Ko jūs te darat?

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Es tā aizdomājos, cik bieži jūs te nākat šajā forumā un ko te darat?
Es esmu pasīvais foruma lietotājs, t.i. lasu jau gadiem, bet nekomentēju. Ir man savas simpātijas te arī un reizēm redzu, ka ir online foršas meitenes, bet diskusijās nepiedalās. Intereanti , ko darat online, ja nekomentējat diskusijas? Un vispārīgi runājot, cik bieži te nākat ? Kāpēc pēdējā laikā tik maz aktīvas diskusijas? Nav vairs laiks vai interese komentēt?
:)
06.07.2016 16:32 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
besame nē, man bija fluffy. Nomainīju, jo ieraudzīju, ka tāds jau ir. Nezināju, ka šeit ļauj vienādus izmantot. :-/
07.07.2016 14:19 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Kad biju jaunāka, tad šis forums man bija ļoti mīļš, un nevarēju iedomāties dienu, kad kaut ko neuzrakstītu, it īpaši beztēmās, ehh tie bija labi laiki visādās izpausmēs8-) Liekas, ka šeit arī bija zāle zaļāka nekā pašlaik.
Bet tagad ienāku reti, ļooti reti. Komentēju arī maz. Laikam esmu izaugusi :D Bet interese ir saglabājusies, interesē kā vecajām meitenēm klājas.
07.07.2016 14:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kopš piereģistrējos, biju diezgan aktīva foruma lietotāja. Pēdējā laikā īsti vairs nevelk lasīt un piedalīties diskusijās... Nedomāju, ka pilnībā atiešu kādreiz no foruma dzīves, bet mainoties ikdienai mainās arī paradumi. Šobrīd no rītiem vairs neveru vaļā pirmāmkārtām cosmo... :-P
08.07.2016 09:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits