Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mobings

 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
Šķiet, ka esmu mobinga upuris. :D Nu taaaada negativitāte nāk no cilvēka! Ne jau verbāli. Acu skatiens, grimase nodod. Tā ir kopš pirmās dienas, bez iemesla. Ok, strādāšu tur neilgi, bet vienalga ir ļoti grūti izturēt kolēģes klātbūtni. Kā ignorēt to, ka mani ignorē? :D Nu tā, ka man ir vienalga? Es īsti nemāku ieslēgt off režīmu, jo esmu draudzīgs cilvēks.
12.06.2016 17:56 |
 
Reitings 175
Reģ: 17.03.2016
stulbaa
12.06.2016 18:01 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Vnk pieņem, ka visiem nekad nepatiksi. Gan jau kaut kas Tevī kolēģei besī līdz kaulam :-D
Bet pēc mobinga tā situācija gan neizklausās.
12.06.2016 18:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tajā vienīgajā reizē, kad es piefiksēju, ka nepatīku cilvēkam bez nekāda īpaša pamatojuma, es nevis ignorēju, bet tieši otrādi - izturējos draudzīgi. Ne uzbāzīgi, bet tomēr - regulāri pienācu klāt pteikt pāris vārdus ar smaidu. Par draugiem nekad nekļuvām, bet nepamatotās nepatikas izpausmes pazuda.
12.06.2016 18:08 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Tu kaut ko par daudz neizdomā? Ja cilvēks nav uķi-puķi tipa vai ir nerunīgs, tā ir negativitāte? Neko nelabu, cik saprotu, nav teikusi. Varbūt cilvēks aizņemts darbos un nav laika pievērsties Tev?
Vispār apskaužu cilvēkus, kam darba ir laika pētīt citu grimases vai to, ka ne tā paskatījies.
12.06.2016 18:10 |
 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
Kā var izbesīt līdz kaulam, pirmajās iepazīšanās sekundēs? :D Kāda viņa bija tad, tāda ir arī tagad. Nerunīga viņa nav. Cenšos darīt kā 57days, bet skaidrs, ka šajā gadījumā tas nestrādās.
Nikola. - to, ka es ļoti jūtu cilvēkus, tā man jau ir sen. Man darbs ir tāds, ka bez komunikācijas neiztikt, tādejādi, grimases nevar neievērot. Bet nu ok, jāpieņem, ka tas ir normāli - nesasveicināties un ikdienā ar konkrētu cilvēku nerunāt. :P
12.06.2016 18:30 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
1) Mobings tas nav!
2) Vnk ir cilvēki, kas nezināmu iemeslu vadīta izjūt pret citiem nepatiku. Man agrāk bija viens kolēģis, studentiņš, kuru sveicināju, šis neatņēma nekad. Drīz vien pārstāju sveicināt un vnk viens otru ignorējām.
Ir vel viena kolēģe, kas mani neieredz, bet tur man aizdomas kas par vainu.
Vnk ir jāsamierinās, ka ir cilvēki, kam tu nesimpatizē.
3) Tā kolēģe ar citiem runīga? Varbūt vnk ir klusais tips. Es darbā pats runāju ar kolēģiem, kas paši tā teikt izrāda interesi pārmīt kādu vārdu. Tā mana filozofija ir, ka uz darbu nāku strādāt nevis runāt.
Varbūt tai kolēģei ir līdzīgi uzskati?
12.06.2016 20:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ka tas ir normāli - nesasveicināties un ikdienā ar konkrētu cilvēku nerunāt. :P
Turpini sveicinat, nenolaidies lidz vinas zemam limenim. Ja nesveicina kaiminus vai kolegus es apriori to cilveku pie urlulimena pieskaitu. Sveicinies uzsverti laipni un mazliet skal saki labdien, ar riebigu smininu sejaa. Vina skatas uz tevi skibi, skaties preti un riebigi smini... tadus japiezeme ar vinu pasu ierociem.
12.06.2016 20:48 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Neanalizēšu to, vai Tev ir vai nav taisnība. Pieņemu, ka ir un pieņemu, ka visus iemeslus Tavām aizdomām te nesarakstīt.
Ko darīt? Nezinu. Mācies ignorēt. Vēl vari priecāties, ka Tev ir iespēja uzreiz zināt, ka nepatīc - tas Tev aiztaupa daudz iespējamo intrigu un aprunāšanas aiz muguras. Ir arī tādi cilvēki, kas sejā smaida, izliekas par draugiem, izvēlk informāciju no tevis un tad naski skrien klačoties par tevi ar citiem. Uztver to kā dzīves mācību un audzē biezāku ādu :)
12.06.2016 22:07 |
 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
Nop, viņa nav klusais tips. Lasīju, ka vienkārši ir cilvēki, kolektīvi, kuriem patīk izēst jauniņos. Sava veida atrakcija, nenobriedušiem cilvēkiem. Protams, uz darbu ejam strādāt, bet atmosfēra arī ir ļoti svarīga. Tracina, kad tā ir saspringta.

Par biezāku ādu varētu piekrist.
13.06.2016 10:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits