Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skūpsti

 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Sveikas! :-)

Kurai no mums gan nepatīk skūpstīties! :-) Pastāstiet par to, kādi skūpsti jums patīk - kautrīgi, kaislīgi, negaidīti? Kāds bija jūsu pirmais skūpsts, cik gados? Varbūt ir kāds skūpsts, kas ilgi paliks atmiņā? Kāds ir bijis pats neveiklākais skūpsts vai skūpsts, kuru labprāt aizmirstu?
Dalāmies ieteikumos, kā pārsteigt mīļoto vai kā neizgāzties pirmajā skūpstā ar jauno partneri! :-)

Man atmiņā palicis pavisam vienkāršs un parasts skūpsts ar vidusskolas simpātiju. Nedaudz kautrīgs, taču emociju pilns, kad bija vakars un abi sēdējām autobusa pieturā. Nebijām pilngadīgi, tāpēc, garām braucošā policijas mašīna apstājās un pajautāja, ko mēs tur darām. Teicām, ka gaidām vecākus. Tas bija diezgan satraucoši, taču jauks pasākums. :-D

Neveiklākais skūpsts bija ar internetā iepazītu puisi, kādu laiku sarakstījāmies un sarunājām satikties. Arī tad vēl nebiju pilngadīga. Sēdējām, kaut ko nopietni runāju un te pēkšņi - bams! :-D Viņš gribēja mani negaidīti noskūpstīt, taču es tajā brīdī smaidīju, griezu galvu pret viņu, viņa deguns nokrakšķēja pret manu vaigu un dikti sasitāmies ar zobiem. :-D Uz atvadām iedevu viņam parastu buču, bet arī tā bija pēdējā reize, kad tikāmies. Tā pat ir labāk. :-D
13.06.2016 18:48 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Man patīk negaidīti skūpsti, taču bučiņas uz deguna liekas ārkārtīgi mīļas! (l)

Neveiklākais skūpsts, kas līdz šim gadījies, bija, kad bijušais puisis bija tā aizrāvies, ka nepamanīja, kā man uzsūca apakšējo lūpu, turklāt bija vēl pamatīgi iekodis - pušums man bija. :D Sēdējām kafejnīcā (man nepatīk publiski skūpstīties vispār, bet pārsteidza nesagatavotu). Pēc tam bija kauns mājās un cilvēkos iet..

Pati mīļākā man ir pirmā bučiņa uz vaiga no drauga. It kā nevainīga, bet tāds emociju vilnis man toreiz izgāja cauri, jo esmu viņā samīlējusies līdz ausīm. :)
13.06.2016 19:20 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Viss labāk palicis atmiņā tāds pilnībā neveikls skūpsts, bet tomēr bija feins. Uz atvadām ar puisi gribējām sabučoties, es tad viņam devu tādu tik bučiņu, bet viņš bija gribējis skūpstīt normāli, tad mēs apmulsām un vel vienu reizi mēģinājām. Šoreiz viņš gribēja dot buču, bet es skūpstīt, tad nu atkal apmulsām ne pa jokam, tomēr trešajā reizē sanāca kā gribējām. :-D

Viss neveiklākais skūpsts, vai tiešāk pat 2x mēģinājumi bija ar puisi ar kuru es jutos tā itkā skūpstītu zivi. Drošības pēc vel vienu reizi pamēģinājām, bet godīgi sakot man ļoti nepatika tas ka nespējām atrast kopīgu valodu skūpstoties, līdz ar to ilgi arī tas pasākums neturpinājās, lai gan puisis pat bija ļoti patīkams.
13.06.2016 19:30 |
 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Paceļu šo tēmu!
Meitenes, dalieties pieredzē un iespaidos!
13.06.2016 22:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits