Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Versos pec ieteikumiem attiecibas.. Sarezgiti

 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Sveikas!
Biezi te neuzturos, tadel mans stasts isuma. Man ir 28 gadi, 2 gadus dzivoju arpus LV(sobrid ta ir Australija, bet ne uz ilgu laiku). Principa sekoju viriesa karjerai(vins strada internacionala uznemuma un ka departamenta vaditajam vinam nakas biezi parcelties), sobrid esmu atradusi darbinu ari sev, bet vienmer virietis bus musu attiecibas pelnitajs. Juku prata, jo skiet, ka nespeju neko sasniegt saviem spekiem un ka naudas izteiksme nespeju nekadu ieguldijumu veikt nakotne, es ari sava zina gribu braukt ar jaunakajam masinam un gerbties, ta ka nav kauns iziet ari uz smalkakam vietam.
PROTAMS man virietis mani atbalsta, ka majas nekas man nav jamaksa un sad tad ari man ko neperk, bet tik un ta man neliela greizirdiba, ka vinam ir viss taja pasa laika man uz darbu jadodas ar autobusu. Jaaa, viegli teikt tad cinies vairak, lai sasniegtu vairak, bet mana vecuma tadi istermina darbi(jo nekur nepavadam ilgak ka pus gadu-gadu) nelauj man izsisties mana joma.
Jutos, ka majas esmu negativisma iemiesojums, jo gribtos savu gimeni apciemot, savest sevi kartiba, palidzet savejiem ar naudinam, bet saprotu, ka isti nevaru, jo pati par sevi esmu sasniegusi 0.
Saku justies greizirdiga par vina komandejumiem, kur visi dodas ari atpusties(daudz jaunu sieviesu tur strada). Godigi sakot juku prata, jo agrak biju tik stipra un paspietiekama..
Neparprotiet milu savu virieti, priecajos par dzivi, bet sis kaut ka nositis velmi domat par nakotni...
04.08.2016 15:29 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Varbūt aprunājies ar viņu sākumā?
Nevar jau pārmest otram cilvēkam par to, ka tev pašai neiet kā gribētos.
04.08.2016 15:32 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
taja pasa laika man uz darbu jadodas ar autobusu

lai nopērk mašīnu!
04.08.2016 15:34 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ja Tu upurē savu profesionālo attīstību otra karjeras vārdā, tad viņam vajadzētu spēt visu sakārtot tā, lai Tu nejustos slikti.
04.08.2016 15:34 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
kiwwi, es ta sadumpojos, jo vins sarunas laika izteica, nu Tu saproti Tev jaapzinas, ka Tu nevari atlauties savu gimeni te uzaicinat..dazreiz ir lieta, ko nevar atlauties un viss. Tad man tads karejvisks noskanojums, ka reiz vina del parcelos uz pasaules malu(tiesam sobrid) un vins atlaujas man ta pateikt..
04.08.2016 15:34 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
neredzu neko traģisku, ar ko ir saistīta tava nozare?
Vecākus tik tiešām nevajag aicināt uz Austrāliju.. kas tās pa idejām?
04.08.2016 15:37 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
kiwwi mums bija noruna, ka parcelsos, ja varesu reizi pusgada vai nu atbraukt majas vai uzaicinat vecakus..
seit nestradaju sava nozare, kas ir logistika, jo pienemu darbu, kas man nepatik, bet vismaz dod ienakumus - ofisa administratore. Protams mekleju sava joma, bet pagaidam nesekmigi un pec pusgada atkal parcelamies
04.08.2016 15:39 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Es pavisam noteikti piekrītu Salomē, jūs galu galā esat ģimene, kā var tā dalīt - es varu, bet Tu nevari atļauties (t)
04.08.2016 15:45 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Es arī neaicinātu ģimeni uz Austrāliju... Citādāk ir, ja tu dzīvo kaut kur Vācijā un tad uzaicini mammu/tēti padzīvoties nedēļu vai divas pie sevis ( ja vīrietis piekrīt), bet ne jau tik tālu, tas tak kosmosu izmaksā, bet pati teici, ka nespēj sapelnīt pietiekoši, kā tad tu to biji iedomājusies? (t)
Palūdz, lai tev vismaz mopēdu/rolleri palīdz nopirkt, nebūs ar autobusu jākratās (domāju Austrālijā tas ir citādāk nekā no Bolderājas ar 3 autobusu klabināties uz centru).
Ja izjūti greizsirdību par to, ka tavam mīļotajam ir labāks darbs un dažādi komandējumi, tas nozīmē, ka tev vairāk jāpiestrādā pie savām izjūtām un emocijām, analizē kāpēc tā notiek, parunājies ar vīrieti, apmeklē tad kādus kursus (tas varētu novērst domas no negatīvā varbūt).
Kādā sfērā tad tu strādā/vēlies attīstīties?
04.08.2016 15:45 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Piekrītu , Salomē viedoklim!
Ja esi viņa dēļ pārvākusies prom no ģimenes, karjeras, tad tikai loģiski, ka viņam jādara viss, lai abi justos labi. Un nevajadzētu būt - Tu nevari atļauties utml.
04.08.2016 15:47 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Ja reiz esat kopā, kopā veidojat savu dzīvi -kopdzīvi, tad kāpēc tiek dalīts - tavi ienākumi, viņa ienākumi, kāpēc viņš var k.ko atļauties un tu nē? Pat ģērbties tā, lai iederētos ne tikai mājās, bet arī "viņa pasaulē"? Kur vispār esat JŪS? Un ja nav tāda "MĒS", ja ir tikai viņš un tu, ko, pie velna, tu dari ar viņu Austrālijā? Nolej savu dzīvi podā, lai viņam ir ar ko gulēt?
04.08.2016 15:48 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Domāju, ka godīgāk tavā situācijā būtu paša braukt ciemos pie vecākiem. Nevar tik daudz gribēt.
Protams, protams - vecāki, ģimene , draugi ir savrīgi, bet ciemos gan pašai jābrauc
04.08.2016 15:48 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Neizklausās diez ko labi. Ir paredzams, ka tā pārcelšanās reiz beigsies vai nē? Ja nē, tad principā esi un paliksi tikai viņa ēna, nu nav reāli dabūt normālu darbu vietā, kur dzīvo gadu. Cik viņš gatavs uz kompromisiem, veidot karjeru tā, lai nebūtu jāpārceļas?
04.08.2016 15:48 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Ja reiz esat kopā, kopā veidojat savu dzīvi -kopdzīvi, tad kāpēc tiek dalīts - tavi ienākumi, viņa ienākumi, kāpēc viņš var k.ko atļauties un tu nē? Pat ģērbties tā, lai iederētos ne tikai mājās, bet arī "viņa pasaulē"? Kur vispār esat JŪS? Un ja nav tāda "MĒS", ja ir tikai viņš un tu, ko, pie velna, tu dari ar viņu Austrālijā? Nolej savu dzīvi podā, lai viņam ir ar ko gulēt?
04.08.2016 15:49 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Vai nav īstais laiks un neesat gatavi nopietnām attiecībām, vai nav īstais vīrietis. Tādai situācijai nevajadzētu rasties.
04.08.2016 15:53 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Neapskaužama situācija,pārlasīju visu vēlreiz un jā - es 28 gados vēlētos stabilitāti nevis skriešanu no 1 valsts uz citu. (Bet tā esmu esmu, katra citādāka)
Viņš tiešām tevi uztver kā savu otro neatdalāmo pusīti? Par to sirds tuvo cilvēku, kura dēļ darītu visu? Un kā tu viņu uztver? Ja kaut brīdī ir šaubas, tad situācija paliek sarežģītāka. Ja abi nepiestrādā pie kopīgā komforta, tad ir grūti atrast to skaisto balansiņu.
04.08.2016 15:55 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Reali sads rezims plus minus vel 10 gadus. Vins jau visu laiku man megina ieskaidrot, ka tas viss ir MUSU, bet tik un ta bridi kad naku no darba, kas man tiesam riebjas majas un eju uz autobusu jutos nozelojami(t)
P.S.tadel sak skist, ka vins uz mani vairs neskatas, ka uz laimigu un paspietiekamu sievieti un pati nemaz vairs ta nejutos..lidz ar to sakas domino efekts. Stradaju daudz un redzamies reti, briziem skiet, ka pat nepazistam vairs viens otru. Man ofisa darbs, bet vinam daudz darba izbraukumu, kad ir majas parsvara dators vai TV. Abi nogurusi, bet absoluti nav ari nekadu kopeju hobiju.
Uzskatu, ja nestradatu un tas palidzetu musu attiecibam, ta varetu man aizradit ko varu atlauties va i nee, neka ja es to planoju par savu naudinu sakrat.
04.08.2016 15:58 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
xaos, vins loti, loti censas, jutu ka arkartigi mil, bet jutas vainigs par to, ka jutos es. Ja nebutu par vinu parliecinata sen butu Latvija, jo majas man dikti miljas..
04.08.2016 16:00 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Jums ir nopietni un atklāti jāizrunājas. Attiecībās vienam otru ir jāatbalsta nevis jādala materiālas lietas.
Mūsu ģimenē nekad nav tā, ka tādēļ, ka viens ir vairāk sasniedzis, tāpēc var atļauties, ko otrs nevar.
Mēs esam kā komanda līdz ar to, ja mēs kopā to nevaram atļauties, mums abiem pie tā jāstrādā, lai varētu, nevis tā, ka manam vīram tagad būs auto, bet es braukšu ar sabiedrisko, jo es nevaru atļauties auto..
Vīrs mani atbalsta, kamēr es studēju, es viņu atbalstu, kad viņš vēlas mazāk strādāt un attiecīgi saņemt mazāk. Tā strādā paļaušanās vienam uz otra rūpēm.
04.08.2016 16:03 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Plus lielaka dusma, ka atvalinajumi mums nekad nav bijusi kopa, jo nav iespejams tada istermina tos dabut reize. Ar visu stresu vairs nepatiku sev, saku slimot un pienemties svara. Konkrets domino man te notiek un nav neviena te, kas butu pazinis mani tadu kada biju pirms, lai sapurinatu un pateiktu - sanemies!
Vins ietekme mani pozitivi, jo vina motivacija man palidzeja pabeigt 2 izglitibu sogad, bet nu jaa..cik balts tik melns vai ari man ir saurs redzesloks.
04.08.2016 16:05 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
_mia Žēl, ka vēl 10 gadi tādā vāveres ritenī, jo nekad nevar peredzēt kurā virzienā tas viss aizripos.
Tad centies katrā dienā uzskaitīt vairākas lietas, kas ir bijušas pozitīvas, kas ir devušas tev ko jaunu. Kas varētu būt tie notikumi/pasākumi/izstādes/hobiji, ko varētu sākt darīt/apmeklēt. Varbūt tādā veidā arī vīrietis iesaistīsies jo pamanīs, ka tava jaunā aizraušanās ir interesanta un tā :-)
Rezervē kādu dienu viņu sev un dodieties izjādēs ar zirgu, vai apmeklējiet kādu interesantu zoo tipa teritoriju, kur var uz vietas darīt aktivitātes kopistiski :-)
Tad šie visi mazie jaukie notikumi atstās patīkamu pēcgaršu, kuru varēsi glabāt pie sevis un atminēties, ja darbā ir nepatīkama situācija :)
Kā cosmo bieži tiek pieminēts - jo vairāk darīsi, jo vairāk izdarīsi. Vairāk dari ar pozitīvu pieskaņu, mazāk būs laika greizsirdībai un citām likstām :-)
04.08.2016 16:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits