Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

1 gads - kritiskais punkts attiecībās??

 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
Labrīt!
Kā jau tēmas nosaukums vēsta, man ir dažas pārdomas par savu dzīvi. Tāpēc gribētu nedaudz izkratīt sirsniņu un labprāt uzklausīt jūsu stāstus, kas saistīti ar šo tēmu.

Ar puisi kopā esmu 1 gadu. Ir labi, lai gan nekāda trakā dzirkstele starp mums nav. Bet viņš izturas pret mani labi, neviens nekad tik labi pret mani nav izturējies. Saka, ka mīl mani, ir ieminējies par bērniem un laulībām. Tomēr pēdējā laikā parādās dažādi kašķi. Gan par sīkumiem, gan par nopietnākām lietām. Un man rodas pārdomas, vai tā ir tikai 1 gada attiecību krīzīte, vai tomēr kas cits.
Prāts un sirds ir apjukuši, nezinu, ko darīt. Zinu, ka attiecībās ir daudz jāiegulda un tās ir jākopj, un mēs cenšamies to darīt - par visu runāt, rast kompromisus, bet tā vien liekas, ka viss jūk un brūk.
Visam pa virsu doma - varbūt es negribu viņu laist vaļā tikai tāpēc, ka man ir bail, ka neatradīšu nevienu citu...
09.06.2016 09:25 |
 
10 gadi
Reitings 1735
Reģ: 24.08.2011
es teiktu, ka krīze, rutīna.. arī man pēc 1.5 gadiem šobrīd šķiet, ka ir krīze.
labāk izstrīdēties tagad, nevis, kad kopā būs jau 20 pavadīti gadi :)
09.06.2016 09:27 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Izklausās jau vienkārši pēc tā, ka trakais iemīlēšanās periods ir beidzies, esat beiguši viens otru idealizēt, un tāpēc arī redzat viens otra trūkumus, un tā dēļ izceļas kašķi. Ja vēl dzīvojat kopā, tad klāt nāk pieslīpēšanās otra kaitinošajiem paradumiem. :-D
Gan jau izturēsiet līdz 3 gadu attiecību krīzei, kad gribēsies spert nākamo soli attiecībās, un ja vēl pēc tam neizšķirsieties 7 gadu krīzes laikā, tad jau vispār iestāsies happy ever after. ;-)
Es attiecos nedaudz skeptiski pret šo attiecību krīžu stingri noteiktajiem laikiem, jo tādas psiholoģijas studijas parādās regulāri ar diezgan pretrunīgiem rezultātiem. Ir tik daudz dažādu faktoru, kas var ietekmēt attiecības un izraisīt krīzi, ka negribētos ieciklēties uz kaut kādām noteiktām gadadienām, kad gaidīt katastrofu. :)
09.06.2016 09:48 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Manās attiecībās pēc gada bija pamatīga krīze... atskatoties uz to laiku liekas, ka tagadējā Es būtu rīkojusies citādāk. Biju jauna un naiva.
Kkā tikām visam pāri, un tagad esam laimīgi. (l)
Es jau piekrītu šim
Izklausās jau vienkārši pēc tā, ka trakais iemīlēšanās periods ir beidzies, esat beiguši viens otru idealizēt, un tāpēc arī redzat viens otra trūkumus, un tā dēļ izceļas kašķi. Ja vēl dzīvojat kopā, tad klāt nāk pieslīpēšanās otra kaitinošajiem paradumiem.


Visam pa virsu doma - varbūt es negribu viņu laist vaļā tikai tāpēc, ka man ir bail, ka neatradīšu nevienu citu...
Šis ir muļkīgi.. kāpēc lai tu neatrastu citu? Tak pasaule pilna ar vīriešiem!
09.06.2016 10:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Normāla parādība, beidzot sāc viņu kārtīgi iepazīt. Visi niķi un stiķi sāk parādīties.
09.06.2016 10:21 |
 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
Jā, laikam sākam kārtīgāk viens otru iepazīt un niķi, stiķi tāpēc parādās.
Bet kā lai saprot, vai ir vērts cīnīties, vai tomēr palaist vaļā?
Mums ir tādi kā viļņi - periods, kad viss ir forši (apmēram mēnesis), un tad ir viens vakars, kad ir pārmetumi, raudāšana. Izrunājamies, salabstam un viss labi. Un atkal līdz nākamajam tādam vakaram.
09.06.2016 10:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Rosaura Pēc gada to saprast tik viegli nevar. Sāc ar to ka atsijā lielās nepatikas no sīkumiem. Sadzīves strīdi ir sīkumi, tādi būs visiem agri vai vēlu, bet ja pamani ka vīrietis piemēram pārāk aizraujas ar dzeršanu vai citām apreibinošām vielām, tad tas varētu liecināt ka šis cilvēks nav tas īstais un nav jēga tērēt laiku. Tkai nepārspīlē, aiziešana iedzert ar draugiem kādā brīvdienā, nav par daudz.

Varbūt jūs arī pārāk neloģiski pieejat problēmām, vel neesat atraduši kopīgu valodu. Nav jēga raudāt un bļaustīties, ja nu vienīgais vienkārši lai tiktu vaļā no negatīvā kas sakrājies reizēm. Tomēr vajag runāt, meklēt loģiskus risinājumus, neiespītēties uz savu taisnību, bet iemācīties arī piekāpties. Izvērtēt situācijas kur ir jāņem virsroks un kur nav.
09.06.2016 10:37 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Vai tad tik traki, ka plinte jāmet krūmos pēc dažiem nesaskaņu vakariem?
Ja tie labie vakari atsver sliktos vakarus, tad ir vērts saglabāt un attīstīt attiecības. Pati tekstā izmanto vārdu cīnīties, kas, iespējams, netieši norāda, ka vēlies neturpināt šīs attiecības, jo uztver zemapziņā kā cīņu.
09.06.2016 10:40 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Ehh.. Mēs esam laikam jau vairākām krīzēm gājuši cauri un nu man šķiet arī esam vienā iekāpuši, bet tas tāpēc, ka nu jau gadu dzīvojam katrs savā valstī, bet drīz jau tas beigsies.
Pēc divu gadu krīzes izšķīrāmies, bet tomēr sagājām atpakaļ kopā.
Arī joprojām mēs vēl pieslīpejamies viens otram un līdz galam viegli nav. Galvenais ir nemest plinti krūmos. Esmu sapratusi, ka viegli nav nekad. Nebūs šādi strīdi, būs citi. Galvenais ir jāiemācās pieņemt vienam otru un necensties izmainīt
09.06.2016 11:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ideālu partneru nav, katram savi mīnusi, bet nevaja tāpēc uzreiz mukt prom! Vajag izvērtēt tos plusus un mīnusus.
09.06.2016 11:59 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
vistrakākā krīze ir 7 gadi attiecībās! Ticiet man:-/
09.06.2016 12:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Fannija Kā tad tā? Laiks precēties, bet vel neprec?
09.06.2016 12:04 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man visbriesmīgākais bija pirmais gads. :D tā kā nav tāds viens modelis, katram savs. Pēc manas pieredzes tad jāsaka, ka trakākais ir pats sākums, nu vēl drusku, kad bērns piedzima, bet tas arī normāli. :D

Tieši pēc gada viss uzlabojās, jo sākām dzīvot kopā, tad beidzot arī sākās normālas attiecības, bet nu man apakšā cits stāsts.

bet nu gan jau pie vainas ir tas, ka pēc gada tiešām parādās ārā īstais es, ja kaut kas tika pieslēpts. Iespējams vēl vajag nogaidīt un tikai tad domāt vai visam jēgā un izbeigt. Citu gan paspēsi vēl atrast, tas nu nav pamats, lai nešķirtos, drīzāk jāapdomā, kur ved tagad attiecības un vai blakus ir gribēts cilvēks nākotnei. ;)
09.06.2016 12:11 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker, tā arī! Un bērnu mums nav un kopīgo plānu nākotnei....un strīdi par sadzīves lietām ik pēc dienās....un viss grūtākais, kā pēc 7 gadiem vairs nav tik vienkārši izbeigt attiecības, tomēr pieradums un kopīga sadzīve. Bet sajūta, ka vienkārši kuļamies uz vietas....
09.06.2016 12:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Fannija Vajag uzlikt attiecībās mērķi - kāzas, bērns, māja vai ko tamlīdzīgu ko abi vēlaties. Ja būs mērķis tad abi koncentrēsieties uz to un nebūs tik daudz jāstrīdas. Iespējams arī ka vienkārši jātiek laukā no rutīnas abiem. Jaizmēģina darīt ko savādāku nekā parasti. Tas parasti drusku atzīvina attiecības.
09.06.2016 12:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Lai iepazītu partneri vajag apmēram 2 gadus, līdz tam objektīvi izvērtēt ir grūti otra personību. Viss grūtākais posms attiecībās man liekas ka ir tas kad dzīvo kopā un drusku iestājas rutīna + laika trūkums.
09.06.2016 12:20 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
mums pat grūti kopīgas intereses atrast pēdējā laikā. Viņš negrib braukt/darīt to kas man gribas un atrādi (t)
09.06.2016 12:32 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Fannija Viņš vispār negrib vai arī atraida tā saucamās spontānās mirkļa idejas? Ir cilvēki kuriem nevar tā pateikt "Davai aizbraucam tur un tur" jo viņi automātiski atbildēs nē, lai gan ja viņus lēnām, pakāpeniski pavelk uz tām idejām, tad viņi piekrīt.
Varbūt jums jaizbrauc uz kādu īpašu vietu, kas atsauc atmiņā jaukus attiecību mirkļus. Velns, tak jāņi tuvojas un var kādu pikantu paparžu ziedu meklēšanas pasākumu uztaisīt :D Vajag tik drusku piedomāt pie tā kas tavam partnerim patīk un kāpēc viņš no sākta gala izvēlējās tevi.
09.06.2016 12:36 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Tas es neesmu spontāns cilvēks, viņš gan ir :D es parasti visu mēģinu ieplānot laicīgi, viņš nē.
Varbūt mēs vispār nederam viens otrām.

Bet paldies Tev Miss Joker par labiem vārdiem :-)
09.06.2016 12:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Fannija Nu tad varbūt vajag būs spontānākai. Pie sevis tad varbūt laicīgi saplāno, bet viņam pasniedzar tūlīt un tagad variantu :D

Bet jā, pamēģini padomāt kādi bija tie iemesli kāpēc no sākta gala sagājāt kopā un padomā vai neesat jau pārāk no tā sākumpunkta distancējušies par daudz.
09.06.2016 12:45 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Mums krīze sākās pēc vairāk kā 4 kopā pavadītiem gadiem. Tad arī gandrīz aizgājām savu ceļu, bet kaut kā nolēmām vismaz vēl pamēģināt. Kas par vainu bija - īsti nezinu. Varbūt bijām noguruši viens no otra, kaut kāda ikdienas rutīna. Pēc tam viss kaut kā iegāja vecajās sliedēs un mums sākās kaut kas līdzīgs medusmēnesim, sākām atkal vairāk laika pavadīt divatā, spontāni izbraucieni, izklaides, sākām arī domāt par ģimenes pieaugumu un kāzām un nu esam ceļā uz to visu. Varbūt mums gribējās to virzību, bet abi no kaut kā baidījāmies, es nezinu, bet attiecības baigi sabuksējās kaut kādos 2 mēnešos, pēkšņi un viss, tā, ka jāšķirās, jo kopā vairs nevaram būt. Bet kaut kā viss pats sakārtojās. Ticu, ka tas arī tāpēc, ka mēs abi to gribējām, jo līdz tam bijām kaut kā palaiduši visu pašplūsmā. Ne velti saka, ka pie attiecībām ir jāstrādā.
09.06.2016 12:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits