Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas notiek ?

 
Reitings 57
Reģ: 23.05.2016
Tātad problēma ( varbūt man tikai tā liekas ) ir tāda, ka draugs seksa laikā "nebeidz". It kā viss ir kārtībā , bet viņš vienkārši aiziet uz vannasistabu, un es palieku loti apmulsusi. Vins saka, ka viss ir kārtība un gulta esot loti labi... Bet tad es tomēr nesaprotu neko :-/:-/:-/ vai kādai ir bijis kkas līdzīgs ? Vispār ko man darit ?
20.06.2016 00:03 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
Notiek tas, ka čalis nebeidz.. Tas nav jāuztver tā, kā Tu to dari..
Gadās visādi. Iemesli var būt dažādi.. Par beigšanu viņam jādomā.. vai viņš to maz grib.
Tu droši vien kniebies ar gumiju.. ja gribi spermu uz sevis.. Tad runā par to.
Kautrība vispār ir kaut kas lieks. Ar piezemētu meiču seksā nav ko darīt..

Vispār, Tu nesen rakstīji, par to nevainības zaudēšanu. Nu Tev saprašana nāks lēnām iespējams. Un kas vēl... Tu minēji, ka nodarbojies ar sportu, esi ļoti slaida utt... Un 90%, ka pēc laika, tas čalis neatbildīs Tavām prasībām.. Lai kā tagad neliktos, necenties viņam izdabāt.


Un ko gan vari darīt, ja viņš nebeidz.. Tu taču atdodies.. (t)(t) Jūs nodarbojaties ar seksu, mby vēl nav ideāla saskaņa. Tikai loģiski, ka vēl nepārzini sevi, un nepārzini partneri.. Un lieka bremzēšana , sasaistīs tev tikai rokas. Ļaujies instinktiem! Tā ir māksla, nevis process, kurā Tavam čalim jābeidz.
20.06.2016 00:22 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
Ja partneriem saskan, tad meitene atraisās uz 100% , un vēl vairāk.. tas tā, kāpēc Tu to nevari.. Gan jau tāpēc, ka arī čalis nevar Tevi atraisīt, vai arī pats ir bikls.. Nepārliecināts.

Nu kā būs, tā būs.


Kaut ko gudrot Tavā situācijā ir aplami. Kaut ko ieteikt utt. pozas, vai ko citu.

Tu vēl tikai audz, un pilnveidojies. Nemīlējies ja nevēlies... ķer momentus . Izbaudi Tu.
Ir tā naivā mīlestība gan jau, ka gribās tikai lai otram labi.. Man arī ir bijusi vilšanās, ka meitene nebeidz, bet tas ir savādāk.
Ja esi izteikti valdonīga, ja seksā vēlies dominēt... Tad ļaujies tam, un domā ... Bet nedomāju ka esi tāda, līdz ar to.. Tev par tādām lietām nav jādomā vispār.. Domā par drošu seksu, veselīgu seksu.. Un savu ikdienu, sportu, un skolu.. nevis muļķībām, kā čalim beigt.. jo vienu dienu, Tu sapratīsi.. kA TAS IR pilnīgi vienalga...
Nekoompensē to arī ne ar ko.. ne orālo, ne rokās paņemot dročīšanu.. nevajag to kompensēt.
ja gribi , tad savādāk ....
20.06.2016 00:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vienkārši izrunājies ar draugu par šo, gan jau ka viņš tev paskaidros kāpēc tā un tad arī no viņa atbildes var tālāk domāt ko iesākt.
20.06.2016 00:34 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
Kaut gan dāmām patīk savu vājumu vēlāk kompensēt ar orālo utt..
Manu līmenī vispār ir reti kura meitene.... Un es varu prasīt pretī jebko, ko vēlos. Bieži tas ir orālais, dročīšana, spermas rīšana utt. Tas kas man sirdi silda.. un kas patīk..

Bet normālu meiteni nesatrauc vai puisis beidz , vai nebeidz.. Atceries to..

Pārdrāzta meiča.. kurai bijis orgasms.. un čalis pat nav iesildījies... Lūk tad Tu sajutīsies vāja... un varēsi domāt, ko lai izdara pretī.. pagaidām.. domā par sevi un viss ...

jauku laiskošanos.. un apsveicu ar nevainības zaudēšanu, ja ar to vispār var apsveikt.. cerams bija forši :D
20.06.2016 00:35 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
ko tur paskaidrot, stulbene ?! Dažreiz sekss ir ideāls, bet beigt nevar..dažādas partneres..
Ja puisis Tevi mīl, iespējams, tā ir tā problēma.. jo viņš vēlas maksimāli Tevi iepriecināt, savu baudu vispār nedomājot.

Vai , Tu esi mazkustīga, slikta seksā, neesi kaislīga, samākslota.. neatbrīvojusies..

Bet, Tu tač nesen tik sāki..

Labāk met mieru cosmo forumam..

jOKER, tU EJ PROM NO TĒMAS.. vISUR bāz savu degunu, kur sajēgas nav.

Tu nav pat par ko runāt ar čali.. pilnīga beztēma.. ko viņš pateikt var pretī ?!? Es arī neko nevarētu atbildēt.. ja gribētu beigt, tad beigtu, prasītu lai sūkā .. vai drāztu savādāk un viss.. es jau savu peni kontrolēju.. bet cik interesanti drāzt baļķi.. beigt var ļoti ātri.. jo jēga tur iekarst un censties nebūtu tpt.
20.06.2016 00:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Viņam tu arī esi pirmā? Vispār jau veselam vīrim nebeigt ir teju nereāli. Vai nu viņam kaut kas nav riktīgi ar viņa mantību, vai nu jūs abi kaut ko darat pa galam nepareizi, ka tā vietā, lai beigtu, puisis visu pārtrauc un lec no gultas ārā...

Vēl variants, ka jūs izmantojat pārtraukto un viņš skrien pabeigt vannas istabā, jo kautrējas to darīt savādāk.

Izrunājies!
20.06.2016 00:43 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
un ja esi skaista meitene, vismaz ar iespējām, ambīcijām ... tad seksā neliec otra baudu augstāk par savu. Tev tas noderēs. Neizdabā nevienam gultā. . 1x gadā mby .. ļoti reti.. :D
nevis vēl domāt.. ko es ne tā daru... Tak kājiņas papleti... Tikai iemācies saņemt to ko vēlies..

Jo pavērt kājiņas māk visas dāmas ..

Forumā.. te konkrēti.. es esmu šokā par to, cik nožēlojama ir meiteņu seksuālā dzīve attiecībās..

Tās kurām ir ok... tās ļoti, ļoti maz par to stāsta... praktiski neko.
20.06.2016 00:45 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
Neon.....


Var nebeigt arī visu nakti kniebjoties, un 1:1 nākamajā dienā.. beigt 5 min.. atkarīgs, ko pats gribi...
20.06.2016 00:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ģirt, nu nemuldi! Tas iespējams, ja vīrietis spēj sevi labi kontrolēt un grib vispirms apmierināt sievieti. Kurš normāls puisis atstās sievieti gultā ar wtf izteiksmi, neapmierinātu un apmulsušu?... Tak skaidrs, ka kaut kas nav ok.
20.06.2016 00:50 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
viena foruma meiča.. pēc kopā pavadītas nakts.. kurā es nevarēju beigt. negribēju :D :D
man no rīta, mašīnā piedāvāja atsūkāt.. nu ok, es izlūdzos :D lai beigtu :D :D un ar mutīti viņai arī nesanāca.. bet tad mutīte + rociņa kombinācijā sanāca :)

centrā.. sestdienas rītā :D pie aizsvīdušiem logiem :D

čalis pats sevi kontrolē.. ;)

bet ja viņš arī ir nesen sācis.. mby viņš pats neko nesajēdz.. un visa ir tik daudz.. ka viņš var knapi stāvošu noturēt.. un viss ir jauns utt...

saradīsiet gan.. un viss būs ok/
20.06.2016 00:50 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Kiršu zēns- Atkal tavi slimie murgi :-D Seksā jadarbojas ir abiem, man sievietes labsajūta gult ir 1.vietā,bet man ir svarīgi lai vina kustās un darbojas līdz ar mani un sniedz labu minetu:-) Teiksim- nemu vinju misionares pozaa un patiks ja vinja ar rocinjam/nadzinji paraleli brauks pa manu muguru utt. Ja nemsu suniispozaa, loti patiks ja pati ari kustinas duspiiti paraleeli :) Vai jatnieces poza glastiis manu grudaku, kamer es vinjas kruitis vai dibenu. Un dievienu kad sieviete ir dominante (l) Bet tas taa.
20.06.2016 00:51 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
vēl kas var būt... ja jūs abi bijāt nevainīgi..

nu nav tas sekss kā likās.. ir daudz daudz labāks.. ja ne tagad.. tad kļūs ar laiku.. vienīgi ir mazliet , mazleit jāsaprot sevi :D un otru. ja tu nejūties ērti seksā, un viņš nē.. tad ir problēma.. bet , mby tas ir ok.. sākot intīmo dzīvi.. jo kauns mēdz būt no plikumiem pat. es nezinu.

tāds bikls sekss jums varbūt...

pastāsti par procesu normāli.. tad arī būs atbilde konkrēta.. ja vēlies. sākot ar priekšspēli, ar to ik ilgi.. kādā tempā.. vai jūties ar viņu kā 1 vesels.. vai kā 2 atsevišķi .. utt
20.06.2016 00:54 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
tu aun, labāk ej guli.. nelien kur neprasa, sīkais durak
20.06.2016 00:55 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
besī ārā, kā šis forums sāk smakot..

arlabunakti.. ja gribi .. raksti privāti par savu problēmu.. es pateikšu savu viedokli..


bet vari jau paklausīties kaut kādā resnulē, un kaut kādā sīkā durakā, kurš ar māti vēl dzīvo

saldus sapņus
20.06.2016 00:59 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Ko tad tu pats lien kur nevajag? :-D Mums visiem ir tiesības izteikties,tikai atškirība tā ka tu runā murgus, nevis tiešām centies palīdzēt.

Bet ok, lai paliek, ja tev ta vieglak, turpini tā domāt ka esi seksa eksperts un visu par visiem zini labāk...

Saldus sapnus.
20.06.2016 01:06 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
besī ārā, kā šis forums sāk smakot..


Laikam tie sapuvušie ķirši lika par sevi manīt.
20.06.2016 01:07 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
beidz slima suņa murgus rakstīt..Izlasi savu boksterjumu, ko tu pasniedzi kā palīdzēšanu kādam..
Kur te tādi idioti sarodas te !? bļa, viens prāta slimnieks nozuda.. bet 5 vietā..
(t)(t)(t)
Salkans salaga tu esi, un nekas vairāk.. smerdl... vairāk es tevi vērā neņemšu..
20.06.2016 01:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un tik turpina un turpina smirdēt..
20.06.2016 01:12 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
džoker..

nelien tēmās, kuras nesajēdz.. tava resnā pakaļa nav domāta seksam, tas pirmkārt... katrā ziņā.. ne tādam.. kādu bauda cilvēki, kuriem ir skaisti augumi.. tas ir kas cits, cita līmeņa iekāre..
bet tev to nesaprast.. ja penis pež... ir tavs sekss.. tad esi tālu no saprašanas.


tiešām kaitinoši jūs esat.. labi zinot, kādi personāži ir otrpus ekrāniem... :D
20.06.2016 01:14 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Neapnīk?
20.06.2016 01:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits