Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēmas dēļ darba

 
Reitings 405
Reģ: 11.03.2014
Labrīt šajā agrajā rīta stundā.
Jau kādu laiku nomoka viena problēma. Draugs kopš sācis strādāt kopā ar māsas vīru ir kļuvis ļoti uzvilkts, dažreiz strīda laikā skrien uz balkona un saka ka jā jau viss esot tik slikti jālec laukā un visiem būs miers no viņa. Dažreiz atkal viņš sāk pats sevi sist un saka to pašu. Pēc strīda viņš to ļoti nožēlo, jo redz, cik ļoti mani tas sāpina. Piebildīšu ka tas nenotiek bieži.Meklējam jaunu darbu, jo abi saprotam, ka tas, ko viņš dara šobrīd viņu neinteresē. Saprotu, ka izklausās briesmīgi, bet tā ir tikai šobrīd, jo zinu, ka sākot strādāt normālu darbu, kas viņam patīk, nevis tur kur var viss būs labi.
Mans jautājums būtu šāds - kamēr viņš strādā šajā darbā, varbūt viņam vajag padzert nomierinošos līdzekļus? Vai tas varētu palīdzēt?
08.07.2016 07:07 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Iespējams, ka vides (darba) maiņa palīdzēs mazināt stresu un trauksmes sajūtu un medikamenti var iedarboties kā placebo, bet šāda uzvedība nav īsti labākais/veselīgākais veids kā reaģēt jebkādā situācijā. Ieteiktu apsvērt psihologa/psihoterapeita palīdzību, lai iemācītos tikt galā ar negatīvām sajūtām - galu galā, draudi lekt no balkona, jo darbā iet draņķīgi nav īsti adekvāta reakcija uz situāciju. Var palasīt par self-defeating behavior, anxiety, schema therapy, mindfulness. Ja kas varu iedot savas terapeites kontaktus. ;-)
08.07.2016 07:22 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vnk nekad nevajag strādāt kopā ar radiniekiem un viss. Izklausās pilnīgi psihi, tev pašai nav bail par sevi?(t)
08.07.2016 07:31 |
 
Reitings 405
Reģ: 11.03.2014
Artemzija - man viņš neko nedara, tāpēc par sevi bail nav.
08.07.2016 08:20 |
 
Reitings 405
Reģ: 11.03.2014
Katra - paldies par ieteikumu , man draudzene ir psiholoģe, uzaicināšu viņu ciemos un atstāšu lai aprunājas.
08.07.2016 08:23 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Izklausās pēc kaut kādas histēriskas bābas (atvainojos par izteicienu). Te tikai darba maiņa vai dakteris spēs palīdzēt. Čalim jumts sāk braukt, ja šādi teksti nāk ārā.
08.07.2016 11:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits