Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajag palīdzību mentāli

 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Sveiki!
Griežos pie pieredzejušiem šī portāla lietotājiem :)
Ir seksuāla rakstura problēma. Attiecības jau ilgst 5+ gadi. Un pēdejā laikā jūtu ka vēlos no sex attiecībām vairāk nekā līdz šim bija.
Tas ir, lai sieviete šad tad ir dominējošā, orāli gatava spontāni izvarot ja to tā var saukt. Otrā problēma ir ka bez šī iestājas tāda divaina dusmu fāze, ja esi gatavs būt 100% dominējošs un panemt sievieti ka velies neskatoties uz vinas gribēšanu negribēšanu neskatoties uz galīgo iznākumu pat ja tas radīs sapes un pazemojumu.

Kadam/ kadai varbūt ir bijusinsituācija? Varbūt tas ir ka cilvēks ar gadiem mainas un prasības arī aug.
28.06.2016 09:37 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
(t)
28.06.2016 09:42 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Viņai patīk pār Tevi dominēt...,tāpēc es nedomāju,ka viņa būs sajūsmā ,ja sāksi pār viņu dominēt:D ,kaut gan orālā dominēšana var būt ir ,kas cits nekā īstā dominēšana. Tak pasaki viņai ,ka nemaz nevēlies,lai tik ļoti orāli Tevi...iespējams,ka viņa cenšas Tevis labā un nemaz tā nepatīk:D
Tad Tev jāmeklē sieviete ,kurai patīk,ka viņu pazemo un izvarošanas imitācijas, dominēšana, kurai rada sāpes. Parasta sieviete to nesapratīs un uztvers ļoti sāpīgi gan emocionāli ,gan fiziski. Vajag izrunāt ,kas no tā visa būtu pieņemams Tavai otrajai pusītei un iespējams,ka kaut ko no tā visa arī viņa vēlas, bet tā pret viņas gribu ,kaut ko darīt- noteikti nevajadzētu.
28.06.2016 09:49 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Laikam nekorekti uzrakstiju ka radas parpratums.
Es veletos, lai vina ir dominejosa un spontani oralo izdara, pagaidam vislaik nosaciti es esmu dominejosais, iespeju robezas, bez oral dabusanas.
No vinas pasivitate, runajis esmu daudz.
Kaut gan ja oralais ir reizi 390 dienas, ari nevar nosaukt ka nesniedz vispar.

Nomainisana nav pat planos, jo ir berni.
28.06.2016 10:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits