Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Māsu naids

 
Reitings 10
Reģ: 11.05.2016
Tātad rakstu , jo ir samērā samilzusi problēma ar māsu. Mums ir 5 gadu starpība, es esmu jaunākā. Vislielākās problēmas ir attieksmes ziņā. Dzīvē pati sevišķi neko nav sasniegusi, visu nodrošinājuši vecāki, viss kas saistīts ar dzivesvietu, atpūtas māju, auto un visādi citādāk atbalstījuši. Sakārojuši dzīvi , lai būtu ērti. Pret vecākiem izturas vēsi, pārmetoši , nepateicīgi. Līdz ar to radies riebums pret viņu, augstprātības un attieksmes dēļ. Vecāki sēž un klusē, tik uzjautā vai drīkst apciemot gandrīz ka pašu pirktā un remontētā dzīvokli , nerunājot jau par atpūtas māju.
Tātad jautājums , vai jūs uzskatat to par normālu rīcību? japiemin tas ,ka draugiem , kaimiņiem , visiem durvis atvērtas , tikai ne ģimenei. Es esmu šokāa, pat nezinu kā lai ar tādu cilvēku runā un ko runāt. Tai pašā laikā vecāki arī savā ziņa ir bijuši pārāk labi, atbalstījuši visos gadījumos, visas vēlmes un ieceres. Un kā arī var pieminēt , ka vienu no ģimenes atbalsta visādi ,otru vispār nekā.
Un vai uzskatat , ka ja vienam ir dots viss, otram nekas. Vai tas dod pamatu būt augstprātīgam pret ģimeni? :-/
09.07.2016 19:07 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Saprotu dusmas, bet, minēšu, ka tās vairāk ir par to, ka viņai dod, bet tev nedod. Nē godīgi nav un māsai tāpēc nav pamats būt augstprātīgai
09.07.2016 19:15 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Cik saprotu, ka tavu māsu lutināja ,bet tevi nē, un šobrīd Tu pārdzīvo, ka māsa to nenovērtē!?? Cilvēku neizmainīs,kamer pats nesapratīs ka rīkojas slikti. Vecāki klusē, jo negrib atdzīt, ka meita ir tāda, kādu Tu viņu redzi. Šeit derētu atcerēties, ka tikai tad kad mēs ko zaudējam, spējam saprast cik daudz mums tas ir nozīmējis;-)
09.07.2016 19:18 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.05.2016
Harmony nemelošu , bet kkur svā ziņā ir. Bet to dusmu nebūtu , ja tomēr pacenstos ģimeni atbalstīt , nevaru izturēt to attieksmi pret vecākiem , māsu. Visu koriģē viņa pati un vīrs, ka pat braukt un apciemot nav vēlmes.
09.07.2016 19:20 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.05.2016
Sognare Tieši tā, es pašplūsmā eju, kā māku tā dzīvoju, bet ja sāk noniecināt , tas kuram visu uzdāvināja, galvenais jau tie vecāki. Nu tas ir tāds cilveks , kurs ies pa galvu pa kaklu, vienalga kādiem līdzekļiem, ģimene , draugi, paziņas vai ssvešie. Vienalga.. :'-(
09.07.2016 19:25 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.05.2016
Dot jau nav slitki, lai ir man prieks , ka vismaz dzive sakartota , bet kapēc jābūt tādai, es nezinu... ļaunai, augsstprātīgai..
09.07.2016 19:27 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Lapskiks nepārdzīvo, un nedomā par to. Viņa tāda ir, jo mazāk par to domāsi, jo labāk tev. :-)
09.07.2016 19:30 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.05.2016
Sognare nedomāju jau, bet ļoti sāpina. Tomēr ģimene, māsa, kas bez vecākiem vēl tuvāks var būt. :(
09.07.2016 19:32 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Savā ziņā jau arī Tu domā pareizi, bet nē vienmēr vari visiem palīdzēt .;-)
09.07.2016 19:37 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Tu esi mēģinājusi ar māsu parunāt?
Lai nu kā - ne vienmēr ģimenes locekļi ir tie tuvākie cilvēki, tā dzīvē mēdz notikt, diemžēl.
Un - nekad nevajag dot otram, gaidot kaut ko pretī. Tavi vecāki palīdzeja no brīvas gribas, tā bija viņu izvēle. Tas neuzliek par pienākumu otram pat paldies pateikt.. protams, ir tāda lieta kā cilvēcība, un, protams, māsa izturās nesmuki, bet vienīgais, ko Tu vari darīt, ir parunāt ar viņu. Ja nesaprot, tad nu neko
09.07.2016 19:52 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.05.2016
Sisley runājām jau par to tēmu,nez cik reizes, tagad jau pienaca bridis kad 5 mēneši nerunājam vispār neko. Pat ne kā iet utt. Nesaprot, itseviski kad ir zirgā. Jau atmetu cerības. :/
09.07.2016 20:03 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Ko viņa saka, kad Tu skaidro, kā izskatās situācija no malas?
Kā jau teicu, diemžēl - ne vienmēr radniecība uz papīra nozīmē tuvas saites dzīvē. Laikam tadā gadījumā es vienkārši liktu mieru, lai dzīvo savu dzīvi. Iespējams, kādreiz pati sapratīs, kad vajadzēs vecāku vai māsas atbalstu.
09.07.2016 20:13 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
Godīgi nav, ka vienam ir viss, bet otram nekā. Šajā situācijā laikam labākais risinājums vienkārši būtu nogaidīt. Izskatās, ka iejaukties vai kaut ko mainīt viņas dzīvē un attieksmē ir bezjēdzīgi. Iespējams, kādreiz viņas rīcība mainīsies. Ja viņai kādreiz radīsies grūtības, tad arī nāks saprašana par to, ko var zaudēt un pateicoties kam tas viss iegūts. Dzīvo vienkārši savu dzīvi, veido ģimeni, karjeru un esi laimīga. Tad, kad viss ir ar pašas spēkiem dabūts, tad arī ir lielāks gandarījums un prieks. :-)
09.07.2016 22:34 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Beidz skaitit masas ipasumus un skaties labak kas tev ir un ko vari dabut. Varbut masai sita tava attieksme ir apriebusies un tapec vina tada.. es ar negribetu kontakteties ar cilveku kad uzskata ka man vecaki dod visu bet redz otram neko (ja godigi- neticu ka ta ir..ja jau vienai maju nopirk, tad neticu ka tev nekas nav dots(
09.07.2016 23:02 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ko vecāki par to saka- arī redz, ka vienai meitai dod vairāk? un viņas augstprātību un nepateicību kaut kā komentē?
09.07.2016 23:16 |
 
Reitings 50
Reģ: 27.05.2016
Man līdzīgi ir ar brāli. Runa gan neiet par īpašumiem. Starpība mums ir četri gadi, un esmu vecāka. Manas dzimšanas dienas tika atzīmētas vien ar kūku, kamēr viņam kafenēs ar viesiem. Man dāvanas dāvināja mazas, bet viņam patiešām lielas. Tiesības (izmaksas) viņam apmaksāja, kamēr es par savu naudu liku, ceļojumos brauca viņš nevis es. Atzīmes skolā bija labākas man, viņš knapi skolu beidza...
Ļoti sāpīgi bija, bet ne reizi neko neteicu. Man grūti spriest kāpēc tā, laikam tāpēc ka viņš ir dēls.
Laiks ir pāgajis, audzinu savu meitu, un cenšos, lai viņai nekad nebūtu jājūtas kā man.
Iesaku tev vienkārši par to nedomāt, tā būs vieglāk...
09.07.2016 23:32 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Man jau šķiet, ka šajā gadījumā viss būtu jārisina abām iesaistītajām pusēm. T.i. - māsai un vecākiem. Ja vecākus apmierina attieksme, kāda pret viņiem ir no vecākās meitas puses, tad viss ir kārtībā. Ja pati neko daudz dzīvē nav sasniegusi, bet paļāvusies tikai uz savu vecāku pirktajām lietām un īpašumiem, tad jāsaka, ka vecāki paši vainīgi - meita ir pārāk izlaidusies, nav iepazinusi to, ko nozīmē ar smagu darbu tikt pie kārotā, jo viss, cik noprotu, nolikts uz paplātes un katra meitas vēlme nolasīta no acīm un realizēta. Tādā gadījumā citādu attieksmi var arī nesagaidīt, ja cilvēks pieradis, ka tik un tā dabūs ko vēlēsies. Ieteiktu nelīst tur, kur nevajag. Šī problēma un attieksmes jautājums jārisina vecākiem pašiem ar savu vecāko meitu. Te drīzāk izklausās pēc aizvainojuma, ka vienai ticis viss, bet otrai nekas. Ja tā, tad vecākā meita jau nu ne pie kā nav vainīga, ja vien nav no vecāku bankas kontiem zagusi naudu atpūtas mājas pirkšanai.
09.07.2016 23:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits