Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviešu prāti saspringtās darba dienās. :)

 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Sveikas-
Ziniet kā reizēm pieķerat sevi pēkšņā apgaismības mirklī? Tas parasti, prakstiski vienmēr, notiek rosīgas darba dienas vidū, kad darba pāri acīm un liekas ka tas nekad nebeigsies, jo papīru kalnam nav gala, bet tikpat pēkšņi iestājas pilnīgs miers, tev liekas ka laiks ir apstājies un tu sāc domāt par dzīvi... :D Šodien pieķēru sevi šādā situācijā- es it kā dzirdu, kā kolēģe Mārīte* fonā sūkstās par to, kāds viņas puisis ir maita, ka mājās neko nedara un vispār ir pilnīgi nederīgs, ka esot zudusi kaisle (Skatoties uz pašu Marīti gan nevaru saprast kā tajās attiecības vispār varēja būt kaisles mikļi... varbūt tikai tumsā un meitenei klusējot, jo par nekopto izskatu sliktāks ir vienīgi šīs topošās veicmeitas raksturs- baisa bābiete...) OK- bet nejau par Maniem kolēģiem šodien būs stāsts! 
Pavēru skatienu uz darba stāvvietu- skatienu ,protams, piesaistīja mans noparkotais auto- tikpat šķībi un tieši pa vidu līnijai kā parasti – vienkāŗši eleganti! *pie velna, jāiemācās parkoties atpakaļgaitā beidzot, tas jau paliek apkaunojoši.
Bet Skatoties uz Mašīnu prātā dzima kautrīga doma, kura man bija pielavījusies jau agrāk, bet nekad tik definēti kā šajā dienā: kā manā ratataikā izskatītos bērna sēdeklītis? …*šī ideja gan visdrīzāk dzima dēļ intensīvas darba dienas uzliktā sasprindinājuma. Jebkurai, kura būtu pusi dienas runājot ar uzņēmumiem, kas kavē maksājumus dekrēts liktos kā desmaize.
Sāku jau virpināt šo domas pavedienu galvā- nekādi šķēršļi mani/ mūs ar otru pusīti neierobežo ,lai nepaplidinātu mūsu ģimeni, kā moderni tagad ir rakstīt 1+1=3
Jau biju izplānojusi kā varētu izdekorēt topošā bērna istabu un kāda dizana ratus vēlētos, kā arī pārcināju galvā iespējamos vārdus- gan puišu gan meiteņu variantus ,protams, :D
Manu domu lidojumu pārtrauca ziņa messengeri- no mana vīrieša- kaut kāds smieklīgs suņu video ,kārtējais interneta hits, un tajā pat mirklī atcerējos kāpēc bērna man vēl nebūs- JO viens jau man ir, un decembrī šim brīnumiņam paliks jau 26 gadiņi- mans lepnumiņš.  :D
Ieskatījos pulksenī un izbrīnā secināju ka bija pagājušas 25 minūtes- labi ne pagājušas, nozagtas, brutāli nozagtas minūtes mana laika fantazējot par to kā būtu ja būtu un kas būtu ja būtu, kas būtu ja nebūtu, kam būtu jābūt (?) un visi pārējie sieviešu prātos mītošie jautājumi… :D
Vai Jums ir tā bijis- un kas ir bijis visneordinārākais ko esat savās galvās plānojušas?
Pamests darbu un doties ceļojumā apkārt pasaulei?
Mainīt dzīvi par 180 grādiem darot ko radikāli citu?
Kā būtu ja uzpumpētu krūtis? *par šo esmu filozofējusi… :D
Ko es darītu ja kļūtu slavena?
Varbūt sākt dzīvi laukos?
Jauku dienu :-)
12.07.2016 16:22 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man arī sanāk pafantazēt :) pēdējā laikā topā ir idejas par to kā es varētu darīt ko nozīmīgu. un nozīmīgu ne tikai sev. un kā caur manu jomu, cilvēki jau dara nozīmīgas lietas, kamēr citi, tieši to pašu darot, padara pasauli tikai sliktāku, bet za to labi nopelna.
ir idejas, kas vairs nav aktuālas, nekāds downshiftings, nekāda pamest visu un apceļot pasauli - jo to jau esmu izbaudījusi no visām pusēm, gan no tām, par ko blogo :D gan pārējām. man šķiet būtu pilnīgs extrīms atrast stabilu darbu un izveidot ģimeni. ar bērniem. vismaz kādiem četriem. man tā gribētos. bet to, lūk, es neesmu iemācījusies, kaut vai itiem sanāk dabiski.
12.07.2016 16:38 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Vo maita, tu man tagad parādā 1 minūti manas dzīves (e)
12.07.2016 16:38 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
ko dod tā fantazēšana? tikai iedzen depresijā, ka nevar nemaz dabūt, to, ko tik ļoti sapņojās :D
12.07.2016 16:44 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Bija ļoti interesanti lasīt, es piekritīšu hellish, ka es parasti fantazēju par lietām, kuras nevaru dabūt.
12.07.2016 16:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)