Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko iesākt?

 
Reitings 3
Reģ: 06.06.2016
Sveikas. Vēlētos uzzināt jūsu viedokli par manu situāciju. Esmu kopā ar savu puisi diezgan neilgu laiku jeb 7 mēnešus. Šķiet, ka esam pilnīgi pretstati. Viņš mežāzis, es vēzis. Sākumā tas šķita pieņemami. Es vienmēr esmu pieradusi būt aktīva un pozitīva, viņam ierastais tēls ir kluss, nopietns puisis, tomēr dažreiz sajūta, ka viņš tāds ir tikai ar mani, jo draugu lokā bieži vien ir tas, kurš pirmais uzsāk sarunu un uztur to. Kopā ar mani tā nav. Viņš jau minēja, ka ir kautrīgas dabas cilvēks. Protams, es jau uz to pievēru acis, jo šķita, ka ar laiku jau tā nebūs un pāries tas. Pēdējā laikā mana attieksme arī pret puisi ir mainījusies. Esmu kļuvusi samērā auksta. Dažreiz pat negribas ar viņu kontaktēties, jo šķiet, ka vairāk neko kā vien sūkstīšanos par dzīvi es nesaņemšu. Mans prieks šķiet, ka ir izzudis. Arī draugi to ir novērojuši, ka esmu strauji mainījusies. Pašreiz nezinu, ko iesākt. Attiecības ir iestigušas. Man trūkst mīļuma, sapratnes un pozitīvā skatījuma. Nosvēros uz to, ka šķiršos no šī puiša, bet tomēr man to ir grūti izdarīt. Viņš par šiem maniem dusmu uzplūdiem stipri pārdzīvo, saka, ka mīl un mēs varot situāciju uzlabot, tomēr man ticības īsti tam nav. Ko iesākt? Grūti ir aiziet un arī grūti ir palikt.
07.06.2016 11:17 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Runāt ar puisi un pateikt, kā jūties. Pēc tam kopīgi meklēt risinājumu.
10.06.2016 15:34 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Ar savu draugu es esmu pavisam savādāka kā ar savām draudzenēm. Protams es nesūkstos viņam par savām problēmām un viņš tā pat. Bet es Zinu, ka ir lietas par ko labāk runāt ar draugu un par ko ar draudzenēm. Ieteiktu izrunāties :-).
10.06.2016 15:41 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.06.2016
Esmu centusies izrunāties par to vairākkārt. Tomēr šķiet, ka par to runāt man nav tik grūti kā viņam. Viņš ieraujas sevī pēc kā tāda. Uzskata, ka viņš tur tikai ir vainīgs. Pārmet sev. Protams, apgalvo, ka darīs visu iespējamo, lai glābtu ko. Katrs dzīvojam atsevišķi. Esmu uztraukusies. Šodien puisis būs jāsatiek. Nezinu to,kas pēc tām sarunām būs mainījies.
11.06.2016 12:34 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
sarunai nav jābūt smagai. esmu bijusi attiecībās ar introvertu un īgnu mežāzi :D bet raksturs netraucēja viņam mani mīlēt un apčubināt un likt justies laimīgai. jo ne jau raksturs ietekmē attiecības, bet tas kā vien uz otru skataties, cik svarīgi viens otram esat, vai redzat opīgu nākotni, vai ir kopējs mērķis attiecības saglabāt un būt laimīgiem kopā. ja viena mērķis un darīt otru laimīgu, bet otram kaut kā vienalga vai nav garastāvoklis, tad sākas problēmas.
11.06.2016 12:43 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
āpāc, opīga nākotne :D atvainojos par savā drukas kļūdām. eju pēc trešās kafijas, gan palīdzēs.
11.06.2016 12:44 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Mans draugs arī tāds bija. Pēc 4 mēnešiem attiecībās saprata, ka nav gatavs attiecībām. :D A nu ko, rītā uz randiņu uzaicināja. :D
11.06.2016 13:01 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Draugu lokā viņš uzliek masku, bet ar tevi ir tāds, kāds ir. Tu esi viņu iepazinusi un vīlusies.
11.06.2016 14:18 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Es arī esmu vēzis, draugs - mežāzis. Esam pretstati, bet mani tas pievelk. Protams, ir brīži, kad dusmojos un kaut kas krīt uz nerviem, taču šķirties negribu, jo gribu iemācīties sadzīvot, un sirsniņa neļauj. Bet Tev iesaku rīkoties, kā uzskati par pareizu, jo, ja vairs nav dzirkstelītes, tad kāda jēga mānīt vienam otru?
11.06.2016 14:35 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.06.2016
Citreiz tiešām šķiet, ka tas klusums smacē. Saprotu to, ka.cilvēks ir kluss un varbūt viņam nav runāt tik viegli, bet tad kaut vai gribas, lai jebko pasaka, kaut vai pilnīgi ne tādu, bet lai tikai ir tā saruna, jo ar to iekšējo sajūtu tad vien īsti nepietiek.
Ir tiešām gatavs uz visu viņš. Tagad negribas arī tik ļoti viņam to bieži atgādināt un pieminēt, ka esam tā runājuši, ka vajag būt citādāk vai kā. Bieži vien tā smaguma sajūta ar to visu ir pārāk mokoša.
11.06.2016 15:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits