Pieteikšanās - vajag padomu.

 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Kāds var man īsti izskaidrot, kā tu ir. Centīšos kaut kā loģiski paskaidrot situāciju.
Tagad nu beidzot izkritu no budžeta, ir tikai 9 vietas (tā bija manā 1. prioritāte, kad apstiprināju dokumentus). Viņš uzreiz pārmeta mani uz tās pašas programmas maksas vietu(kas nemaz nav mana 2. prioritāte). Nomainīju 1. prioritāti uz citu, līdzīgu programmu tikai profesionālo, kur ir vairāk budžetu vietu, un tur es tiktu. Bet viņš tik un tā mani mētā pa 2. un 3. prioritāti, kas bija man apstiprināšanās brīdī, un to, kas man tagad ir 1, vispār nerēķina. Un ja es beigās palieku tajā maksas vietā, kur tagad esmu, un nospiežu atteikties, es otrajā kārtā varu tik un tā pretendēt uz to budžeta vietu, kas man tagad ir kā 1. prioritāte, kur man neko nerēķina, ja citi jau iet slēgt līgumu 18.?
P.s. Tagad atkal ierotēju budžetā, tur, kur man 2. prioritāte. Un to 1. neskatās. Ko tas nozīmē?
11.07.2016 15:19 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Pieņemu, ka tā maksas vieta nav 2.prioritātē, bet ir vēl aiz vairākām citām budžeta un varbūt maksas vietām, tāpēc arī nav.
11.07.2016 21:36 |
 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Jā, bet atkal tur, kur esmu budžetā, tur man maksa arī ir zem vairākām citām, bet tik un tā tur pārmeta tur, to vienu reizi, kad izkritu uz stundu. :D Kaut kas man te ir fucked up. :D
11.07.2016 21:39 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Baigais čats aiziet, uzraksti PM konkrētāk varbūt savas programmas, kā tev ir pēc kārtas, tad varu paskaidrot. :D Pagaidām pēc nekāda gļuka neizklausās.
11.07.2016 21:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits