Gandrīz noģību no sava izskata :(

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Kaut kā ilgi nebija nācies redzēt sevi kailu no mugurpuses. Un te pēkšņi bija šāda iespēja, un... gandrīz noģību no šausmām. Tik nesmuka pēcpuse :-O Nošļucis dupsis un acīm redzams celulīts :( Jā, manīju jau, ka dupsis zaudējis savu stingrumu, un agrāk bija arī nelielas celulīta pazīmes. Bet ka nu TIK drausmīgi! Joprojām esmu šokā. Un tagad nezinu, ko ķert un ko grābt, lai labotu.

Vai no traka paskata vispār ir iespējams dabūt labu rezultātu? Vai arī iespējami tikai minimāli uzlabojumi un "kā jauns" vairs nekad nebūs?

Ar ko vispār sākt un ko darīt? :'-(
20.06.2016 09:39 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ko lai saka - gravitācija dara savu :( Mēģini to, ko tev te iesaka, bet iesaku nekoncentrēties uz to kā galveno dzīvē.
20.06.2016 13:22 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Jadyn, nepretendēju uz supersportisti vai superveselīgo, bet nu tā normas robežām man likās (līdz šim), ka ir ok

Sportoju es tā, ka 2x nedēļā eju uz sporta zāli - vienu reizi uz aerobikas nodarbību, otru reizi trenažieru zāle. Brīvdienās kopā ar draugu braukājamies ar riteņiem.

Ēdu pārsvarā dārzeņus, graudaugus, piena produktus.
Nu, jā, grēkoju ar saldumiem :(
20.06.2016 13:23 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Celulītu vispār izraisa sievišķie hormoni. Principā tas nav nekas slikts, vienkārši mūsdienās par to runā un uz tā rēķina uzvārās visādi skaistumkopšanas nozares ražotāji un pakalpojumu sniedzēji. Protams, īpaši smuki tas nav, tāpēc gribas kaut ko darīt lietas labā, bet šaubos, ka dabu var apmānīt un visu mūžu izskatīties kā 18 gados.
20.06.2016 13:25 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
izslēdz no uztura fast food,cukuru un to gatavotos ēdienus, gāzētus dzērienus + trenējies(veic kardio un spēka vingrinājumus) un nebūs jāšausminās par savu pēcpusi!
Es šo visu piekopju gadiem un gadiem baudu skaistu pēcpusi(l) protams to skaistumu lai noturētu, regulāri jātrenējs, bet neliedzu sev ik pa reizei cheat meal(l)
Lai veicas!!!
20.06.2016 13:59 |
 
Reitings 125
Reģ: 01.07.2014
Divreiz ar stieni pietupsies un bladāc milzīgi augšstilbi...
Protams, standarti ir standarti, bet es vienmēr neesmu sapratusi, kāpēc citas meitenes uzskata to kā nesmuku. Pati no tā nebaidos, lai gan zinu, ka citi var nolūrēt uz to kritiski. Piemēram, pirms kāda gada, cītīgi vingrojot, augšstilbi kļuva ļoti tvirti un noapaļotas formas. :) Tagad arī nevarētu sūdzēties, taču pa vasaru pa jaunam gribētu atsākt tādu aktivitāti.
Man ir muskuļotas kājas, īpaši apakšstilbi - nu tie ir ļoooti, ka nedaudz sasprindzinot, tāda sajūta, ka tur ir akmens un redzama visa muskuļa fizioloģija. :D Taču man patīk tādēļ, ka veidojas kontrasts - ir izliekums zem ceļa un tieva potīte (kāda man jau no dabas).
Vienīgais,ko gribu teikt - lai jau labāk ir apaļīgas, bet ļoti tvirtas kājas, nekā tāpat apaļīgas vai pat tievas, bet atšālējušās. Tam, manuprāt, ir lielāka nozīme. ;)
20.06.2016 17:47 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Ne tikai resnām sievietēm ir celulīts. Tas tā par to izteikumu, ka celulīts=tauki
21.06.2016 00:21 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
izsaku līdzjūtību...

Tev noteikti paies laiks, kamēr samierināsies ar šādu problēmu, un nāksies pielietot metodi- vai nav vienalga.. Cerams Tev ir cilvēks, kurš Tevi mīl, tādu , kāda esi, un nepārstās to darīt..

Man ir bijusi viena draudzene, kurai bija celucīts, toties āda ļoti patīkama.. vispār, viņa pati patīkama meitene.

Sports, tas ne vienmēr līdzēs.. Ir ļoti sarežģīti šādos gadījumos. ļoti sarežģīti ko ieteikt.

Tiešām žēl
21.06.2016 00:35 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
Vienkārši pieņem to kā realitāti.. jo tā ir realitāte.. un centies rast risinājumus efektīvākos.. ko lai vēl piebilst.. Un vēl ir patīkama ziņa.. Ja laikā, kad celulīts nebija izteikts, nēsāji šortiņus, bieži apmeklēji pludmales, un patika seksā dažādas spēles.. Ja Tev nekas tāds negāja pie sirds, tad daudz ko zaudējusi nebūsi.. Nu mīlēt sevi ir pienākums sievietei.. Savādāk ir grūti jums. tAD UZ CITIEM JĀPAĻAUJĀS, BET TAS MĒDZ BŪT ĪSLAICĪGI..

hMMM.. man tiešām ļoti žēl, ka tas ir noticis ar kādu meiteni.. :-/
21.06.2016 00:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Cik zinu, vīriešus maz uztrauc celulīts vai dibena forma. Jā, noskatās, ja ir kaut kas reti wooow, bet visā visumā īpaši uz to nekoncentrējas. Sievietes gan - gatavas viena ktru apēst un noknābāt un svīst sporta zālēs, pielietot medus masāžas un ko tik vēl ne un tad vēl gandīz paģībt, kad tomēr ir tas celulīts...

Man ir celulīts un plakans dibens un sevi no aizmugures nopētu gana bieži. Ģībt nekad nav ienācis prātā. Ģenētiku var izmainīt tikai ar operāciju.
21.06.2016 00:43 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
es gan no savas puses varētu piebilst..
man ļoti nozīmīgi ir tas, cik seksīgas ir sievietes kājas un dibens.. ļoti, ļoti būtiski.. Bet ne izšķiroši.
Ja mīl, iemīlēs , ne iemīlēs, bet pieņems arī šādu lietu, kā celulīts.
Tev pašai.. Ir vienkārši sevi jāmīl. Un ja vēlies uzlabojumus.. Dari tiešām efektīvas lietas.. Nevis smērē krēmus, un iekšķīgi lieto tabletes, kuras vēl gandē veselību citādi..
Nepažēlo varbūt naudu šajā sakarā.. Īpaši tad, ja nav ieplānota grūtniecība, un gribās baudīt seksīgumu vēl ilgus gadus..

To es varu pateikt no pieredzes, sievietes kuras veic ķermeņa korekcijas, to nenožēlo..
21.06.2016 00:49 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
To es varu pateikt no pieredzes, sievietes kuras veic ķermeņa korekcijas, to nenožēlo


It īpaši, ja tikušas pie slikta speciālista un tiek sakropļotās uz mūžu
21.06.2016 00:53 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
Teikšu kā ir... Mīkstumi nav vajadzīgi sievietē.. ir vajadzīgs tvirtums. Tvirtas krūtis, dibens.
Var protams man nepiekrist.. Jo dažiem nekas cits neatliek. Jāsadzīvo ar to, kas ir..
Es noteikti netiktos ar meiteni.. Kura vizuļi neaptiktu.. Lai cik viņa nebūtu jauka, vai īsts sirds radinieks.. Man tādu sievieti blakus gultā nevajadzētu..
Paldies Dievam, mana draudzene ir ļoti seksīga.. Bet arī loģiski, jo ja tā nebūtu, viņa nebūtu mana draudzene
21.06.2016 00:57 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
Dianna...
Latvijā pieaugušas sievietes ir gudras.. Te nenotiek tas ārprāts, kāds bija ASV. Kur ķirurgi ar pamatskolas izglītību centās realizēt ietiepīgu klientu vēlmes.
Latvijā tomēr ir profesionāli cilvēki šajā jomā. Un saprātīgi klienti, kuri ņem vērā citu cilvēku pieredzes un praksi.

Man ir zināmi piemēri, kad sieviete tiešām uzdrošinās, un atplaukst pateicoties veiksmīgām operācijām.
Ne pa tēmu- silikons ir patīkamāks, kā dabīga, liela krūts.. Silikons tās saturu padara tvirtu, un ļoti patīkamu uz tausti, formu.. Tie ir mīti, ka silikons ir mēsls utt. Tā nav.
Vates mīkstuma krūtis neformīgas, tukšas krūtis.. lūk tas ir nepatīkami..
21.06.2016 01:03 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
Kā teikt.. Uzturi savas līnijas.. Svaru, muskuļus...
Veido labu pamatu.. Un apdomā tālāk par visām iespējām..
Jo tas , lai arī ir dārgi, tomēr atmaksāsies Tavā pašsajūtā.. 100%.. Lai nav kārtējais variants, un kārtējā sieviete- IR LABI KĀ IR, LABI KA MANI MĪL VĪRS utt..

Galvenais, uzturi sevi formā.. Nepalaidies. Nenokar degunu..

Novēlu tikai to labāko..

Jauku vakaru
21.06.2016 01:06 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Vīrietis ir un mīl mani tādu, kāda esmu, ar to viss kārtībā.
Bet nu man gribas, lai viņam blakus ir skaista sieviete ar labām formām.

Šorīt sāku taisīt workout priekš dupša, rīt skriešu, parīt jogošu, un tad atkal pa riņķi.
Centīšos neēst saldumus un ēst vēl veselīgāk.
No rīta jau biju kontrastdušā.
Vīrietis apsolījās masēt man gurnus un dupsi :)

Ceru, ka būs panākumi. Gribas tomēr sevi savest kārtībā pirms grūtniecības. Citādi, ja atjēgtos pēc bērna, manuprāt, būtu vēl trakāk
21.06.2016 09:05 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Šorīt sāku taisīt workout priekš dupša, rīt skriešu, parīt jogošu, un tad atkal pa riņķi.

Es domāju ka redzamāks rezultāts būtu, ja ietu 3x ned uz trenažieru zāli cilāt dzelžus un tad vēl var pielikt klāt skriešanu. Joga drīzāk palīdz attīstīt lokanību, līdzsvaru, nedaudz spēku un izturību. Bet svaru cilāšana uztrenētu muskuļus un augums būtu stingrāks. (t)
21.06.2016 09:27 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Finansiālu apsvērumu dēļ šobrīd vairs nevaru apmeklēt trenažieru zāli, tāpēc trenēšos mājās.
Bet ok, vairāk spēka vingrinājumu dupsim taisīšu.
Bet jogu tāpat vajag, jo muskuļi bez pokanības nav labi, to man trenere reiz teica
21.06.2016 09:32 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
Es ieteiktu, ja reiz velti laiku fiziskām aktivitātēm.. vELTI TO DAUDZPUSĪGĀKIEM TRENIŅIEM..
Netērē laiku tikai dibenam (t)(t)
Ja reiz bija trenere Tev, tātad, ar sportu esi uz Tu.. Kas ir ļoti labi, un gan jau pamats ir..

Nekrenķējies..

tās masāžas, drauga piedāvātās.. tā tāda nevajadzīga neķītrība vien būs, tendēta tikai pēcpusei un kājai.. kas beigās tāpat pāries uz seksu.. jocīga priekšspēle.. bet tikai tajā sakarā.. ka celulīta pakaļu masējot.. nevis savu seksīgo draudzeni..
gan jau vizuālo labumu tevī pietiek.. lai tādas muļķības nedarītu..

Man būtu ļoti skumji redzēt, ja draudzene pārdzīvotu par ko tādu.. Es pat nezinātu kā reaģēt , ja godīgi..
Varbūt nelaid puisi visur.. labi ka jums ir attiecībās 100% pielaide visam.. bet . kaut ko der paturēt neatrādītu. (t)

+ ja vēl plānojat bērnu nākotnē.. Paturi to prātā .. nevis kā atskaiti- kad tavs skaistums beigsies , bet tikai stiprināsies :D lai kā nebūtu .. grūtniecība ir jāizmanto arī savā labā. lieki runāt..
21.06.2016 09:42 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
un.. ja reiz par to ļoti pārdzīvo.. tad , droši vien esi skaista.. JO neglītai meičai būtu vienalga. tāpat nevienam neinteresē kāda viņas pēcpuse..
tas protams minējums..

es cenšos mierināt kā maku ! 8-):-)
21.06.2016 09:49 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Bet jogu tāpat vajag, jo muskuļi bez pokanības nav labi, to man trenere reiz teica
Varbūt viņa bija domājusi, ka pēc treniņa vajag kārtīgi izstaipīties? Jo trenējos jau labu laiku, bet uz jogu nekad neesmu bijusi, pēc treniņa kārtīgi vienmēr izstaipos un nav nekādu problēmu bijis un man patīk kā es izskatos :)
21.06.2016 09:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits