Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Intelektuālā saderība

 
Reitings 125
Reģ: 01.07.2014
Jā, vēl nevaru beigt par to cepties, bet cik liela nozīme ir intelekta saderībai? :D
Nu, pieņemsim, kā manā gadījumā - meitene izglītota, kārtīga, talantīga, apzinīga (labi, pietiks sevi lielīt :D bet salīdzinot ar kavalieri ir kā ir... :D), bet puisis neizceļas ar labu izglītību, nemāk rakstīt, neinteresē nekas tāds, kur būtu jānodarbina prāts.
Katrā ziņā, mums arī nav tādu kopīgu interešu, par kuru būtu abi kaismīgi aizdegušies. Drīzāk tādas, kurām vnk vajadzētu pielāgoties. Nekas mūs nevieno, tikai pārsteidzošā kārtā ir par ko runāt un varam viens otru uzklausīt. :D
Tad kas ir svarīgāks - uzticība, labestība, atbalsts utml. vai tomēr arī prāts spēlē lielu lomu? Jo ir tā, ka vnm esmu jūsmojusi par inteliģentiem puišiem, kas padara tos 10x pievilcīgākus, taču nezinu, vai tādu nāktos sev atrast .
p.s. Dažbrīd sarunas laikā piegurstu "nolaisties" līdz tam seklajam līmenim, jo nevar raisīt gudras sarunas. :D
09.06.2016 21:16 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
1) Par dvēselisko saderību neesi domājusi? Kā ir ar to?

2) Ja intelektuāli jūties uzkāpusi debesīs, bet viņš tur lējā (ne jau TUR!) rušinās pa vagām, labi noder zelta gailītis un izcila prasme to likt lietā? Visam mūžam būs par īsu, bet uz laiku liks aizmirst par to, ka kavalieris uzskata, ka Gadamers varētu būt ledusskapja ražotāja nosaukums.
09.06.2016 21:21 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man šķiet, tu nonāc pretrunās ar sevi. Saki, ka ir par ko runāt (tātad, no tā izriet, ka sarunas tev šķiet interesantas), bet nākamajā rindkopā, ka tev nepatīk sarunas, jo tās ir seklas.:-/
Nu nezinu, es personīgi nevarētu būt attiecībās ar uzkrītoši
stulbu
cilvēku. Lai gan draugam tīri tehniski sanāk zemāks izglītības līmenis nekā man, viņam ir tiešām izteikts intelekts, daudzās jomās labi orientējas un tā. Tā kā iepazināmies internetā (netīšām, nevis iepazīšanās portālā), viņš tieši ar savu prasmi smuki un gudri izteikties mani piesaistīja, kad vēl nebiju pat bildi redzējusi.
09.06.2016 21:22 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Teikums par putniņu-iepriecinātāju lasāms stāstījuma intonācijā, nevis kā jautājums.
09.06.2016 21:23 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Stulbu bija domāts slīprakstā nevis kā citāts, notizlojos :-D
09.06.2016 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Satiku vienreiz tādu. Intelektuāli. Manipulatoru, meli, skopuli un nulli praktisktajā dzīvē. Žēl, ka savas intelektuāļa dotības (te bez ironijas) viņš pielietoja egoistiskā formā.

Manam vīrietim tomēr jābūt vispirms praktiskam. Un vēlams, tikpat lietderīgu zelta gailīti.
09.06.2016 21:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja ir par ko runāt un ir interesanti arī klausīties tajā, ko saka, tad neredzu nekādu problēmu!
09.06.2016 21:29 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nu tā saderība vai nu ir, vai nav. Mans iepriekšējais draugs, izglītība bija, rakstīt mācēja, bet intereses negāja tālāk par sportu (gan pašam sportot, gan skatīties/apspriest). Man arī patīk sports, bet cik tad ilgi par to runāsi? Viņš man rakstīja, nepārspīlējot, simts reizes dienā, bet sarunas tikai par to, kā iet, ko dara, ko ēd, kur ies, utt. Uz kaut kādām mani interesējošām tēmām viņam šķita, ka tās esot par nopietnu. Nu cik tad ilgi to var izturēt? Beigās es jau uz priekšu zināju, ko teiks, ko rakstīs, un mēs bijām kopā tikai divus mēnešus. :D
09.06.2016 21:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu, protams, jādara arī šis tas tomēr ir, ne tikai jārunā visu laiku...:-P
09.06.2016 21:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tad kas ir svarīgāks - uzticība, labestība, atbalsts utml. vai tomēr arī prāts spēlē lielu lomu?
Atrodi vīrieti, kas apvieno abas vērtības (tādi eksistē) :D
09.06.2016 21:34 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Atrodi vīrieti, kas apvieno abas vērtības (tādi eksistē)



++ :)
09.06.2016 21:37 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man šķiet, ka šis jautājums būtu vairāk diskusiju vērts. Cilvēki daudz vairāk runā par seksuālo saderību, utt., bet realitāte jau ir, ka mēs vairāk laikā pavadam sarunājoties nekā gultā. Man šķiet ir ļoti svarīgi, lai abiem partneriem būtu kopīgs vērtību pamats. Ja vienam intelektuālas rotaļas ir vērtība, bet otram nē, tad būs disbalanss.
Man nekad nav bijušas ilgstošas attiecības ar kādu, kurš ir tikai smuks, jo mani tas galīgi nesaista. Mans vīrs ir gudrs, talantīgs un ar plašu interešu loku. Man tā šķiet viena no seksīgākajām viņa īpašībām. Atceros, kad tikko sākām satikties un kopā pavadījām pirmās naktis, tad viņa dziedāšana dušā latīniski, Jeitsa dzejoļu citēšana vēlās nakts stundās un mūsu kaismīgās diskusijas par Heidegeru aizķēra manu sirdi jo īpaši :-P
09.06.2016 21:44 |
 
Reitings 125
Reģ: 01.07.2014
Atceros, kad tikko sākām satikties un kopā pavadījām pirmās naktis, tad viņa dziedāšana dušā latīniski, Jeitsa dzejoļu citēšana vēlās nakts stundās un mūsu kaismīgās diskusijas par Heidegeru aizķēra manu sirdi jo īpaši

Man liekas, ka mēs vienīgais ko varētu parunāt būtu par to, kas apēsts un kko par sadzīvi vai veselību. :D
09.06.2016 21:48 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Tad kas galu galā ir tas, kas Jūs saista?
09.06.2016 21:50 |
 
Reitings 190
Reģ: 21.10.2014
Es domāju ka ilgtermiņā attiecības neizveidosies, ja intelekta līmeņi ir dažādi. Īpaši cietīs no tā tas, kam tas ir augstāks. Dažkārt gadās, ka abiem ir viena līmeņa intelekts, bet nav saderīgi prāti (domu gājiens, idejas, sarunu tēmas utt.).

Kad meklēju sev puisi bija svarīgi, lai visu dienu varu ar viņu runāt neierobežoti par visādām tēmām, lai sarunas nekad neapnīk. Lai ir vismaz 3 kopīgi hobiji un lai cilvēks ir atvērts jauniem hobijiem, lai viņam patiktu mācīties ko jaunu.

Šādu puišu ir ļoti daudz, tāpēc neredzu jēgu turēties pie tā, ar ko nav saderīgs intelekts un/vai prāts.
09.06.2016 21:50 |
 
Reitings 125
Reģ: 01.07.2014
Un jā, vēl pietam tas, ka parasti ideālais modelis ir tāds, ja vīrietis par ir gurdāks par sievieti :D (protams, šim piekrītu 50:50). Nu, tā jau arī mazliet liekas smieklīgi, ja viņš pat ir vecāks par mani, bet tupāks... :-/
09.06.2016 22:00 |
 
Reitings 190
Reģ: 21.10.2014
Jo ir tā, ka vnm esmu jūsmojusi par inteliģentiem puišiem, kas padara tos 10x pievilcīgākus, taču nezinu, vai tādu nāktos sev atrast .


Protams, ka ir ļoti viegli tādu atrast! Savādāk ir risks, ka tu apprecēsies ar šo, un pēc laika ļoti nožēlosi savu izvēli. Intelektuālu puišu ir ļoti daudz, meklē noteiktās vietās, kā piemēram, valodas/ kultūras apmaiņas klubs, meetup grupas, biznesa inkubatori (ja vēlies topošo uzņēmēju), IT tusiņi, galda spēļu tusiņi utt. Ļoti daudz gudru, interesantu puišu ir no pārgājienu un klinšukāpšanas sfēras. Paskaties universitāšu piedāvāto aktivitāšu kalendāros. Studenti, kas apmeklē šādas aktivitātes, bieži vien ir ar plašu interešu loku.
09.06.2016 22:00 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Man patīk skaistas krūtis :D
Bet ja nopietni, man svarīgākais attiecībās ir iespēja mācīties vienam no otra un kopīgi augt. Man nav noteiktas intelektuālās latiņas, līdz kurai man neviens un nekādi nešķiet seksīgs/a.
Būtiski, lai cilvēks man ir interesants. Protams, zināšanas ir žilbinošas. Bet vēl pievilcīgāka ir vēlme un spēja macīties.
09.06.2016 22:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet tas jau arī ir nedaudz pazemojoši pret sevi.. Tu noliec puisi ar kuru PATI tiecies...

Vai tad Tu par sevi esi tik zemās domās, ka šaubies atrast labāku (ne tik tupu)?
09.06.2016 22:04 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Neuzstādu prasību dabūt visu no viena. Intelektuālās štelles pārrunāju ar dažādiem draugiem. Ir tādi tuvi cilvēciņi, par kuru dzīvi pārsteidzošā kārtā neko daudz nezinu, taču mums vienmēr ir, par ko runāt, pārspriest utt.

Tomēr ar draugiem es kopā nedzīvoju. Un vistuvākajam cilvēkam, ar kuru dalu kopīgo telpu, jābūt CILVĒCISKAM. Tātad man svarīgām cilvēciskām īpašībām. Pati nenāku no intelektuāļu aprindām, bet lielākā daļa no ģimenes un radu loka ir tik labestīgi, nesavtīgi ... Manas filozofēšanas prasmes nobāl viņu priekšā. Apgūt teorētiskas zināšanas ir krietni vieglāk nekā iemācīties mīlēt. To man šobrīd māca Vīrietis.
09.06.2016 22:05 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tu esi tā pati, kas veidoja diskusiju par rakstīt(ne)prasmi? Šī diskusija ir kā lielisks pierādījums tam, ka tādus vajag atsijāt uzreiz. Es ieteiktu netērēt savu laiku uz cilvēku, kuru pati vari atļauties nosaukt par "tupu". Kā var nodzīvot dzīvi ar cilvēku, ar kuru nevar normāli parunāties?
09.06.2016 22:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits