Mīlestības trijstūris jeb es pati nezinu ko vēlos

 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Man ir liela dilemma - esmu iemīlējusies 2 vīriešos un nav tādas iespējas, lai es ar abiem izmēģinātu attiecības. Viens otru izslēdz.

Ar 1. vīrieti es vairāk nekā gadu atpakaļ iepazinos internetā. Viņš ir no US - ar privātmāju, labu darbu, ambīcijām un sākotnēji mums bija viens skatījums uz dzīvi- nevainība jāglabā līdz kāzām (viņš arī ir nevainīgs), viens kopīgs sapnis - kāzas, bērni, kristiešu ģimene.

Mēs sarakstamies ar garām vēstulēm facebook, taču kad es pateicu, ka vēlētu tikties, viņš teica, ka noteikti vēlas mani arī redzēt, taču baidās ka lidojuma plānošanas laikā es atrastu princi baltajā zirgā, nozustu un viss būtu velti. PS Esmu jau 1 reiz nozudusi uz pāris mēnešiem, jo iepazinos ar vīrieti no UK. Kaisle, dāvanas, kopābūšana, skūpsti, strauja attiecību attīstība - tas viss raksturo pagājušo vasaru.

Kad ieminējos par whatsappu atkal atruna - es tur reti esmu. OK, es būtu gatava gaidīt, ja zinātu ka starp mums ir dzirkstelīte dzīvē un tas būs tā vērts. Taču tagad es vairs neesmu pārliecināta, vai galu galā nepalikšu pie sasistas siles.

Ar 2. vīrieti īsumā es iepazinos šo pavasari, esmu iemīlējusies, abi vēlamies tuvību. Es vēlos zaudēt nevainību, jo tā man liedz baudīt dzīvi TAGAD.

Gaidot 1. vīrieti es iespējams iegūšu iespēju nākotnē dzīvot mierīgi un laimīgi, īstenošu savu ģimenes sapni (patiesībā es ļoti ļoti vēlētos satikt viņu), taču glabājot nevainību liegšu sev iespēju veidot attiecības ar citiem vīriešiem, būt laimīgai tagad un neslēpsim, saņemt materiālo atbalstu savu sapņu īstenošanai.

Turpinot attiecības ar tagadējo puisi es zaudēšu nevainību (tas būtu tikai loģisks attiecību turpinājums), baudīšu dzīvi un būšu laimīga šobrīd, nevis dzīvošu ilūzijās par sapņainu nākotnes ģimeni pēc dažiem gadiem. Es pati saprotu, ka pirms bērna radīšanas vēlos izbaudīt dzīvi - ceļot, izklaidēties, baudīt ēdienus, mīlēt.

Zaudējot nevainību pavērsies vairāk iespēju, taču tad es zaudēšu visas cerības ar 1. vīrieti uz visiem laikiem :'-( Tas būs sāpīgi, jo iekšēji man ir bailes, ka zaudējot nevainību man nekad nebūs laimīgas ģimenes :'-(
20.06.2016 23:38 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Pieņemu, ka šī vidusskolniece ir pārskatījusies amerikāņu seriālus. Tas naivums un tieksme pēc miljonāriem par to liecina.
21.06.2016 13:47 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Tā grūtā mūsdienu izvēle starp multimiljonāru vai vienkārši miljonāru :-D
21.06.2016 13:49 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Saki, lai tas amerikānis brauc tevi apciemot Latvijā. Ja nevēlas, tad viņa nodomi nav tik nopietni.. Problem solved ;-)
21.06.2016 13:51 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
:D :D :D
Autore tā arī neatbildēja uz vairākiem komentāriem, kas ieteica kaut vai skaipā ar videozvana palīdzību pārliecināties, ka otrā pusē tiešām sēž bildēs redzamais sapņu princis vai kas pilnīgi cits. Kādēļ tas nebija ienācis prātā? Vai arī princis izdomāja kārtējās atrunas? :D

Tiešām izklausās pēc catfish gadījuma, skumjākais ir tas, ka meitene tik akli tic visam un pat nevēlas pārliecināties, kā ir realitātē... Arī par to pašu aviobiļeti - nu ja reiz tiešām tik turīgs un superīgs tas čalis ir, lai atbrīvo kaut vai nedēļu no sava saspringtā darba un atlido pie tevis, kādas atrunas viņš var izdomāt?
21.06.2016 14:02 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Nu kāda starpība milijonārs, ne milijonārs. Kopumā es vēlējos pateikt, ka ja vīrietis ir pietiekami nodrošināts (ir privātīpašums, mašīna, var atļauties ceļot cik vēlas un nežēlos naudu) tad man ar to pietiek no materiālās puses. Tas neaizstās emocionālo saikni. Es kā sieviete vēlos stabilitātes sajūtu veidojot attiecības, galvenais izvēloties ir mīlestība. Nekad parasti nevērtēju vīrieti pēc cipariem. Piemēram amerikānim es nezinu, cik viņš tur ir bagāts.

Viens no bijušajiem pats sāka stāstīt par saviem īpašumiem, nākotnes plānu, kurā vēlējās iekļaut mani. Jā es redzēju, jutu - viņš ļoti bagāts, neuzkrītoši piedāvāja visādu palīdzību ja vajadzēs, piedāvāja braukt ceļojumā, arī bija ārzemnieks. Taču es neesmu golddigere. Golddigere ieķertos vīrišķī un nelaistu vaļā, savukārt es... Es jutu, ka nu nezinu. Pametu es viņu.
21.06.2016 14:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kadi miljonari? Nemaciet mulkibas,tikai MILJARDIERI! Izdoma kura valsti gribi dzivot, atrodi sarakstu miljardieru un uz prieksu. Arzemes zini ka meitenu vispar nav, un visi gaida tikai jaunas latvietes. Ta ka atliek vien izveleties,
21.06.2016 14:08 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu ja jau tev tas amerikānis nodrošināts, kas viņam liedz nopirkt tev biļeti vai atbraukt pie tevis????
21.06.2016 14:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un tu tak saproto ka miljonariem nav sievu, gimenes un bernu. Lidz ar to jauna, gudra , bagata un smuka nu visa pasaule nav neviena tada. Kur nu vel miljonaru aprindas, vini nenem sievas no sav loka bet mekle nabadzigas jauans latvietes.;-)
21.06.2016 14:10 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011



Rīdziniece
Un tu tak saproto ka miljonariem nav sievu, gimenes un bernu. Lidz ar to jauna, gudra , bagata un smuka nu visa pasaule nav neviena tada. Kur nu vel miljonaru aprindas, vini nenem sievas no sav loka bet mekle nabadzigas jauans latvietes

++++++++ :-D
21.06.2016 14:11 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Es nemaz neesmu piedāvājusi runāt pa skype ar Amerikāni. Uz šejieni ja godīgi es nevēlos, lai viņš brauc, jo gan jau ka vēlēsies iepazīties ar vecākiem. Pie tam kur es viņu izmitināšu - atstāšu viesnīcā?

Piedāvāt lidot pie viņa? Liekot viņam pirkt biļeti, es riskēju izklausīties mantkārīga. Pirkt biļeti pašai, man liekas nebūs pieņemami sievietei.
21.06.2016 14:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tas bijušais arī bija nekad nesatikts aizjūru princis? :D
21.06.2016 14:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.tvnet.lv/izklaide/tv_radio/545341-realitates_sovs_kur_seksigais_puisis_var_izradities_apala_kundzite


Daudzas virtuālās attiecības šķiet ideālas un ilgst pat gadiem. Tomēr ir pāri, kuri nekad tā arī nav satikušies. Varbūt tāpēc, ka sociālajos tīklos esošais profils ir viltots? Meitene domā, ka ir iemīlējusies seksīgā puisī, bet īstenībā viņas mīļotais ir apaļīga jaunkundze vai padzīvojis trīs bērnu tēvs. Jauns realitātes šovs «Viltotais zaķis», kas dzīvē savedīs kopā internetā iemīlējušos cilvēkus.


autorei noteikti tas sovs janosakatas. Tiesi tur par tadam attiecibam parada kada ir REALITATE
21.06.2016 14:14 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Nedomāju ka amerikānis ir milijonārs, mani tas nemaz neuztrauc
21.06.2016 14:15 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kā tad Tu vari būt viņā iemīlējusies, ja pat nezini, vai viņš ir īsts, nav bijusi neviena "nosacīti" īsta saruna?
Ko nozīmē - nav pieņemami sievietei. Tad jau nemīli, ja tādas lietas liekas nepieņemamas, murgs kaut kāds.
21.06.2016 14:15 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Erudīts cilvēks tas 'amerikānietis' :D Ne par velti izlēmis tapt interneta dzīlēs par kristieti. Meitenēm patīk vīrieši, kuri stāda ģimenes vērtības pirmajā vietā, īpaši jau miljonāri, kuri taupās seksam pēc kāzām. :D
21.06.2016 14:15 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Kopumā es vēlējos pateikt, ka ja vīrietis ir pietiekami nodrošināts (ir privātīpašums, mašīna, var atļauties ceļot cik vēlas un nežēlos naudu) tad man ar to pietiek no materiālās puses.

Ak, cik tu esi pieticīga! Es pilnīgi nesaprotu, kā kāds var laist garām iespēju apprecēt tevi, izvizināt pa puspasauli kad vien vēlies un izmitināt savā privātīpašumā! :'-(

Ceru, ka pārāk stipri nesasitīsies, kad nolaidīsies no saviem augstumiem. Vidusskolu vēl neesi beigusi, pati neko dzīvē neesi sasniegusi, bet no vīrieša gan sagaidi visu. Nožēlojami.
21.06.2016 14:15 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Bet ta ari nesapratu kapec jabaidas dalities ar whatssap vai skype? Vot nesaprotu,ja jau butu brivs un viens tad kur problema? Un ja mili to otro virieti tad kapec neesi ar vinu kopaa?
21.06.2016 14:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pie tam kur es viņu izmitināšu - atstāšu viesnīcā?
Ko tu, mazpazistamu vireiti noteikti nevar laist uz viesnicu, tikai vecaku maja un sava gultaa! Un vins sapno katru nakti iepazities ar taviem vecakiem, tas noteikti butu pirmais ko visn celojot un ierodoties Latvija gribetu darit .
21.06.2016 14:16 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Kādu laiciņu atpakaļ tev bija pazudis draugs , pa kuru Tu ļoti uztraucies, bet tagad jau esi divos vīriešos iemīlējusies. :-|.
21.06.2016 14:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nedomāju ka amerikānis ir milijonārs, mani tas nemaz neuztrauc
Un ari sieviete parasta smuka un jauna nmav amerika pilnigi neviena. Tur ir tikiai viriesi, taopec ari sis sapno par aizjuras naivu skolnieci....
21.06.2016 14:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits