Vīrietim ir bērns

 
Reitings 103
Reģ: 02.06.2015
Vēršos pēc padoma.
Iepazinos ar sirsnīgu, gudru, jautru vīrieti. Esam pazīstami nedaudz vairāk kā pus gadu. Nākamajā dienā, pēc mūsu pirmās nakts kopā, viņš atkal aicināja satikties. Tad viņš man pateica par jaunības kļūdu, proti, 17 gados radīto bērnu. Tagad viņš maksā alimentus, ar bērnu un viņa māti nekontaktējas. Es uz to visu centos reaģēt mierīgi, teicu, ka tas man netraucē, bet tagad nezinu, ko darīt.
Vīrietis ir foršs, bet, no otras puses, negribu neko turpināt. Ir kādi padomi, ieteikumi?
18.06.2016 20:35 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Un nekļūdās tikai tie kuriem neviena nedod.
20.06.2016 08:17 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Man nav problēmu "raudzīties ārpus kastes", bet ne tad, ja tas skar bērnus, jo īpaši, pašu.
Es vienmēr esmu un vienmēr nosodīšu tos, kuri no saviem bērniem aiziet labprātīgi. 17 gadi ir pietiekams vecums, lai uzņemtos atbidlību un sekas savai neapdomībai. Ar seksu nodarbojās ABI!! Jā, ok, maksā alimentus, bet bērnam nauda vien krāsaini papīrīši ir, tiem nepieciešams kas cits- vecāku laiks un mīlestība.
Manās acīs neviens attaisnojums nav pietiekami labs, lai pamestu savu bērnu. Tādas lupatas vajadzētu kastrēt, kur nu vēl domāt par to, vai ar tādu veidot attiecības.

Ok, 17 gados nebija smadzenes, bet 25 gadu vecumā gan tādā vajadzētu būt. Nekad nav par vēlu vērsties pie sava bērna un vismaz kā minimums lūgt tam atvainošanos par būšanu tādam lopam.

Fuij, kā mani uzkurina šādas tēmas!
20.06.2016 08:32 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kumu
Tev ir zems pašvērtējums. Nav jāmēģina attaisnot nekrietnu rīcību tikai tāpēc vien, ka cilvēkam desa starp kājām.
Nevajag nosodīt par dzīves sīkumiem, bet bērns neietilpst šajā kategorijā.
20.06.2016 08:52 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Ja 17 gados vēl pateiktu tā, neuztvertu nopietni, bet ja pieaudzis vīrietis var tā teikt,tad padomātu vai maz vēlos ar to vīrieti ko turpināt. Iespējams, ka to viņš pateica, neapdomādams kā tas no malas var izklausīties. Bet tik pat labi arī viņš tā domā, ko teica. :-|
20.06.2016 09:12 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Pilnīgi piekrītu Favel
20.06.2016 09:55 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Riebjas cilvēki, kas tik vieglprātīgi izturās pret saviem bērniem, pat ja tas radies jaunības bezrūpības iespaidā.
20.06.2016 10:00 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es te veel aizdomaajos par beernu teemu un viiriesiem!Cik viiriesi vispaar noklusee labu laiku,ka ir bijusas attieciibas,kuraas ir jau mazais-satiekaas ,nesakot tai jaunai draudzenei ar domu,ka nepatiks.Tad atklaajaas un jaunaa draudzene neapmierinaata.Cik gadijumi ir taadi,ka draudzene saka-miileesu tavu mazo ,kaa saveejo un peec kaazam viss krasi mainaas...
Man gruutaak par so(autores gadijums) buutu uznemt zinu,ka manam viiram ir bijusas attieciibas muusu lauliibas laikaa ,un sajaas attieciibaas buutu tas mazais,bet vai taa uzreiz skrietu prom,skirtos-nezinu?
20.06.2016 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
es nelasīju diskusiju visu, bet ko jūs zin't par bērna māti?

es zinu vienu situāciju un pirms es to rakstu,saku,ka dzīvē visādi gadās.

sievietes 24.gados satiekās ar vīrieti ķāuds 3 mēnešus. viņai liekas viss super, tūlīt vai bez mazs precēs. tās ir muļķības un izrādās vīrietis ir precējies ar diviem bērniem.

šī sieviete apgalvo,ka izsargājās ra tabletem. viņiem viss notiek,protams, vīrietis arī muļķis,jo kā izrādas neko viņa nelieto,viņa pat nezina par tādam tabletēm kur nu vēl avārijas. viņa uzskata ja mīl tad uzreiz jāsataisa sīkais.
protams, viņa palika stāvokli un palika viena ar sīko. es nezinu ko šis vīrietis ir teicis savai sievai,bet šaij sievietei viņš patecia,ka viņa viņu izmantoja un viņš nerūpēsies par bērnu. nezinu kā viss beidzies, bet situācija bija absurda. vēlāk,kad piedzima šis bērns pati sieviete man apgalvoja,ka ir vēlējusies tieši šāda tipa bērnus-melnādainus.
īsti nesapratu vai tiešām sanāk,ka viņai veci vajadzēja tikai bērna dēļ.
es personīgi varbūt arī gribu bērnu, bet nu tad es kaut kā stabili sakārtoju attiecības un tad domāju ne viss ieraugu kaimiņu Jāni, iemīlos un nedēļas laikā uztaisu sīko. izrādās Jānis ir precējies :D

bet situācijas ir visādas. šis vīrietis vismaz maksā, bet tas par kuru uzrakstīju tā arī nekad nav licies ziņas.
lielakoties sieivetes grib tos bērnus un pašas nesaprotu,ka vajag attiecības sakārot. arī situāciju ko aprakstīju tad tajā laikā man bija 16 un es arī veidoju attiecības un nevienā brīdi mums nebija tā,ka mēs apzināti gribam iekrist. mēs tiešām DOMĀJĀM.
20.06.2016 16:23 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Elza_Elza, visādi gadās, bet jācieš bērnam. Nezinu, kāda ir sajūta, kad tev kaut kur aug bērns, bet tevi pat neinteresē, kāds viņš ir, kā viņam iet - man tas šķiet tā neizprotami. Laikam vīriešiem tēva instinkts tiešām snauž ilgi.
20.06.2016 16:52 |
 
Reitings 21
Reģ: 19.06.2016
Ja jau tagad ir tādas pārdomas, tad kas vēl būs vēlāk. Un diez vai pati gribēsi bērnus no vīrieša, kam par savu jau esošo bērnu ne silts, ne auksts. Nav ko pīties ar tādiem tēviņiem.
20.06.2016 16:56 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Nerea, es jau saku visādas situācijas ir. :)
20.06.2016 16:59 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Tagad kad pašai ir mazais es tiešām nespēju saprast ar prātu, ka vīrietis var pamest un neinteresēties par bērnu, nesatikt viņu, nesaista savu dzīvi, tikai alimenti un fakts ka tādi ir.
Piekrītu Favel. Tādu vīrieti ir grūti saprast un attaisnot neiespējami.
Un tādu vīriešu ir tik daudz, pats skumjākais ka sievietes vēl tādus ņem un vēl taisa bērnus, pati zinu iekš dzīves tādus gadījumis. Sliktākais ka kādam jau tas iedzimst un tā ķēdīte turpinās nākamajās paaudzēs :(
20.06.2016 17:09 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Varbūt ar vārdu "kļūda" , nav domāts bērns, bet situācija kā tāda. Ja bērns ies 1.klasē tad viņam ir bijis gana daudz laika aprast ar domu un varbūt tāpēc runāja tik vēsi. Varbūt gribēja visu izstāstīt neitrāli . Tur vajag aprunāties dziļāk, nevis - jā, viss kārtība, mani tas neuztrauc.

Personīgi, es , nespētu pieņemt svešu bērnu. Piekrītu, te jau minēja, ka gribētu lielās pirmās pieredzes ar mīļoto kopīgas. Negribētu, lai malā ir vēl tāds pats bērniņš, bet no svešas sievietes.
20.06.2016 19:42 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Jā, ok, maksā alimentus, bet bērnam nauda vien krāsaini papīrīši ir, tiem nepieciešams kas cits- vecāku laiks un mīlestība.

Viss jau izklausās ļoti jauki un pareizi, bet dzīvē ir pierādījies ka reizēm labāk, ka tā viena vecāka nav nevis ir. Mūžīgi bērna māte viena nebūs, gan jau nāks vietā tēvs, kurš bērnu iemīlēs. Tas nekas, ka čalis ir bioloģiskais tēvs, tas neko nenozīmē. Ne jau spermā slēpjas tēvišķums un bērna saite ar tēvu, bet gan attieksmē vienam pret otru, labās attiecībās un kopīgi pavadītājā laikā. Tēva instinkts acīm redzot puisim nav un, jau tāda viņam nav, tad labāk, ka viņš nav bērna dzīvē. Tādā veidā bērns nepiedzīvos vēso un noraidošo attieksmi, jo acīmredzot bioloģiskais tēvs bērnu nemīl un to, bērni jūt ļoti labi, kad viņus mīl un kad nē.
20.06.2016 22:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nosodīt vienmēr ir bijis vienkāršāk nekā mēģināt saprast :)
20.06.2016 22:24 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Es sākumā mēģinātu saprast, kāds ir iemesls, kāpēc vīrietim nav nekāda kontakta ne ar bērnu, ne bērna māti. Vai tas ir bērna mātes uzstādīts noteikums un viņa nevēlas šo vīrieti ne tikai savā, bet arī bērna dzīvē, vai vīrietis pats šo bērnu neizjūt kā savējo, tāpēc ir tāda situācija.
20.06.2016 23:24 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Nevar jau slavēt,ka maksā..Neticu,ka viņš to dara labprātīgi.Tiesa piesprieda,jo no tā izmukt nevar nekā.Manās acīs pretīgs vīrietis.
21.06.2016 01:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits