Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Keratīna matu taisnošana.

 
Reitings 105
Reģ: 06.01.2016
Vēlētos šeit pakonsultēties ar kādu profesionāli Brazīlijas keratīna matu taisnošanas jautājumā. Problēma tāda, ka nesen iztaisnoju savus ļoti sprogainos matus ar keratīnu, vaicājot, lai to uzklāj jau pie saknēm. Oukei. Es jau neredzu cik tālu iesmērēja keratīnu, bet ierastās kņudēšanas uz galvas ādas, veicot šo procedūru, man nebija. Pēc tam friziere gan iztaisnoja ar taisnotāju no saknēm visā matu garumā, tādējādi iestrādājot matu kutikulās keratīnu. Pastaigāju gandrīz nedēļu, mazgāju ārā, bet var redzēt, ka cerētais efekts nav uz ataugušajām 2-3 cm saknēm, vienīgi ir ļoti veselīga izskata pustaisni pārējie mati - no tā var secināt, ka keratīns labi iegājis visā matu garumā, bet gājis secen saknēm. Tad man tāds jautājums - vai keratīnu šīs procedūras laikā vispār drīkst klāt uz matiem tā, ka tas saskarās ar galvas ādu? Vai tas ir neveselīgi, jo tādējādi mati var izkrist? Vienkārši lai zinu, ko nākamreiz prasīt. Tagad žēl līdzekļu, lai procedūru pēc nepilna mēneša atkārtotu. Bet tomēr mans ikdienas darbs ir saistīts ar prezentāciju vadīšanām un cilvēkiem. Negribās, lai sprogas lien ārā.
06.06.2016 18:47 |
 
Reitings 105
Reģ: 06.01.2016
Lūdzu, padalieties pieredzē.
06.06.2016 20:04 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Pie matu saknēm nemaz nedrīkst likt keratīnu. Jāliek vismaz 2-3 cm attālumā no skalpa. Neviena normāla friziere to arī nedarīs.
06.06.2016 20:12 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Wallee, tas pats, kas ar balinaašanu/kraasošanu, labaak daru to maajaas nekaa peec tam staigaaju ar sakneemm jo viņas vienmeer izdara taa, ka ir redzamas manas iistaas saknes, nafig taa vajag, nu jaa, daudziem jau ir alerģiskas reakcijas, taapeec neriskeee, bet mani tas galiigi neapmierina.
Kaapeec tad skatoties prof.friz.video viņi kraaso visus uzreiz nevis atstaaj saknes, ari mana draudzene, kura bija aizgaajusi uz taadu kaa mini modesskati, kur frizieri no aarzemeem vinai kraasoja neatnemot to saknju dalju (?)
06.06.2016 21:12 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Nevaru saprast, kaapeec vieni frizieri atljaujas aiztikt saknes, bet citi turaas pa gabalu un nekaadaa gadiijumaa (?)
06.06.2016 21:13 |
 
Reitings 105
Reģ: 06.01.2016
Skaidrs, paldies, ka pateici. Vienkārši iepriekšējā reizē pielika pei skalpa, bija tā durstīgā sajūta īsu brīdi pie galvas, bet efekts gan bija līdz ar to ļoti ilgs un foršs. Gandrīz 5 mēneši nostaigāju. Likās, ka pie saknēm neliek tikai ķīmiskās taisnošanas vai ilgviļņu sastāvu, bet nezināju, ka arī keratīnu nevar likt. Bet, ja tomēr liek, tad ilgtermiņā tas noēd matus vai izdalās blaugznas, vai kas cits?
06.06.2016 21:17 |
 
Reitings 105
Reģ: 06.01.2016
Rapper, es arī nesaprotu kā var nokrāsot matus bez saknēm? Krāso jau tieši tāpēc, lai aizkrāsotu ciet tās sirmās vai nu jebkādas citas krāsas saknes, lai nelec ārā. Ar matu struktūru tas pats - man sprogaini mati, gribās taisnus, bet, ja iztaisno bez saknēm, tad tizlums tāds, ka saknes pašai jātaisno, piedevām tagad vēl karstā laikā - tad es tiešām nesaprotu par ko tiek maksātas tādas astronomiskas summas tajās keratīna apstrādēs.
06.06.2016 21:25 |
 
Reitings 105
Reģ: 06.01.2016
Tikai mīnuss tāds, ka pati nevaru sev taisnot ar keratīnu - tomēr tur vajadzīgas profesionālas iemaņas un otra cilvēka rokas, lai to visu sastāvu iestrādātu matos. :D
06.06.2016 21:27 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es pati taisnoju ar keratīnu mājas apstākļos un nekas tur sarežģīts nav. Es arī nelietoju dārgi un super stipro keratīnu un lieku tikai pusei matu, proti vairāk galos, jo mana problēma un galu pūkošanās. Bet cik esmu lasījusi tad uz visiem iepakojumiem ir rakstīts, ka pie skalpa nedrīkst likt, kas starp citu uz matu krāsu iepakojuma netiek minēts.
06.06.2016 22:27 |
 
Reitings 105
Reģ: 06.01.2016
Wallee, kādu keratīnu pērc pa cik un kur? Varbūt es tomēr pamēģināšu to arī mājas apstākļos, ja nav sarežģīti un baigi riskanti. Pie paša skalpa gluži neliktu, bet tā lai nav vairāk kā 1 cm atkāpe - man nepūkojās gali, bet gan ataugušās matu saknes.
07.06.2016 06:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits