Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc puiši ir tādi?

 
Reitings 128
Reģ: 04.07.2016
Es te tā sēžu un domāju...kāpēc neesmu satikusi nevienu iejūtīgu un ar nopietniem nodomiem čali? Ikdienā saskaros ar daudziem puišiem, bet neviens nekad nav izrādījis nopietnu interesi. Vismaz neviens nav vēlējies iepazīt tuvāk manu dvēseli, vēlmes/pārdzīvojumus, pat nezinu kā lai pasaka... (t) neesmu jutusi romantiku vai maigumu, patiesu interesi. Es vēl esmu ļoti jauna, bet tomēr,redzu, ka lielai daļai apkārtējo manā vecumā ir stabilas attiecības. Gribētos domāt, ka esmu simpātiska (esmu modeļu aģentūrā), diez vai esmu tik pretīga :-/ bet neviens pat virsū neskatās, reizēm domāju, ka kaut kas ar mani nav kārtībā :-/ Vai tiešām mūsdienās puiši ir tādi? Varbūt esmu par daudz saskatījusies filmas?
07.07.2016 01:24 |
 
Reitings 73
Reģ: 02.05.2016
Man šķiet, par sevi varu teikt to pašu. Esmu sabiedriska, jautra, smaidīga. Neuzskatu sevi arī par neglītu, bet ar puišiem kaut kā ne pārāk veicas. Skatos apkārt, visiem tik jaukas attiecības, dažreiz man arī tā gribas, bet Ar puišiem parasti kaut kā izveidojas tādas čomiskas attiecības, bet nekas vairāk. Bet tomēr gribas to romantiku un mīļumu no pretējā dzimuma, diemžēl pirms neilga laika kāds mani tiešām sāpināja no visas sirds, tādēļ sev cenšos ieskaidrot, ka šobrīd nevēlos nekādas attiecības. Cenšos sasniegt savus mērķus. Gan kādā brīdī atnāks tas īstais, un tad sapratīsi, ka bija vērts gaidīt. ;)
07.07.2016 01:48 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Kāds tev vecums? 20+ vai zem?
Ja zem, tad teiksim tā gan puiši, gan meitenes vel lielākā daļa ir diezgan nenobrieduši.
Ja tu esi modeļu aģentūrā nevarētu būt, ka esi pārāk skaista? Es pats teiksim par tādām domāju, ka viņas ir jau aizņemtas, tāpēc domāju, ka citi arī tā varētu domāt...tāpēc tevi nemēģina ''nocopēt''.
Tāpat man tevi jāapbēdina...ja tu esi ''caca'', tad lielākajai daļai vīriešu priekš nopietnām attiecībām tādas nepatīk...
Tāpat modeles lielākoties ir tievās...nu mums vīriešiem priekš nopietnām attiecībām tomēr gribas tā teikt mazliet sievišķīgāku augumu. Man personiski nav nekas pret tievajām, bet manā rangā viņas kotējas aiz sportiskajām un vidējas miesasbūves...atvaino ja aizvainoju. pats neatbilstu sieviešu uzstādītajiem standartiem:-D
Kāds tev raksturs? Neesi no ''maitām''? Lai cik pievilcīga ir meitene, es nekad nesaietos ar tādu, kura nu ir ''maita''...
Tāpat kādi ir tavi standarti? Patīk noteikti mačo tipa? Nu cik zinu, tad tādi ir nenopietnāki (nopietnas attiecības īsti neinteresē) par teiksim tā intelektuāļiem.
Tāpat te viena cosmo sieviete vienā privātā sarakstē izmeta, ka izskatīgie nav ar labu iekšējo pasauli, bet nu neglītāki toties mīlot, aprūpējot vairāk.
Ko tev ieteikt...ja kāds iepatīkas, centies piesaistīt uzmanību (tikai nepārspīlē). Ja tev ir pozitīva, gaiša dvēsele, tad tas čalis to pamanīs tavās acīs un spēs novērtēt. Ja nepamanīs, tad nav tā vērts;-)
Es stāvu ielas vidū
Pūļa spietā
Kas sīc un dārd
Es raugos pēc tevis
Mana sapņu prinča
Kas mani aiznesīs
Aiz horizonta līnijas
Tur kur mūsu dvēseles
Saplūdīs vienā mīlas dzirkstī
Neredzu tevi, es
Šajā pūlī
Bet es nenokaru galvu
Eju stalti, pa šo ielu
Un tur jau nāc, tu
Ar smaidu, kas manu sirdi
Sadrebina līdz pat
Apslēptajiem tauriņa spārniem
Kas noplīvo manā dvēselē
Un aizdedz mīlas uguni
Kas neapdzisīs it nekad
Tu mani satver aiz plaukstas
Un ielas vidū
Paliekam divi vien.
Novēlu tev atrast īsto:-)
07.07.2016 01:49 |
 
Reitings 128
Reģ: 04.07.2016
Zem. Neesmu caca, drīzāk atšķiros no citām ar to, ka nekrāsojos, man viss ir dabīgs. Man tieši ir radies iespaids, ka puišiem patīk cacas, lai gan paši saka, ka ne, ne visi, tomēr redzu, ka vairāk skatās uz tādām cacīgā tipa meitenēm. Esmu klusa, kautrīga, varbūt tāpēc arī nevienam neinteresēju, liekas, ka puišiem vairāk patīk aktīvas un atvērtas meitenes. Kad iepazīst tuvāk, neesmu kautrīga, bet nevienam nav bijusi interese. Jā, esmu tieva. Cik redzu, puišiem vairāk patīk kardašjanas un pamelas andersones.
07.07.2016 02:00 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ap 20-28 gadiem viriesi vel ir nenobriedusi puiseli,kas neko nesaprot. Nezin ka iztureties pret ,miloto meiteni. Sievietes nobriest atrak viriesi velak. Pec 30 lielaka dala virisu jau saprot ka velas atrast savu isto vienigo, bet ari tas ir inviduali.:)
Ir kas jau nopietni jutas 20gados un ir kas ari 40 gados vel bus ka mazie berni ,kas nemaces pat uztaisit sev est.
07.07.2016 02:06 |
 
Reitings 128
Reģ: 04.07.2016
Esmu mēģinājusi izrādīt uzmanību pati, no viņa nebija intereses, tas tikai iedragāja manu pašapziņu un cerības. Tāpat esmu fantazētāja, bieži vien nezin ko sasapņojos, to, kas nemaz nav realitāte. Reizēm liekas, ka kādam puisim slepeni pret mani ir simpātijas, bet vienmēr sanāk SMAGI vilties.
07.07.2016 02:23 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Paēd :D
07.07.2016 03:58 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Paulette Reāli dirs...
07.07.2016 06:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka mazāk vajag skatīties uz to, kā dzīvo citi (jo patiesībā mēs nemaz nezinam, kas notiek viņu virtuvēs).
Jauniem puišeļiem.. ne visiem, protams, bet daļāi gan šajā vecumā bezmaz ģimenes plānošana nav aktuāla. Drīzāk, kādu trofeju dabūt.
Domāju, ka nav kur steigties ar šīm lietām.. Gan jau kaut kad uzpeldēs puisis ar nopietnākiem nolūkiem ;)
07.07.2016 07:55 |
 
Reitings 128
Reģ: 04.07.2016
Fazser, pieņem pusdienu rezervācijas?
07.07.2016 09:23 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jauniem puišeļiem.. ne visiem, protams, bet daļāi gan šajā vecumā bezmaz ģimenes plānošana nav aktuāla. Drīzāk, kādu trofeju dabūt.

Zinu no pieredzes, ka meitenes pašas gandrīz visu uzmanību pievērš trofeju vācējiem un skraidītājiem.
Tie - romantiskie ar nopietnākiem nolūkiem, netiek ne pamanīti, ne novērtēti.
07.07.2016 09:38 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Dionyus nu nevajag parspilet. Tad jau es nezinu kAdam tam viriEtim ir jabut lai vinu nepamanitu. Labi maN tAs iZskats it ka ir +/- svarIgs lai norMali izskatAs kaut cik. Parsvara skatos vai mums kaut kAs satik zilaaka limenii. Ja nerEzu kontaKTu tad nebus , nEbus un veLreiz nebus.
07.07.2016 09:41 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Man sāk likties, ka visi meitenei iesaka skatīties vīrieti 30+, kas manuprāt gan nebūs tas pareizākais.. un pavisam noteikti arī Tavā vecumā ir kāds sakarīgs pusis, kas vēlas romantiskas attiecības. Pagaidām izbaudi šo periodu, kad esi viena, katrā dzīves posmā ir savas lietas, kas jāņem no dzīves, jaizbauda, jāpriecājas par to, kas ir!.. Un visticamāk, kad vismazāk gaidīsi uzradīsies Tavs mīļotais cilvēks!
07.07.2016 09:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man tomēr šķiet, ka vaina ir tajā, ka meklē nepareizā puišu kategorijā to īsto un nopietno... Jebkurā vecumā ir forši puiši atrodami. ;-)
07.07.2016 10:17 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Paulette pirms dažiem gadiem vienā vīriešu čatā (es tur viens no jaunākajiem, tur vidējais vecums ap 30) bija ieklīdis viens joks no interneta, kur sievietes tika salīdzinātas ar mašīnām. Neatceros kā tieši tur bija, bet nu joka būtība bija, ka skaistās, ātrās mašīnas izklaidei, bet vienkāršās, uzticamās ikdienai. Tātad cacveidīgās pret normālajām. Un pilnībā visi piekrita tam apgalvojumam:-)
Jā, kā tu minēji skatās uz cacām, es arī. Bet tas vnk ar acīm...nezinu kā pateikt. Tādas nesaista pēc izskata, rada iekšēju sajūtu, ka tādām tukša galviņa. Attiecībām tomēr vajag tādu, kura tevi saprot, un nav pārņemta ar savu izskatu. Nezinu kā citiem, bet es arī negribētu, ka mana otrā pusīte visus labumus ''atrāda'' citiem:-D
Nu, ja esi kautrīga, klusa, tad saprotu tevi. Tādām (tādiem) mazāk pievērš uzmanību...varu vienīgi ieteikt kļūt pašpārliecinātākai;-) lai nāk no tevis tāds kā strāvojums. Nezinu, bet citreiz ir, kad manu acu skatienu piesaista kāda meitene, kas nu nav nekāda skaistule, izteikta viduvējība, bet no viņas nāk tāda kā aura, kas piesaista. Nemācēšu izskaidrot.
kardašjanas un pamelas andersones

Domāts liels dibens un lielas krūtis? Par dibenu nevarēšu komentēt nav tādas informācijas, bet nu par krūtīm diemžēl man gan jāapbēdina. Cik interneta vidē lasīts + dzīvajā runāts, tad nu vairākumam patīk lielas krūtis...lai gan ir arī tādi, kā es kam tieši nepatīk:-D
Bet nu krūšu lielums nav noteicošais priekš nopietnām attiecībām;-)
Nezinu cik tu esi tieva...ja esi galīgi uz anoreksiķes pusi, tad ir tā kā ir...bet nu tava vecuma puišiem manuprāt tieši tievās vairāk piesaista, bet nu nebūšu šajā jautājumā speciālists. Es savos gados esmu bez attiecību pieredzes:-D
Tu vel esi ļoti jauna, varbūt pat nepilngadīga, tāpēc tev vel viss priekšā;-)
07.07.2016 10:24 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Man tomēr šķiet, ka vaina ir tajā, ka meklē nepareizā puišu kategorijā to īsto un nopietno

Šis gan, ja skatās uz mačo tipa, kādi jums patīk (vairākumam), tad it īpaši tajā vecumā viņi nemeklē neko nopietnu. Protams var jau tādus pāraudzināt...piesaistot. Nevajag būt ''pieejamai'', bet ar tādu kā aicinājumu aplidot.
07.07.2016 10:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu tie smukulīši jau ir vairāk pamanāmi - tas jau skaidrs... Bet, ak vai, ja vēl starp cacām tomēr ir atrodamas patiesi jaukas dvēseles, tad ar smukpuišiem ir gauži vien bēdīgāka situācija... Skaistums jau tā egoistisko vīrieti padara teju par narcisu un nekas labs tur sanākt nevar.
07.07.2016 10:33 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Nesatraucies tik ļoti par šīm lietām, ja jau tev ir zem 20. Man arī tajā laikā bija tāpat kā tev.
Kosmētiku nelietoju, ģērbos vienkārši. Bet arī domas par to, ka man uzmanbu nepievērš, galīgi neuztrauca. Es drīzāk izbaudīju to vecumu, kad mani neviens nekontrolē, jo tieši tajā vecumā, ja ir attiecības čaļi iedomājušies, ka esi viņu īpašums un neko lieki nedrīksti darīt..
Atslābsti un izbaudi šos zelta gadus (l)
07.07.2016 10:39 |
 
Reitings 128
Reģ: 04.07.2016
Kāpēc kāds uzreiz iedomājas, ka esmu uz anoreksiķes pusi, man nav liekā svara un esmu smalkas miesasbūves, vnk esmu tieva, bet ne taisna kā dēlis vai ar izspiedušies kauliem!
07.07.2016 10:39 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Neons tā gluži nav...manā pamatskolas klasē bija viens kā tu saki smukpuisītis, alfa. Kārtīgs čalis.
Bet nu profenē arī viens tāds bija...tas gan tāds švaukstiņš.
07.07.2016 10:39 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Paulette tas nebija domāts kā uzbrauciens...vnk esmu redzējis tādas dzīvē + šeit dažreiz iemetot acis tēmās par tievēšanu...daudzas grib būt baigie kaulukambari:-/
Ja tu esi vnk no dabas tieva, tad viss kārtībā:-)
07.07.2016 10:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits