Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spocīgi notikumi

 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Sveikas meitenes!
Šodien ar draudzenēm aizpļāpājāmies par spokiem un spokošanos... ceru, ka arī Tu zini to sajūtu pēc tam - gribās šos spoku stāstiņus dzirdēt vēl un vēl! :-D
Iespējams tā šķiet bērnišķīga tēma, taču varbūt arī jums ir zināmi spocīgi notikumi, kurus piedzīvojuši draugi vai radi, vai ko varbūt pat pašas esat piedzīvojušas? :-O
12.06.2016 23:22 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Man arī gribās dzirdēt. :-)
12.06.2016 23:36 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Pati reiz redzēju spoku vecāku mājā. Centīšos uzrakstīt tā īsi.
Bija augusta beigas, mājās daudz ciemiņu, tāpēc man ar māsu vajadzēja aizlienēt savas istabās viesiem un pašam gulēt viesistabā. Tā kā visi četri dīvāni/ gultas bija izvietoti kantaina pusapļa formā, bija no kā izvēlēties. :D
Visas gaismas noslēgtas, mājā iestājies miers, visi aizgājuši gulēt. Tumsa. Samiegojusies atvēru acis, istabā tāds jocīgs klusums (likās,ka gaisā kaut kāda vibrācija) . Paskatos uz māsas gultu un nespēju noticēt,ko es tur ieraudzīju - māsas gultas galvgalī kaut kāds rēgs stāv un lēni virzās uz gultas kājgali un tā vairākas reizes turp un atpakaļ. Pa to laiku sev kniebu vairākas reizes rokā - a ja nu tomēr sapņoju? Nesapņoju gan. :D Tad skatos, ka baltās rēgs nokāpis jo māsas gultas un velk māsai caurspīdīgu segu nost. Ātri apsedzos, elpoju tik strauji no uztraukuma, ka pat ne skaņu nevarēju izdvest. Pēc kādas minūtes izlēmu apskatīties, kas notiek tālāk - māsa saldi čuč, un tur atkal tās baltais spoks māsas galvgalī stāv un lēni pārvietojas pa gultu, nokāpj no gultas un nāk gar avīžu galdiņu, noiet garām manam dīvānam un iekāpj blakus dīvānā un skatās pa logu ārā. Cītīgi vēroju un saprotu, ka tā ir sieviete - lakats ap galvu, mugurā svārki un blūze, un pa virsu vēl garš priekšauts. Piefiksējusi visas detaļas, pamanu, ka spocene ar lēnām kustībām pagriež galvu uz manu pusi un skatās uz mani, laikam sajuta (??) ,ka vēroju. Aši apsedzos un teicu kā apšu lapa, asaras acīs - ko lai daru? Sadūšojos un atkal paceļu segu - spocene izkāpj ārā pa logu. Uzrauju sev virsū segu un lūdzos kaut ātrāk pienāk rīts. Pēc minūtēm piecām paskatos uz māsas pusi un tur atkal tā tante stāv! Atkal ātri, ātri sega virsū un cenšos sevi piespiest iemigt. Par laimi, drīz pēc tam onkulim sāka zvanīt modinātājs, cēlās agri, lai ietu makšķerēt. Tā arī tai naktī nepagulēju ne minūti, ne sekundi...
Domāsiet, kāpēc nekliedzu, nebļāvu pēc "palīdzības" ? Mana māsa tad vēl bija maziņa - nu gadi astoņi, negribēju , lai mazajai kaut kāda trauma paliek (drošs paliek drošs) .
Vēl interesanti, ka viesistabā gulēja arī suns - kad spocene staigāja pa istabu, suns tik tālāk krāsa. Sunim raidīju tik nosodošu acu skatu, ka vai. :D - saka jau, ka dzīvnieki jūtot tās lietas.
Lai nu kā, pēc vairākiem mēnešiem sadūšojos kādam pastāstīt par tās nakts notikumiem - tētim. No sākuma tētis tik nosmēja, bet , līdz ko noskaitīju, kas tantei bija mugurā, tēta sejas izteiksme mainījās. Varbūt tā bija Albīna? , viņš teica - sieviete, kura tur dzīvoja vēl pirms mums. Sieviete nomira un māja tika pārdota maniem vecākiem. Tā lūk, tāds mans spoku stāsts. :D
Ak, jā. Un ,lai gan ir pagājuši jau septiņi gadi, kopš tās nakts,ja pamostos nakts vidū, NEKAD nevaru vaļā acis, nekad. :D
13.06.2016 00:16 |
 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Peka, es pilnīgi katram tavam vārdam un bailēm jutu tik ļoti līdzi! Ārprāts!:-D Bet interesanti, kas viņai tik ļoti patika tavā mazajā māsā... :-O
13.06.2016 00:27 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Ui, atvainojos par kļūdiņām. (Trīcu kā apšu lapa, suns krāca utt. ) :D

Xcvi , es nezinu. Tiešām ļoti dīvaini. Bet māsa tā arī nav uzzinājusi par šo notikumu. :D
13.06.2016 00:36 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Pati neko spocīgu neesmu piedzīvojusi, neskautot visus murguļus, kurs izdomāju no negulēšnas vai apreibinošu vielu lietošanas. :D

Bet mans mazais brālis, kad bija maziņš, teica, ka redz garus. Tas gan bija spocīgi. Viņš nevēlējās pārvākties uz jauno dzīvokli, jo tur dzīvojot kāds vīrietis un neejot prom, bet visu laiku stāvot un skatoties. Viņš uz ielas vienmēr redzēja neesošus cilvēkus un uz tiem atskatījās. Un nereti no viņa dzirdēju tekstus iz sērijas - tas vīrietis, kas stāv aiz tevis. uuuu baisii :D
13.06.2016 00:41 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Izauga, un spociņi pārgāja.

Bet, mēģinu to visu uztevr racionāli.
Kad es biju maziņa, es arī redzēju rūķīti, kurš dzīvoja mūzikasskolā zem klavierēm un milzu bruņurupuci vecmammas dārzā. :D
13.06.2016 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Ceru, ka nekad, nekad neredzēšu un nedzirdēšu nevienu spoku, tas varētu atstāt graujošu ietekmi. Cita lieta, ja kādam tas interesē un tiek izprastas un praktizētas dažādas šāda veida lietiņas.
13.06.2016 00:51 |
 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Vajadzēja celties augšā un parunāties! Neesi par to iedomājusies pēc tam kas būtu, ja tu būtu cēlusies augšā? :-D
Ģimene nesen bija nopirkusi un atjaunojusi vecu lauku māju. Vecāki ap jauno gadu aizbrauca ceļojumā, tāpēc sanāca vienai palikt mājās. Vienu nakti eju gulēt, esmu iemigusi jau tajā sākuma miegā, kad viegli pamodināt. Pēkšņi pamostos, jo dzirdu, aiz istabas durvīm kāds staigā un patiešām ļoti skaidri dzirdami soļi, taču es skaidri zinu, ka visi logi ir ciet un visas durvis ir aizslēgtas, jo esmu vairākkārt pārbaudījusi, lai naktī nebūtu kādi nelūgti ciemiņi! Es tiešām tik ilgi nodrebēju viena pati savā istabā no bailēm un lūdzoties pie sevis, lai, kas tas arī būtu, lai tikai nenāk manā istabā. Es biju tiešām pārbijusies! :-D Pēc tam vienkārši visas naktis paliku pie draudzenes. Taču tagad reizēm iedomājos, kā būtu, ja būtu gājusi paskatīties kā šausmenēs :-D
13.06.2016 00:54 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Man vecmamma bērnībā stāstīja spoku stāstus. Regulāri. Viņas top stāsts bija aptuveni tāds:
Viņa dzīvoja dziļos laukos, viensētā. Tālu no pilsētas. Viņas dēls bija noķēris plaušu karsoni. Naktī kļuva slikti un viņa nolēma braukt pie ārsta. Bija auksta, dziļa ziema. Vecmamma iejūdza zirdziņu kamanās un brauca. Ceļš veda gar kapiem. Kapiem garām braucot, pēkšņi ceļa vidū parādījās caurspīddīgs sievietes tēls. Zirgs esot nobijies, palēcies uz pakaļkājām un apstājies. Vecmamma bailēs sākusi vicināties ar rokām un sievietes tēls pazuda.

Vina man vispār bija baigā stāstniece. Es vienmēr muti pavērsui klausījos kā brīnumā. :))
13.06.2016 00:59 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
bwooofff..

vai tik tevi pēc tā neapmeklēja brūnais biksīšu spoks
13.06.2016 01:02 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
p.s

pa šo tēmu.. ilgi meklēju filmu.. bet neatrodu ne caur googles tagiem utt..

karoč.. arī , ģimene ar kalpiem, melnādainajiem.. mājās spokojas.. spoks izvaroja kalponi :D
tad viņi pārvācās, bet spoki sekoja līdzi kā tāds melns mākonis..

diezgan kruta filma, varētu būt 80 vai 90 gadu sākuma.
sīki skatījāmies, likās baisa.
13.06.2016 01:04 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
xcvi , tu dulla vai jā? :D Noooo way es tur ietu un runātos. :D :D

Man kolēģis stāstīja,ka agrāk strādājis nakts maiņās benzīntankā , un tur pretī ceļa otrā pusē bijusi kapsēta. Nu un gandrīz katru nakti virs kapiem redzējis paceļamies baltus rēgus. Bbrrr.
13.06.2016 01:05 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
peka :D

mazāk klausies muļķības ko citi saka.. :-D:-D Tu tiešām tici, ka virs kapiem naktī rēgi paceļas ?? :D :D
13.06.2016 01:07 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
tad jau drīzāk zombiji, izrokas no kapiem pa nakti, un klaiņo pa kapsētām un tuvākajiem pagalmiem D D
13.06.2016 01:08 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
jums te dažām noderētu psihiatra apmeklējums.. halucinācijas un šizofrēnija !
13.06.2016 01:10 |
 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Inga, ko zin, varbūt arī taisnību stāstīja! :-)

Peka, es jau pēc otrās tādas nakts būtu prom no šī darba! :-D

Kaut gan mana mamma man stāstīja - no spokiem nevajagot baidīties, jo patiesībā tas esot tikai kāda cilvēka, kurš vairs nav, enerģijas sakopojums un viņš neko nevarot izdarīt. bet tik un tā, kopš tās nakts, es viena tur vairs neesmu palikusi pa nakti!:-D
13.06.2016 01:10 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jā, jā, mana vecmamma man arī tā stāstīja. Man visi šie staštiņi vienmēr ir likušies mīlīgi. Nu patiesi. Bērnībā es nereti klīdu pa kapiem, cerot spokus ieraudzīt. :D
13.06.2016 01:15 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Inga88-Un kā? Veiksmīgi?
13.06.2016 01:20 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Joprojām bez panākumiem. :D
13.06.2016 01:27 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Ej strādāt statoil :-P
13.06.2016 01:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!