Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

draudzene ar stāžu

 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Pēdējā laikā sasāpējusies viena lieta. Esmu attiecībās teju 8 gadus- iepazināmies jauni (17 gados), šobrīd abiem 25 gadi, 5 gadus dzīvojam kopā, esam pabeiguši augstskolas, iekārtojušies labos,stabilos darbos, pastāvìga,laba dzīvesvieta ir (pagaidām tik īrējam,jo krājam iemaksai). Vārdu sakot,nekā mums netrūkst tìri sadzìviski. BET, pēdējo pusgadu mani patiešām nomāc domas, kāpēc mēs neprecamies!? Ir pienācis tas brìdis,kad prasās pēc nākamās attiecìbu stadijas. Negribas vīrietim to uzspiest vai izdīkt, pa jokam pie attiecìgās tēmas esmu izmetusi tekstus: "nu kad mēs precēsimies?" Utt. Protams, šādus jautājumus adresē arī citi. Viņam tik viena atbilde-nu kaut kad jau vajadzētu. Tomēr man ir sajùta,ka viņam to negribas vai ir bail, jo, kă pats reiz izteicās, viņam darba biedri saka, ka sievietes pēc kāzām dikti mainoties. Brīžiem liekas,ka varbùt es tomēr neesmu tā" īstā"?
Tas ir stulbi, bet es savā galvā esmu devusi termiņu-līdz 8. gadadienai (kas ir pēc mēneša) un ja tad nesagaidìšu kādu bildinājumu-kravāšu mantas. Tas ir dīvaini, jo pa lielam jau viss attiecībās ir kārtībā- dzīvojam saticìgi, ir kopīgas intereses, kopīgi draugi, cieņa vienam pret otru. Kaisle gan norimusi, sekss ir aptuveni 1x nedēļā un ir pienācis tas brīdis,kad arī man attiecības negribas vairs atsvaidzināt, jo no drauga puses atbildes nav, ne kādu aktivităšu organizēšanā, ne kur citur no viņa puses nejūtu iniciatīvu.
Kādi ir jūsu viedokļi, ieteikumi, pieredze? Vai ir vērts no tik ilgām attiecìbām mesties prom, kaut gan jùtu, ka vēl mīlam viens otru, vai arī gaidìt to mistisko brìdi, kad viņš beidzot sadūšosies apliecināt,ka esmu tā, ar kuru pavadīt dzìvi?
Piedotiet par palagu:-D
07.06.2016 21:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Zinot savu tiešumu... es laikam bez joku mētāšanas izteiktu savas domas un apjautātos, ko par to domā viņš... :)
07.06.2016 22:01 |
 
Reitings 48
Reģ: 14.07.2015
Nu bet ja jums attiecībās viss kārtībā, dzīvo tik nost. ar vai bez gredzena. varbūt izšķirsies, ātri apprecēsies ar citu, gredzens būs, bet nebūs vairs TAS - kaut kas pietrūks. Nav godīgi pret vīrieti nolikt kādu termiņu, kuru viņš pat nezina. Ja tas ir TIK ļoti svarīgi, dod viņam par to zināt. Bet, ja viņš nezina un nedara, nemāni sevi, pats no sevis gan jau ka tuvākajā laikā tāpat nekas nenotiks. Savukārt, ja pateiksi un notiks,- atkal jutīsies slikti.
Bet, ja esi gatava šķirties, iesaku apdomāt, vai tiešām šis ir tas īstais un vienīgais iemesls?
07.06.2016 22:01 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Darītu tieši tāpat kā cormeum.
07.06.2016 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
Kaisle gan norimusi, sekss ir aptuveni 1x nedēļā un ir pienācis tas brīdis,kad arī man attiecības negribas vairs atsvaidzināt, jo no drauga puses atbildes nav, ne kādu aktivităšu organizēšanā, ne kur citur no viņa puses nejūtu iniciatīvu.


diez vai tas mainiisies, pat ja busiet preceejushies.. (t)
07.06.2016 22:05 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
es arī esmu draudzene ar stāžu un atklāt sakot man ir tieši tāda pat situācija. arī 8 gadi kopā. esmu jautājusi, viņš ir teicis, ka viss būšot utt. neko negribu uzspiest, jo kāda jēga, ja negrib, tad negrib. arī pie sevis domāju, varbūt viņš domā vai esmu īstā vai neesmu. bet pa lielam jau neko nevaru ietekmēt esmu vai neesmu, to jau rādīs laiks.
07.06.2016 22:07 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nevajadzētu pēkšņi tā pamest, bet gan pateikt pa tiešo kā jūties un ka domā,ka ir laiks spert lielāku soli attiecībās un visu nokārtot oficiāli , ja reiz visus šos gadus viss ir bijis labi un ka nekas nemainīsies pēc kāzām.
Ja pēc tā visa viņš neko nevēlas , minstinās ,izdomā atrunas- tad gan pamet.
07.06.2016 22:07 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Netīši iesāc sarunu un nonāc līdz tam jautājumam. Ja izvairās atbildēt, tad ''piespied pie sienas'' un pajautā vēlreiz, tieši. Tad jau būs skaidrs, kas par lietu. Ja tev tas ir svarīgi, bet viņam ne, tad diez vai palikt un bezgalīgi gaidīt pārmaiņas būs tas labākais risinājums.
07.06.2016 22:13 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Protams, esmu ,kā jau teicu, tik savā galvā tādu domu apviļājusi, vai es tā pēc mēneša varēšu pacelt cepuri, ja solis no viņa puses nebūs-nezinu. Bet arī neredzu vairs, kāpēc gaidīt. Viņš zina, ka man tas ir svarīgi, nu, cik ilgi tad "draudzēsimies"?! Esmu viņam teikusi, ka gribētu apprecēties, kādu 2 gadu laikā (s)arī varbūt bēbi, bet šī diskusija aprobežojas ar galvas pakratīšanu, pats ar savām pārdomām nedalās. Tā jau varu gaidīt nez cik ilgi, izdarīt spiedienu skaļi arī negribas-tad liksies,ka esmu izdīkusi. Nezinu, kā lai tieku skaidra. Negribu arī paņemt pie kakla un likt sevi precēt, ja nevēlas, jo, ja vēlētos, tad pats par to arī runātu. Bet vai ir cerìba, ka ja vīrieties 8 gadu laikā nesaņemas bildināt, vai tas maz vispār kādreiz var notikt? :-(
07.06.2016 22:22 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Vinam ir tikai 25!!! Visticamāk vienkārši jūtas parak jauns prieks ta un nav vel morali gatavs. ;)
07.06.2016 22:26 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Arī iesaku atklāti izrunāties. Vēl gribu piebilst to, ka ne visiem cilvēkiem ir vienāda izpratne par kāzām, tāpat ne visi tām piešķir vienu nozīmi. Mani droši vien te nesapratīs, jo es laikam esmu jocīga - nesaprotu kā tad, ja attiecībās viss ir labi, pret otru cilvēku ir jūtas un ir plāni par kopīgu nākotni, var vienā dienā izdomāt to visu pamest tikai tāpēc, ka nav izskanējis bildinājums. Nu varbūt manas domas tādas ir tāpēc, ka man kāzas nav svarīgas un es nesaprotu ko tieši tās attiecībās pēkšņi maina, taču katram, protams, savs. Izrunāties gan iesaku, citādi tā diezgan nesmuki - bez maz vai nolikt kaut kādu datumu, kurā šķirties, ja nebūs izskanējis bildinājums. Un par šo lielisko plānu otra pusīte pat nav informēta. Tiesa gan, viela pārdomām - vai teju vai izdīkts bildinājums ir tas, kas šajā situācijā abus spēs darīt laimīgus...
07.06.2016 22:29 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Ir atšķirība vai tie 8 gadi ir no pusaudžu gadiem vai no 23+ gadiem. Es par to tik ļoti nestraucos, jo kāda precēšanās , kad esam bērni? tāpēc tos gadus neskaitu.
07.06.2016 22:31 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kāda starpība vispār, cik gadi? Es laikam kā Ophelia - neuzskatu to par tādu tik svarīģu soli, nepiešķiru tādu nozīmi, var būt laimīgi un ar nākotni arī bez steigšanās un kaut kādas pratināšanas, kad nu būs. (t)
07.06.2016 22:32 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Ļoti dīvaina situācija. Uzreiz atgādināja Tēta nedienas, kur pilnīgi visas neprecētās draudzenes ar bērniem uzsver kā nelaulātas draudzenes. :-/ Tas netieši parāda arī sabiedrības attieksmi, ka tas nav gluži ok. Es tavā vietā ietu projām. Padomā pati - 8 gadi... Tas nav maz. Tas ir daudz, lai izlemtu par savu nākotni un vai Tu esi īstā. Diemžēl, Tu neesi īstā.:-/ Un kaisli laulības neatdos. Es domāju, ka viņam pie tevis ir pieradums un viss. Varbū viņš vēl tikai gaida savu īsto...
07.06.2016 22:34 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Un kāda daļa būtu diviem cilvēkiem par sabiedrības attieksmi, ko?
07.06.2016 22:36 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
un kopā no 17 gadiem, nu tajā vecumā neviens nopietni nedomā par to, vai šis cilvēks ir tas, ar kuru gribēs pavadīt vecumdienas, tad ir citas lietas galvā, studiju gadi
07.06.2016 22:37 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Loģiski nekāda, vnk, kad autorei sāks jautāt tiešā tekstā, tad viņa arī aizdomāsies, ka tas nav ok! :-) Gribi vai negribi, sabiedrības dogmas mūs netiešā veidā ietekmē.
07.06.2016 22:37 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Autorei vēl iesaku ar tā trūcīgo seksa daudzumu nepalikt nejauši stāvoklī. Nebūtu vēlams.
07.06.2016 22:38 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Rvis jā, bet manā skatījumā tas ir pilnīgi normāls vecums, kad var sākt par to domāt, sevišķi jau, ja esi tik ilgās attiecībās. Bez tam, vai tā nav savā ziņā sevis un otra mānīšana, izmantot visus attiecību sniegtos plusus, bet apzināties, ka tas otrs varbūt nemaz nav tas tavs "īstais", norakstot to uz kaut kādām bailēm, morālas negatavības? Nezinu, bet es pieturos pie uzskata- ja ir, tad ir, ja nav, tad nav.
07.06.2016 22:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Negribas ticēt, ka precību trūkums ir vienīgais iemesls, kāpēc attiecībās velk domas uz šķiršanos...
07.06.2016 22:41 |
 
Reitings 121
Reģ: 15.09.2015
Izbeigt attiecības dēļ tā,ka negrib precēties??? murgs...
Es arī esmu attiecībās 8 gadus un? Man nemaz nešķiet,ka pienācis laiks precēties vai ka to vajadzētu darīt.
Tev vienkārši gribas pārmaiņas, jo iestājusies rutīna un nekas nenotiek...
Un kas Tev liek domāt,ka pēc precībām būs kas savādāks? Un, ja nu pēc tam kļūst vēl sliktāk, nevis labāk? Varbūt tomēr labi ir tā, kā ir tagad?
07.06.2016 22:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits