Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Āgenskalna tirgus

 
Reitings 201
Reģ: 26.05.2009
Čau visām! :)

Padalieties ar viedokļiem par Āgenskalna tirgu! Līdz šim braucu uz Centrāltirgu, tur par izvēles iespējām, cenu kategorijām u.tml. žēloties nevar, bet kā ar ĀT? Izrādās, tas man pat tuvāk mājām sanāk, bet negribas aplauzties, ka tur nekā nav vai citādāk viss slikti :D
27.05.2016 12:43 |
 
Reitings 201
Reģ: 26.05.2009
:)
27.05.2016 14:31 |
 
10 gadi
Reitings 680
Reģ: 29.01.2009
Tur ir,nav tā,ka nekā nav,ārpusē tantes pārdod visu ko,par cenām nepateikšu,nezinu kā centrāltirgū,bet nu dzīvoju blakus Āgenskalna tirgu,tad nu biežāk nu mēginu iet uz tirgu,cenas gan jau baigi neatšķiras no centrāltirgu ;)
11.06.2016 11:56 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Kad mums bija dzīvoklis Āgenskalnā, man āgenskalna tirgus šausmīgi nepatika, un ne jau cenu dēļ (toreiz gan cenas bija augstākas kā CT ), bet švaka piedāvājuma dēļ. Nē, nu pats nepieciešamākais tur protams bija. Vienmēr nācās braukt uz CT. Bet tas bija pirms daudziem daudziem gadiem. Un ārpus paviljona tas tirgus placis (iekšējais) izskatījās, nuu, maigi sakot, nolaists, kā kaut kāds krievu kidalu un gopņiku rajončiks D-pilī. Tagad es iepērkos tikai CT, daudzus gadus nav būts Āgenskalna tirgū, bet draudzene, kura dzīvo tur netālu, saka, ka daudzas arī tīri foršs lietas var nopirkt, kaut kādas foršas firmas/komersanti, nu nezinu kā nosaukt, ar foršu preci it kā ir ienākuši. Pati gan neesmu pārbaudījusi.
12.06.2016 12:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits