Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāsotas blondīnes

 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2011
Sveikas, meitenes...
Sakrājušies daudz jautājumu, šoreiz matu jomā.
Lielāko daļu savu mūžu biju skaista brunete :-D
Pie lielākām dzīves pārmaiņām, izlēmu, ka manīšu matu krāsu.
Sākotnēji vēlējos, ko šādu.. https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ce/b0/2d/ceb02d8ea9d2df66432516d8abea1abf.jpg
Gāju Rīgā uz salonu, teikšu godīgi, labu salonu... pie rezultāts, nebija gaidītais, mati tika, protams, balināti.. saudzīgā režīmā, bet tā kā man bij brūnā krāsa, tas paši mati bija tumšāk blondi, un saknēs pieķērās vairāk ( kaut arī krāsu vilka nost ), nepatika rezultāts.. pēc neilga laika balināja vēlreiz.
Protams, mati tagad ir sausi, regulāri lietoju Schwarzkopf zilinošo šampūnu, arī dzen avokādo masku pirms mazgāšanas un mazgājot vēl vienu masku. Bet mati ir jau labi sabojāti.
Ir pagājuši 3 mēneši, atpūta no Rīgas, un īsti friziera konsultācija nebūs, kā atsevišķa reize.. Tāpēc gribētos laicīgi uzzināt visu, lai nebūtu sasteigtu un muļķīgu lēmumu.
TĀTAD, ŠOBRĪD VĒLOS tādus matus, kā ir pašreizējā profila bildē. Blonde highlights and lowlights.
Kā būtu pareizāk un saudzīgāk? Matu saknes balināt, un tad krāsas laist pāri visiem matiem?
Un, kad ataugs, plānoju teikt frizierim teikt, lai pieraksta krāsas... balināt/krāsot tikai saknes... Bet.. tad jau tur sanāks tikai viens tonis, citādi šķipsnas būs grūti iegūt? Vai es maldos?
Kas zin šo sistēmu? Man te nopietna morzas ābece! :-/:-D:-D
Paldies par pacietību, ceru uz pozitīvām atsauksmēm!(l)
29.07.2016 16:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits