Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Citronūdens- acne - urīns

 
Reitings 12
Reģ: 30.07.2016
Hey, visas daiļās!(l)
Vēlos jautāt jūsu pieredzi ar citronūdeni!
Kādu laiku atpakaļ sākās nopietnas veselības problēmas, skaidrs bija, ka jāsāk pareizs uzturs.
Zināju, ka no pārmērīgi biežas kafijas lietošanas un citu produktu lietošanas organisma PH ir skābs, līdz ar to aktīvi sāku lietot citronūdeni (kas mīļās dāmas arī tiešām palīdz aknei vairāk kā jebkurš krēms, jutu atšķirību pēc 3 dienām), tā kā citronūdens mazināja ēstgribu, lika justies možākai un sejas stāvoklis uzlabojās (pati jutos labāk) pāris dienas 2x dienā (puslitru ūdens+puscitronsulas) sāku to lietot. Bet parādījās arī sāpīgs urīns, līdzīgs kā medusmēneša cistīta gadījumā (šobrīd tas nav !), vai var gadīties, ka esmu pārforsējusi un organsimā ir pārāk nu jau sārmaina vide?
Vai jūs dzerat citronūdeni, cik bieži, kā jums tas palīdz, kādas ir pārmaiņas organismā? :-)(l)
31.07.2016 21:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Iemetīšu saprotamā valodā uztveramu tekstu par uzturu saistībā ar skābo/sārmaino vidi.. :)
http://ksenijakomente.lv/ph-dieta-uztura-zinatniskas-fantastikas-1-sejums
Reizēm ūdenim pievienoju citronu.. patīk.. garšiņai :)
31.07.2016 21:21 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
ir tāda pārbaudīta tautas metode - ārsta apmeklējums.
varbūt nepalīdz ar pirmo, bet ar otro vajadzētu sākt veselībai uzlaboties. vari palasīt googlē noteikti vairāk par dažādajām versijām, kādu ārsta apmeklējumus lietot, bet tas noteikti uzlabos gan sejas ādu, gan urīnu, gan arī prāta spējas :)
31.07.2016 21:23 |
 
Reitings 416
Reģ: 03.06.2013
Sveika! :-)
Nedzeru katru dienu, bet nedēļā kādas 2-3 dienas dzeru ūdeni ar citronu - par cik darbā un ikdienā daudz kustos tad līdzi ir pudele ar ūdeni, kurā arī sagriežu gabaliņus ar citronu.
Efekts ir manāms, sejas āda uzlabojusies un jūtos mundrāka. :-)
31.07.2016 21:30 |
 
Reitings 12
Reģ: 30.07.2016
cormeum, izlasīju rakstu. Kopumā teiktu, ka labs raksts. Bet esmu izlasījusi arī daudz blogu, daudz informācijas gan eng, gan ru par PH. Nekoncentrējos iegūt 7 vai vēl kaut ko, galīgi nē. Vairāk gan cenšos ieklausīties organismā. Kad lietoju pārmērīģi kafiju, es pat rīklē jutu skābumu no tā, var drošu sirdi teikt, ka TAS NEBIJA normāli. Citronūdens lieliski palīdz tagad kafiju dzert un nejust vēlak skābumu, tāpēc kaut kāda nozīme PH līmenim noteikti ir, cik liela, tas ir cits jautājums.
Winterra, paldies par ieteikumu, kā jau minēju man ir nopietnas veselības problēmas, ārstu apmēklēju biežāk kā tu vari iedomāties, cits jautājums ir, cik atsaucīgi un profesionāli ir ģimenes ārsti, ar šo ārstu viss sākās. Jautājums bija orientēts un citronūens lietošanu un citu meiteņu pieredzi! :)
31.07.2016 21:35 |
 
Reitings 12
Reģ: 30.07.2016
Agnese144, super, prieks, ka ir līdzīgi domājošie!(l) Es būtu laimīga, ja man to kāds būtu pateicis labu laiku atpakaļ, ka citronūdenim ir tik liela nozīme! :-D Man pat nagi tā vairs nešķeļās un sejas poras ir mazāks, toksīnu sviedros mazāk, prāts uzreiz ar priecīgāks! :-D:-)
31.07.2016 21:39 |
 
Reitings 416
Reģ: 03.06.2013
Jā es arī par to brīnumlīdzekli uzzināju pārāk vēlu. :D
31.07.2016 21:43 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Dzeru katru dienu- tīri garšai.Uzlabojumi ir,bet nezinu cik ļoti saistīti ar citronu,vairāk no lielajiem ūdens daudzumiem kurus dzeru.Bet no rīta gan labi - uzreiz pamostos un kafiju neprasās.
31.07.2016 22:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits