Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

E-talons

 
Reitings 29
Reģ: 16.01.2016
Labdien! Varbūt kāda zinās. :) No skolotājas darba aiziešu pirms jaunā mācību gada (augustā). Augustā noteikti papildināšu e-talonu septembrim. Vai laikā, kamēr man vēl pienākas lētais e-talons, es drīkstu rīdzinieka karti papildināt vairākiem mēnešiem uz priekšu un cik mēnešiem uz priekšu drīkst papildināt?
22.07.2016 14:43 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Es domāju, ka tiklīdz aiziesi no skolotājas darba, tā arī nevarēsi vairs lietot lētos braucienus. Kontrolei nav jāuzrāda kopā ar etalonu apliecība vai kāds dokuments uz kā pamata brauc lētāk nekā citi? Jo pretējā gadījumā jau visi varētu sapirkties skolēnu biļetes un tik braukt (jo lai iegādātos lētos braucienus jau nevajag neko uzrādīt). Pieļauju, ka sapirktos braucienus (kurus vairs nevarēsi izmantot, jo tam vairs nebūs pamata) varēsi ar iesnieguma palīdzību varbūt naudas veidā kaut kā dabūt atpakaļ no Rīgas satiksmes, bet domāju izmantot nevarēsi.
Katrā ziņa ieteiktu ieiet Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centrā un pajautāt.
22.07.2016 14:50 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nav gan tā, ka ir kas jāuzrāda un ka lētos var iegādāties jebkurš - nevar :)
Piemēram, lai kā students vai skolotājs saņemtu lētos braucienus, ir jādabū izziņa no universitātes/darba vietas - skolas, ar to jādodas uz Rīgas satiksmi, studenti laikam var pieteikties arī elektroniski :) Ja dabū lētos braucienus, tad darbojas diezgan ilgi - šķiet, gadu vai vismaz pusi no gada :)
22.07.2016 14:53 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Proti, sāku studēt pagājušajā gadā RTU IEVF, studijas apmeklēju tik dažas nedēļas, pieteicos jau laikam pirmajā nedēļā elektroniski atlaidei, tā darbojas joprojām, domāju, ka dzēsīsies tikai rudenī :) Man šķiet, ka esmu pat dzirdējusi, ka citi tā dara, lai brauktu pa lēto - piesakās studijām (budžetā, protams), samaksā tik vienreiz to iestāšanās maksu 15 vai 20 eiro, bet tad visu gadu brauc pa lēto :D :D
22.07.2016 14:55 |
 
Reitings 29
Reģ: 16.01.2016
Šis tāds specifisks jautājums, šo varētu zināt tās, kas bijušas skolotājas.
22.07.2016 14:55 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es strādāju skolā, man piedāvāja to izziņu, lai iegūtu atlaidi, bet nebija aktuāli, jo jau bija studenta atlaidi, kas ir vienāda ar skolotāju atlaidi :) Varu teikt, ka 99 % ir tieši tāpat, kā studentiem, neviens tev neņems nost to atlaidi pēc mēneša, ja uzrakstīti atlūgumu .. vienīgi augustā gan izziņu tev neviens nedos, ja zina, ka iesi prom no darba :)
22.07.2016 15:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits