Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju "superkrūšturi"

 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Sveikas, pamazām beidzu barot meitiņu ar krūti. Tad nu gribas saglābt,ko vien var saglābt.
Pēc pirmā bērna (baroju vien pāris mēnešus) krūtis atgriezās vecajā formā, tagad liekas, ka sniedzas jau līdz nabai :-/
Mana lielāka problēma ir tā, ka viena krūts ir divreiz lielāka par otru.
Kādu krūšturi ieteiksiet?
Vecie neder, jo lai cik augstu savilktu lencītes, vai nu veļas laukā, vai karājās kaut kur zemē :D
Ko izvēlēties un kādu?
Sporta?
Un pats galvenais, kā pareizi izvēlēties, kad ir tādas krūts formas atšķirības?
Varbūt pie viena, varat ieteikt kādus vingrojumus, vai ko citu, lai ātrāk iegūtu kāroto..
05.08.2016 13:30 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Kādus ikdienā nēsājat? Neviena nepadalīsies pieredzē?
05.08.2016 15:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tu parasti sāc bērnu barot ar mazāko krūti? Ja tā, pirmo dod lielāko (kamēr viņa vēl ir izsalkusi), tam vajadzētu palīdzēt.
Es tavā situācijā laikam izmēginātu tos elastīgos sporta variantus, lai gan ar "līdz nabai" variantu man nav pieredzes.
05.08.2016 15:19 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Es papildus biju nopirkusi korsešu apakškleitu - 3 gab. uz maiņām. Nez, vai saprati, bet tāda, kur vēl viens krūšturis, bet apakšā kā kleita apspīlēta. Der arī vēdera savilkšanai. Tā staigāju pa mājām. Krūtīm dubultatbalsts. Vai uz parastā krūstura pa virsu vēl sporta krūšturi.
Par barošanu runājot. Dod kā pirmo to lielāko. Gan jau tas no tā, ka ērtāk barot uz konkrēta sāna, tāpēc biežāk sanāca barot ar to mazāko.
Atmet barošanu pamazām, nevis strauji, jo tad arī forma saglabāsies. Beigās nonācu, ka 2 nedēļas no rīta baroju ar vienu, bet vakarā ar otru, tad vēl 1 nedēļa vienu dienu ar vienu, otru ar otru tikai vakaros iemigšanai, līdz pilnīgi atmetu.
Vingrojums vislabākais, protams, roku saliekšana balstā, bet labāk saspied plaukstas pa 20x5 punktos = 100 saspiedieni. Krūšu augstumā pa kreisi, tad pa labi, plecu augstumā pa kreisi, tad pa labi un pa vidu deguna līmenī. To var darīt kaut vai pie TV. Es paralēli mīleju ar spilvenu starp ceļiem ielikt un saspiest :-P
05.08.2016 15:45 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
p.s. Es baroju gadu un forma pat labāka, nekā bija pirms.
Svarīgākais, vismaz man tā šķiet, pareizi krūšturi, vismaz kaut kādi vingrojumi, barošana vienmērīgi ar katru krūti un tomēr papildus balsts (manā gadījumā pa virsu sporta krūšturis vai korseš-apakškleita)
05.08.2016 15:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!