti maz izpētītas. Visulaiku atklāj jaunus un manai teorija apstipriošus faktus.
Tu centies izteikties smiekligi, kas tev ka parasti nesanak, bet tu ta ari nedod nekadu pretargumentu, vienkarsi tupa noliedz visu, ka ari dara aprobezoti cilveki :D
07.08.2016 17:23 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ak Raivi, švaki mums te ar ironiju! Arheologi Ēģiptē to vien dara kā rok apkārt piramīdām, gan tādēļ, lai attīrītu tās no tuksneša smiltīm, gan pētītu tuneļu sistēmu. Tā kā piramīdas tiek arheoloģiski petītas jau vairāk kā 200 gadu un pirms tam, kā arī sākumā diezgan smagi cieta no laupīšanām, tad pašās piramīdās ir samērā maz neizpētītu artefaktu. Šobrīd interesanrtākais darbs arheologiem ir piramīdu cēlāju ciemati un kapavietas, kā arī alas netālu no piramīdām. Piramīdu saturs sen jau kā pārvācies uz muzejiem, kur tas biezā slāni arī apskatāms.
07.08.2016 17:40 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Neko vini nerok, aizbrauc un apskaties un aplauzies :D Tas ir aizliegts un ja kads to meginatu darit, vinu vienkarsi nosautu. Piramidas ir loti daudz neizspetitu artefaktu un tiesi arheologi vel loti dauddz faraonu kapenes un mumijas cenas tur atrast un atrod vislaik jaunas ejas un tunelus.
Un kapēc piramīdas celšana veljoprojam nav atkalata?? Paradi man kaut vienu hipotezi, kura butu 100% apstiprinata. Nevaresi, jo NAV tadas. Aizvien vairak zinatnieki petot, atklaj, ka tas nekada veida nevareja uzcelt cilveki, jo pat musdienas tas nav iespejams. Turklat pirmadias nebija iespejams uzcelt ar fizisku speku. Vinas ir parak akuratas un precizas.
07.08.2016 17:46 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man joprojām tev nekas nav jāpierāda, jo ne jau es nāku klajā ar fantastiskiem apgalvojumiem un nekādi tos neapstiprinu ar faktiem. Es tomēr varu koriģēt vismaz dažus maldīgos apgalvojumus:
Aktuālie arheoloģiskie izrakumi - http://www.aeraweb.org/projects/
Pavisam īss stāstiņš par ragavām slapjās tuksneša smiltīs - http://daily.jstor.org/scientists-have-an-answer-to-how-the-egyptian-pyramids-were-built/
07.08.2016 17:59 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Tur jau tā lieta ka TIKAI tev un tikpat aprobežotiem cilvēkiem tie ir "fantastiski" apgalvojumi. :D Es tev visulaiku tagad dodu pretī faktus un pat bildes, kuras nav fake un kuras zinatnieki nemak izskaidrot, bet tu vienkarsi tupi nem un visu noliedz un pasmejies, jo vienmer jau vieglak ir dzivot aprobezota rami un domat ka visu ir iespejams izskaidrot zinatniski, lai gan neviens zinatnieks pat ta nedoma :D
07.08.2016 18:02 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Rvis atkal sprīdzina :D
Un jā, esmu aprobežota, jo neticu nedz NLO, nedz spokiem, nedz kam citam.
07.08.2016 18:08 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es tā jūtu, ka te ir maza saprašana, ko nozīmē "fakts". Tas nav vienkārši apgalvojums un "tā ir". Tev jāspēj kaut kā tos savus apgalvojumus pierādīt. Kas attiecas uz bildēm, tad tas, protams, ir izklaidējoši un es esmu liela sci-fi mīļotāja, bet reāli tā ir absurda teorija un tās bildes pierāda tikai dažu cilvēku iztēles spēku.
07.08.2016 18:12 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Un jā par piramīdām sen jau ir pierādīts ka cilvēks tas nekādā gadijumā nevarēja būt cēlis. Pat ar mūsdienu tehnologijam šādas pirmadīdas nav iespējams izveidot. Tad kādā veidā to varēja izdarīt 12500 atpakal?? Turklāt gan egiptiesu, gan citu seno civilizaciju rakstos un zimejumos var redzēt loti lidzigas figuras NLO un musdienu kosmonautiem.
Ir atklātas likumsakarības starp visu pasaules piramīdu atrašanās vietām. Kā?
07.08.2016 18:12 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
meksikanka- Nevis es "sprīdzīnū" bet gan smieklīgi diskutēt ar aprobežotiem cilvēkiem, kas pat nedod nevienu jēdzīgu pretargumentu, tikai noliedz visu :D
Un iemesls tavai neticēšanai ir kāds? Ja ir pietiekami daudz pierādijumu tam visam. Man šiš tēmas ir loti interesantas un par to visu esmu daudz dokumentālo filmu skatijies un rakstus lasījis. Patiesība loti, loti, loti daudz ko parastajiem mirstigajiem noklusē.
07.08.2016 18:15 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man ar Rvis tomēr ir kaut kas kopīgs. (par dokumentālo filmu skatīšanos) :D
07.08.2016 18:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits