Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ventspils

 
Reitings 11
Reģ: 18.10.2013
Sveikaa.:) Vai ir vēl iespējams mainīt prioritātes piesakoties augstskolās vēl tagad? Izskatās, ka tikšu Ventspils koledžā budžetā.
Vai kāda no Jums dzīvo/mācas Ventspilī?
Man ir jautājumi, par to,kā ir ar darba atrašanu pilsētā? Varbūt vairāk par studentu dzīvi kāda var pastātīt? Par pašu pilsētu arī labprāt kaut ko dzirdētu. :)
Paldies.
12.07.2016 21:58 |
 
Reitings 11
Reģ: 18.10.2013
NE!! sajaucu :D Valmiera neviss ventspils:-D
12.07.2016 22:23 |
 
Reitings 143
Reģ: 10.07.2016
Busi nokavējusi prioritāšu maiņu. Bet ko Tu pati vēlies studēt?
Dzīvoju Ventspilī. Esmu mierīga un klubu dzīve mani nevilina, taču, ja Tevi velk uz izklaidēm, Ventspils nebūs tā pilsēta, jo vienkārši nav kur. Labi, ir divas vietas, kur ir iespējams izklaidēties (ignorēju Pārventu :-D), bet man neliekas, ka tās varētu vilināt studentus - varbūt es kļūdos. Pilsēta ir klusa, mājīga, nu domātā tādiem ļoti klusiem romantiķiem, kuriem nav nekas pret kaiju klaigām :-D un pret to, ka reizēm šķiet, pilsēta ir izmirusi. Nerunāju par vasaras mēnešiem, kad te vienkārši čum un mudž no lietuviešiem, kuri vidējam latvietim varētu uzdot pa nervu.
Kopmītnes tiešām ir labas un sakoptas, vide arī - to tiešām var izcelt. Kopmītņu atbildīgā - Velta gan varētu mazliet nošokēt, bet cilvēks nav slikts. Vasarās divas, trīs meitenes parasti paliek dzīvot uz vietas un uzkopj kopmītnes - tā iekrājot naudu.
Pilsētu var izstaigāt mērkaķa ātrumā, pie augstskolas ir veikals, autobusa pietura :-D, netālu jūra un Lemberga hūte.
Es kādu laiku nedzīvoju Ventspilī, tik ilgi, ka pārceļoties uz dzīvi atpakaļ, biju aizmirsusi par to, kādi te auksti un brāzmaini vēji! :-D
Darbu atrast ir grūti. Tu vari statistikas pēc pati aplūkot lielākos darba meklēšanas portālus un saprast kopainu kāda ir pilsētā. Arī labam speciālistam izsities un iedzīvoties te būtu grūti, bet neviens neliedz ar iegūtajām zināšanām iet un pašam uzprasīties - kas zin'
12.07.2016 22:24 |
 
Reitings 143
Reģ: 10.07.2016
:-D Okay, bet kura atrodas pie Gaujas un kura pie Ventas? :-D :-P
12.07.2016 22:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!