Mīlestības trijstūris jeb es pati nezinu ko vēlos

 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Man ir liela dilemma - esmu iemīlējusies 2 vīriešos un nav tādas iespējas, lai es ar abiem izmēģinātu attiecības. Viens otru izslēdz.

Ar 1. vīrieti es vairāk nekā gadu atpakaļ iepazinos internetā. Viņš ir no US - ar privātmāju, labu darbu, ambīcijām un sākotnēji mums bija viens skatījums uz dzīvi- nevainība jāglabā līdz kāzām (viņš arī ir nevainīgs), viens kopīgs sapnis - kāzas, bērni, kristiešu ģimene.

Mēs sarakstamies ar garām vēstulēm facebook, taču kad es pateicu, ka vēlētu tikties, viņš teica, ka noteikti vēlas mani arī redzēt, taču baidās ka lidojuma plānošanas laikā es atrastu princi baltajā zirgā, nozustu un viss būtu velti. PS Esmu jau 1 reiz nozudusi uz pāris mēnešiem, jo iepazinos ar vīrieti no UK. Kaisle, dāvanas, kopābūšana, skūpsti, strauja attiecību attīstība - tas viss raksturo pagājušo vasaru.

Kad ieminējos par whatsappu atkal atruna - es tur reti esmu. OK, es būtu gatava gaidīt, ja zinātu ka starp mums ir dzirkstelīte dzīvē un tas būs tā vērts. Taču tagad es vairs neesmu pārliecināta, vai galu galā nepalikšu pie sasistas siles.

Ar 2. vīrieti īsumā es iepazinos šo pavasari, esmu iemīlējusies, abi vēlamies tuvību. Es vēlos zaudēt nevainību, jo tā man liedz baudīt dzīvi TAGAD.

Gaidot 1. vīrieti es iespējams iegūšu iespēju nākotnē dzīvot mierīgi un laimīgi, īstenošu savu ģimenes sapni (patiesībā es ļoti ļoti vēlētos satikt viņu), taču glabājot nevainību liegšu sev iespēju veidot attiecības ar citiem vīriešiem, būt laimīgai tagad un neslēpsim, saņemt materiālo atbalstu savu sapņu īstenošanai.

Turpinot attiecības ar tagadējo puisi es zaudēšu nevainību (tas būtu tikai loģisks attiecību turpinājums), baudīšu dzīvi un būšu laimīga šobrīd, nevis dzīvošu ilūzijās par sapņainu nākotnes ģimeni pēc dažiem gadiem. Es pati saprotu, ka pirms bērna radīšanas vēlos izbaudīt dzīvi - ceļot, izklaidēties, baudīt ēdienus, mīlēt.

Zaudējot nevainību pavērsies vairāk iespēju, taču tad es zaudēšu visas cerības ar 1. vīrieti uz visiem laikiem :'-( Tas būs sāpīgi, jo iekšēji man ir bailes, ka zaudējot nevainību man nekad nebūs laimīgas ģimenes :'-(
20.06.2016 23:38 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nu es tiesam ieteiktu nestaigties. Labak ir tiesam iemileties sakuma un tad zaudet to nevainibu. bet ta ari neatbildeji cik ilgi zini sos viriesus. Klausies sevi un zinasi kas jadara.
21.06.2016 00:18 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Man drīzāk pēc rakstītā liekas, ka problēma neslēpjas tajā, ka esi tik ļoti in love, ka nevari tagad izvēlēties, kuru puisi ņemt, bet gan šeit:
Es vēlos zaudēt nevainību, jo tā man liedz baudīt dzīvi TAGAD.

Nopietni ieteiktu nesteigties. Vēl ej vidusskolā, visu vēl paspēsi. Nezini, kas sēž ekrāna otrā pusē, pietam ārzemēs. Bet lai paturētu tagadējo puisi, tev lēmums nav jāpieņem tagad un uzreiz. Tas, ka tagad esi nolēmusi to izdarīt, neliecina, ka reāli tajā momentā būsi gatava. Izklausies ietekmējusies no kāda vai kaut kā izlasīta, ka nu tikai jādara, tad viss nākotnē būs nodrošināts un pēc tā būs happy end. Iepauzē, izbaudi normāli vasaras brīvlaiku no skolas un ar laiku redzēsi, kurš ir gājējs, kurš palicējs.
21.06.2016 00:21 |
 
Reitings 21
Reģ: 19.06.2016
Losene! Nav pat redzējusi to savu amerikānieti, īstenībā amerikāni, bet jau sapņo par laulībām. Un kā Tu domā ar to amerikāni nevainību zaudēt? Sēdēsi pie datora un bāzīsi sevī pirkstus? Zini ko? Tas neskaitās. :-P
21.06.2016 00:22 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Man veidojas labs kontakts tikai ar vecākiem vīriešiem. Nu nejūtu es neko pret vienaudžiem, viņi lielākoties ir tik bērnišķīgi savā rīcībā un domāšanā.

Jā, varbūt es esmu naiva, bez lielas pieredzes un ar nedaudz aprobežotu domāšanu (pieredzes trūkuma dēļ), taču domāšana man ir labi attīstīta. Tusiņi, alkohols, pusaudžu intrigas mani nesaista. Man vecākie vīrieši un bijušais ir teikuši, ka esmu cilvēks ar vecu dvēseli, you are complete women for me, I don't view you as a child - if I did I wouldn't even talk to you, some women much older than you aren't as mature as you are.

Amerikānietim ir ap 30....
21.06.2016 00:23 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Berna murgojumi nu i nafi..
21.06.2016 00:25 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tev tagad ir "gandrīz 19", bet pirms "vairāk kā gada", tātad bija labākajā gadījumā knapi 16... Kā tev pašai šķiet, kas liek krietnam amerikāņu kristietim, kuram ir papilnam iespēju atrast sev dāmu (draudzē, kristiešu iepazīšanās portālos, caur draugiem un radiem) meklēt kontaktu ar nepilngadīgu austrumeiropiešu meiteni?
21.06.2016 00:25 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Iekopē vēl kaut ko no viņa tekstiem.
Bet man jau tagad gribas teikt - MEITENE ATJĒDZIES!
21.06.2016 00:25 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es piekritisu tikai par to interesi pret vecakiem viriesiem, bet nopietni iieteiktu nesteigties. Vienkarsi skaties kurs tads kaa tuvaaks ar kuru vairak emocionalais kontakts, redzejums uz nakotni, plani. Vai ar to ir bijusi saruna ar abiem?
21.06.2016 00:27 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Es ar Amerikāni ļoti plaši diskutēju vēstuļu veidā par dzīves uzskatiem, vērtībām un viņa iespaidā kļuvu pārliecināta, ka nevainība jāzaudē tikai pēc laullībām. Intelektuālā ziņā mēs esam perfekti saderīgi. Nekad vēl es nebiju sastapusi tādu vīrieti.

Viņš teica, ka ja mēs tiksimies, tad viņš cer uz ko vairāk par draudzību.
21.06.2016 00:28 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
knapi 16 knapi 17
21.06.2016 00:28 |
 
Reitings 21
Reģ: 19.06.2016
Dullā muša! Attopies! Kaut kāds krabis internetā var teikt un teiks visu, ko vēlies. Tu tiešām saraksti ar nekad nesatiktu cilvēku uztver kā attiecības ar iespējamu nākotni?!?
21.06.2016 00:28 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
kļuvu pārliecināta, ka nevainība jāzaudē tikai pēc laullībām

Tad kāpēc ar tagadējo jāskrien?
21.06.2016 00:30 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Manuprāt to pašu var jautāt par mani - kas jaunai meitenei varētu interesēt "vecā krabī" (ne mani vārdi) citpus okeānam. Kāds teiktu - Green Card, taču varbūt tā ir emocionālā saikne un unikalitāte? To pašu es domāju par viņu - kas gan cits viņam varētu interesēt manī.

Latviešu puiši mani nesaista, jo Latvijā es nākotnē nevēlos palikt....Es viņiem nemaz nedodu iespēju.
21.06.2016 00:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Varbūt tas amerikānis vispār ir kaut kāds invalīds. Tāpēc arī nevar atbraukt nekādīgi...
21.06.2016 00:34 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Tu nezini, kas viņš patiesībā ir, ja nekad neesi redzējusi, tu patīkami raksti, to ir patīkami lasīt, bet tu tiešām esi naiva, vecis brauc tev pa ausīm, pats noteikti jau 10 paņēmis priekšā un, ja tiešām gribētu - satiktu, zinu arī labums gadījumus, bet cilvēki arī sazvanījās un redzēja viens otru, par intelektu nevar spriest no vēstules. ;)
21.06.2016 00:37 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
kļuvu pārliecināta, ka nevainība jāzaudē tikai pēc laullībām

Tad kāpēc ar tagadējo jāskrien?


Jo es viņu vēlos tuvāk :-D Mani hormoni to vēlas. Tā vai šā sekss ir izklaide un šī nevainības taupīšana ar katru mēnesi manā galvā aug kā lielāks bieds un bubulis, lai arī es saprotu ka neko tas manā dzīvē diži nemainīs.

Kāpēc to glabāt, ja vairums pieredzējušu vīriešu izvēlētos labāk meiteni ar pieredzi
Your vagina isn't your gift to the world
21.06.2016 00:40 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
Ka vispar var planot nakotni ar virieti ko dzive neesi satikusi un iespejams nesatiksi turpmakos 2. gadus?:-O
21.06.2016 00:43 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Šaubos, ka viņš ir invalīds, jo spēlē basketbolu - redzēju bildi un arī atbildīgais darbs to nepieļautu.
Iespējams viņš dzīvē ir vientuļš un pagalam neveicas attiecībās, tāpēc ar mani labprāt sarakstās? Bet vispār savā facebook lapā viņš liek daudz reliģiskus un politiskus rakstus, savus viedokļus par tiem. Intelektuāls viņš ir nu gan...
21.06.2016 00:44 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Tu par sevi domā nevis kā par kaut ko īpašu, bet kā par lietu no kuras pēc iespējas ātrāk jāizdabūj labums laukā. baudi reālo dzīvi, nevis amerikāņu miklos sapņus par sapņu pilīm, kuru lielai daļai nav vai nevainības atņēmēju, kuram tik vien rūp kā nodurt tavu veco runci.

iemācies sevi novērtēt, nevis uzskati kā tirgus preci. tev vēl visa dzīve priekšā. es ar vīru pēc 20 tik pirmo reizi...
21.06.2016 00:46 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ai, nu, man principā viss skaidrs! :-D Čalis audzina sev paklausīgas līgavas un tu visticamāk ne tuvu neesi vienīgā. Pakultivēs jūs visas un tad izvēlēsies ērtāko.

Par to otro - ja gribas mīlēties, mīlējies!
Bet par to, ka jādomā par nākotni - ne jau tava jaunība un nevainība ir vienīgais kapitāls. Šajā pat tēmā ir redzams pietiekams merkantīlisms un kalkulēšanas spēja, kā arī neslikta spēja izteikties. Arī ar to var uztaisīt karjeru. Bez melošanas un precēšanās ;-)
21.06.2016 00:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits