Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

saruna

 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
Uh ku slinki ir mūsdienās cilvēki... meklē visvisādos brīnumlīdzekļus ka tik pašam nekas nebūtu jādara...

vakardienas treniņā - pienāk pie manis izkārnējis džeks,
jautā kas jāmauc iekšā lai izaugt kā es..
es sāku stāstīt ka daudz un pareizi jāēd + regulāri un pareizi jātrenējas + velasm katru nakti k';artīgi izgulēties + nevelamu kaitigo ieradumu neesamiba....
atbilde ; - jā ok bet kas jamauc lai augtu tiesam labi..
es saku viss ko nosaucu...
atbilde ; nee nu kaadas tabletes vai sprices jamauc...
es saku - labaak sac ar uztura un trenina sakartosanu pirms vispar doma par kimiju ko tapat neiesaku pat domaat sakt lietot ...
aybilde - ai, es tak nejiesu cakareties ar t uzturu utt, negribi nestasti, uzzinashu citur kas jamauc

nu kur daziem labiem tas pratins celo
15.06.2016 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
Nav jau pirma reize kad man jautaa par to kadu kimiju jamauc lai ta izaugtu...
15.06.2016 14:06 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Mūsdienās laikam visa vīrišķība tajos feikajos muskuļu kalnos slēpjas. Visa dzīve un ikdiena kā viena vienīga apsēstība ar vizuālo.
Cik muļķīgi vienā gadījumā, kad grib kko sarīties vai špricēties, tik muļķīgi arī otrā - bezjēdzīgajā, nebeidzamajā svaru cilāšanā, kopā ar to tur režīmu, ko aprakstīji un kuram jāpakārto visa sava dzīve.
Nešausminies. Abi jūs vienādi ;)
15.06.2016 14:14 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Es pats to ķīmiju nekad nelietotu...man darbā viens apsargs izskatās, ka salietojies par daudz. Nepatīkams skats.

Un kāda jēga? Cik saprotu ja pārstāj lietot, tad pazūd tie muskuļi.
15.06.2016 14:15 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Protams ka nav tas viss veselīgi, bet var arī saprast vīrieti ja viņš ir galīgi kārniņš un tā masa nenāk viegli, vai pat kā citiem, ka ļoti ļoti jāpiepūlas lai drusku izmainītos. Viņš izvēlas labāk iemaukt kādu tableti vai šprici, lai tik beigās sabojātu vielmaiņu utt. bet rezultātā paliktu par kuili vai bumbu. Viņu neuztrauc tās sekas tik ļoti, jo viņš vienkārši negrib būt tāds kāds ir un grib pēc iespējas ātrāk mainīt savu ķermeni.

Vienu tādu pazīstu. Nežēlīgi tieviņš bija, bez vispār vīrišķīguma pazīmēm. Labi sākumā centās trennēties pareizi utt. bet beigās pārgāja uz visiem pulveriem un ko tik vel, pat īpaši netrennējoties, lai gan vajadzētu. Tomēr viņš pats saka ka labāk jūtas lils un pat resns, nekā tāds kāds bija iepriekš. Tas gan es pieņemu ir no psiholoģiskās puses, nevis veselības viedokļa...
15.06.2016 14:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es protams nesaku ka tas ir pareizi, bet tā ir katra cilvēka paša izvēle. Labākais ko var darīt ir paskaidrot laicīgi sekas, ieteikt citus variantus, bet ja tomēr izvēlas ka grib mēģināt to indi, tad vismaz iesaki to saudzīgāko.
15.06.2016 14:18 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
exDellicious nepiekritīšu, jo aprakstītajā gadījumā man izklausās čalis ar manu miesasbūvi. Es viņu saprotu, ka viņš vēlas iegūt muskuļus. Tievie vīrieši tiek regulāri apsmieti, neapzinoties.

Man piemēram ir viena kolēģe, kas visu laiku skandina, ka grib būt tik tieva, kā es. Noriebjas tak!

Un kabans gadījumā tas ir kā profesionālais sportists. Es pats tik nopietnu režīmu nevarētu izturēt, bet ja pašam patīk tas ko dara (trenēšanās), tad tik uz priekšu. Tikai pulverus gan nelieto!
15.06.2016 14:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Visa dzīve un ikdiena kā viena vienīga apsēstība ar vizuālo.

kopā ar to tur režīmu, ko aprakstīji un kuram jāpakārto visa sava dzīve.


Jūra ar sieviešu dzimu dara stipri vien līdzīgi, lai vizuāli būtu "skaistas". Bet sievietēm tas saucas "kopt sevi". Tā ka, ļauj džekiem izpausties!
15.06.2016 14:21 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
exDellicious, nu gan tik kategorisks viedoklis. Tas, ka cilvēks trenējas nopietni, nenozīmē, ka viņam neatliek laika arī citām lietām. Ir tādi cilvēki,kas savu laiku izmanto lietderīgi. Šitik nesmuki pateikt -
bezjēdzīgajā, nebeidzamajā svaru cilāšanā, kopā ar to tur režīmu, ko aprakstīji un kuram jāpakārto visa sava dzīve.

Labāk savu dzīvi ir pakārtot dīvānam, tv un tusiņiem? Nu tas tā piemēram... katrs dzīvo kā grib un dara tā, kā viņam ir labi. Varbūt kādam tieši liktos, ka tava ikdiena ir bezjēdzīga.
15.06.2016 14:24 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
exDellicious
par kadu apsestibu vai nebedzamo svaru cilasanu tu runaa? - es svaru zalee paavadu 4-4.5h nedeljaa.. tas ir kautkas nenormali daudz? - pielauju ka daudzas sieviets pie spogula krasojoties pavada nedelja tikpat vai pat vairak laika tad nu jautajums kurs apsests jo abos gadijumos merkis itka ir - izskats....
pareza esana nekadu papildus laiku neprasa - tas lai teiskim bulcinjas vieta amute ieliktu vistas filejas gabalinju papildys laiku vai piepuli butiab neprasa.... taka ari te neredzu isti kas te tik sausmigs..
miegs - jebkuram cilvekam - ari nesportotajam miegs ir svariga lieta ...

un pulveri nav steroidi ... staroidi pulverveida vispaar cik zinu nepastaav... uztura bagatinataaji (pulveri) ir tapati partuak tiaki cita agregatstavoklii
15.06.2016 14:25 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Sanāk, ka vīrietim tas skaitās bezjēdzīgi un apsēstība, bet sievietei sevi pakļaut šādam režīmam skaitās "kopt sevi" un būt formā?!
15.06.2016 14:27 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
starpcitu pats ari savlaik biju totali izkamejis dzekins.. vienu bridi viens mani saak saukt par spageti makaronu :-D
15.06.2016 14:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Viena lieta ir būt izkāmējušam, bet ja vel tam nāk klāt smalkas uzbūves ķermenis, neizteikti pleci, īss augums utt. Tad neko feini nav un var saprast ka cilvēks pat galīgi apsurdos veidos grib ķermeni izmainīt. Tas protams nenozīmē, ka tas viss ir pareizi.
15.06.2016 14:32 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Jūra ar sieviešu dzimu dara stipri vien līdzīgi, lai vizuāli būtu "skaistas". Bet sievietēm tas saucas "kopt sevi". Tā ka, ļauj džekiem izpausties!


;-)
Es nesaku, ka sievietes ir gudrākas.
Tukši cilvēki, kas savu dzīvi pakārto tikai savam gaļas klucim. Gan starp vīriešiem, gan sievietēm.
Protams, par savu veselību un ķermeni ir jādomā, bet pēdējā laikā to galējību ir arvien vairāk. Es nerunāju par tiem, kas uzspēlē pa laikam kādu komandu sporta spēli, pasporto labsajūtai, veselīgi ēd, jo tas IR veselīgi. Es vairāk par tiem, kas ēd tikai to, kas audzē muskuļus vai samazina svaru, un dara tikai to, kas nes viņa gaļas kluci pretī tam ideālam, ko viņš ieraudzījis kādā fotogrāfijā.
To pat nevar saukt par sevis kopšanu, tā ir neveselīga apsēstība, ja cilvēks dzīvo ar tieksmi pēc tādiem muskuļiem vai šitāda dibena, jo tikai tad viņš varēs justies par sevi pārliecināts un laimīgs.
15.06.2016 14:32 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Sanāk, ka vīrietim tas skaitās bezjēdzīgi un apsēstība, bet sievietei sevi pakļaut šādam režīmam skaitās "kopt sevi" un būt formā?!


No kurienes tas sanāk?
Te kāds tā minēja? ;-)
15.06.2016 14:35 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
exDellicious
Doma ka muskulu audzetajo ed tiaki ko konkretu? :-D
Nu tad busi parsteigta ka es edu pilniba visu... tikai +- pasekoju uz aci lidzi cik apedu... neredzu neko te sokejosu vai kadu apsestibu ja teiksim pie ierastajaam pusdienama kadas ats ir visiem es taas 1 karbanades vieta panemu 1,5 karbanaadi un vis pareajis ir gluiz taspats kas visiem

un tiesi ko te neveeseligu saskati? doma ka muskulu audzetaji ed neveseliigi? - busi apsrteigta ka vini ed veseligaak neka lielaka dalja paarstu ikdiena scilveki
15.06.2016 14:37 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
No kurienes tas sanāk?
Te kāds tā minēja?

Ha ha, ja šāda tēma būtu par kādu kosmieti, tad liela daļa sastātos rindiņā, aplaudētu un teiktu, tu esi uz pareizā ceļa, kop sevi un esi formā :-D:-P
15.06.2016 14:40 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Kaban, tik cik te ir Tavu komentāru, viņi visi ir par un ap to, cik kāds neveselīgi ēd, dzīvo, utt. Par to, kā sievietēm pareizi vajag tievēt un par to, kā vīriešiem ir jāaudzē muskuļi. Tu esi atstājis iespaidu, ka dzīvē nekā bez tā nav. Aizstāvi viedokļus, ka bērna mātei ir jārēķinās, ka tēvam ir tāds un šitāds režīms, kam jāpakārto dzīve - tik un šitik miega, tik un šitik treniņu, lai nepieprasa, ka naktī celsies un mierinās bērnu, utt.
Varbūt es esmu pavirši pievērsusies, bet Tu esi atstājis tādu iespaidu, ka tā ir neveselīga apsēstība.
Un ar neveselīgu apsēstību es nedomāju neveselīgu ēšanu. Tieši tik neveselīgi viss ir, ka Tu uztver tikai to, kas saistās ar ēšanu, tievēšanu un muskuļiem.
15.06.2016 14:44 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
To pat nevar saukt par sevis kopšanu, tā ir neveselīga apsēstība, ja cilvēks dzīvo ar tieksmi pēc tādiem muskuļiem vai šitāda dibena, jo tikai tad viņš varēs justies par sevi pārliecināts un laimīgs.

Daži vīrieši ir ļoti tendēti uz vizuālo izskatu meitenēs, ka viņiem vajag tikai un vienīgi sievietes ar uzkačātiem dupšiem utt. Prieks, ka ir tādi, kuri strādā pie tā, lai šo savu tipu piesaistītu, nevis kasa alus vēderus un čīkst, ka fitnesa beibes uz viņu neskatās, ak, ļaunās sievietes :D
15.06.2016 14:46 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Ha ha, ja šāda tēma būtu par kādu kosmieti, tad liela daļa sastātos rindiņā, aplaudētu un teiktu, tu esi uz pareizā ceļa, kop sevi un esi formā


Bet viena kosmiete nav visas kosmietes un tas, ka liela daļa kosmiešu teiktu tā vai darītu šitā taču neuzliek par pienākumu mazākajai daļai neizteikt savas domas tikai tāpēc, ka tās izklausās drusku radikāli uz citu fona.
15.06.2016 14:50 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Man šķiet, ka tas ir tikai apsveicami, ja cilvēks rūpējas par savu izskatu, kamēr tas nesāk traucēt. Kas par daudz, tas par skādi, bet šeit cilvēks ir atradis iespēju apvienot savu hobiju un aizrautību ar darbu, un ja viņu šāds darbs apmierina, kas tur nosodošs? :)
15.06.2016 14:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits