Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu pieredze kopdzīvē.

 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Čau Meitenes. Gribēju lūgt padalīties ar pieredzi. Vai kāda no Jums ir dzīvojusi attiecībās, kad bērnu dēļ Jūs dzīvojat kopā, bet faktiski katram ir sava "otrā" dzīve?
Jo šobrīd tāda ir mana realitāte - nesen pieķēru savu sievieti mani krāpjam, jau otro reizi. Ļoti mīlu savus bērnus un nevaru iedomāties sagraut viņu bērnību aizejot prom, jo viņa nekad nespēs dot bērniem to ko varu es - emocionālā un visādā citā ziņā. Līdz ar to man būs jāsadzīvo ar sievieti, kurai ģimene nav pirmajā vietā, jānoskatās kā viņa čato ar mīļāko un jārūpējas par bērniem, kamēr viņa naktīm nav mājās. Lai arī uz to ir sāpīgi noskatīties, es netaisos strīdēties ar viņu vai mācīt dzīvot, jo ja aizņemta vīrieša mīļākās loma viņu dara laimīgu, tad lai tā arī dzīvo. Es jau pietiekoši esmu atklausījies lielākus un mazākus melus, tā ka tagad šīs situācijas skaidrība ir vairāk kā atvieglojums.
Domāju, ka agrāk vai vēlāk, arī man būs jāatrod kaut kādas attiecības, nu kaut vai tāpēc, lai jumts neaizbrauc, bet īsti nestādos priekšā, kā tas viss izskatīsies. Ja kāda no Jums ir šādi dzīvojusi, pastāstiet no kādiem "grābekļiem" šādās attiecībās būtu jāizvairās?
Ja nu negribat publiski, var uzrakstīt arī uz meilu - [email protected] :)
21.05.2016 11:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
raven
Nu paklau, tak neizrauj no konteksta 3 vārdus. Es turpat konkrēti aprakstīju situāciju ar laiku ko var veltīt bērniem mūsdienās utt., kur arī pieminēju kā tas izskatītos, ja es katru otro dienu pavadītu vakaru un 1 brīvdienu pie viņiem.
Domāju, ka ikviens apzinās, ko šādā kontekstā nozīmē manis nebūs.
23.05.2016 19:07 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Selene, cik Tev gadu? :)
23.05.2016 19:17 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, paklau, es saprotu, ka tev salauzta sirds un kas vēl nē, bet tas nav nekāds attaisnojums būt pilnīgam loham! Ja tu nāc un jautā padomu, tad paklausies, ko tev saka, nevis saukā visus par muļķiem. Un atceries, ka tīri statistiski ~40% šeit esošo vecāki izšķīrās pirms viņas/viņi pabeidza skolu un pameta mājas. Tapēc mēs zinām, ka vecāku šķiršanās nav traģēdija.

Tāpat būtu prātīgi atcerēties, ka tā nav tiesa, kas nosaka, kur bērni pēc šķiršanās dzīvos, bet gan paši vecāki. Tiesa iejaucas tikai gadījumos, kad vecāki nespēj vienoties, bet, ja tev šķiet, ka jūs spēsiet dzīvot kopā viens otru nemīlot un vienoties par to, tad kapēc tev šķiet, ka nespēsiet vienoties par bērnu aprūpes modeļiem starp 2 mājsaimniecībām? Ir tik daudz variantu kā to darīt - 50:50, piemēram, un nevienam nav jābūt "sliktajam".
23.05.2016 19:20 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Bet vai sieva vispār vēlas ar tevi vēl dzīvot..? krāpšanai taču bija kāds iemesls.
Bērnu psihei dzīvošana vidē, kur cilvēki izliekas, nebūt nav vēlama.
Izklausās, ka bērni ir tikai maska un negribi atteikties no savas pozīcijas, arī sievietes dzīvē, tā teikt, vēlies būt tuvumā. Bet ar varu mīļš nekļūsi.
23.05.2016 19:29 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Selene, cik Tev gadu?



Pietekami daudz gan, lai zinātu, kādai jābūt un kāda ir īsta ģimene, gan kādām jābūt brīnišķīgām attiecībām divu mīlošu cilvēku starpā un kādu vēsti es gribēšu nodot tālāk saviem bērniem, lai viņi izaugtu par gudriem, pašpietiekamiem cilvēkiem, kuriem sabiedrība nevar izskalot smadzenes.
:-P
23.05.2016 19:33 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Nordicbelle
Apžēliņ, es taču visu uzklausu. Bet drīkst, nu drīkst palikt pie savām domām, ievākt, sagremot informāciju un pēc tam izdarīt secinājumus? Vai jūs spējat operēt arī diskusijā, kur apmainās ar viedokļiem, nevis tādā kurā jūs mani māciet dzīvot praktiski neko nezinot par situāciju?
Tāda sajūta, ka Jūs gaidāt, ka es tūliņ paklanīšos un pateikšu: "Paldies ...whatever.... jūs izglābāt manu ģimeni no šausmīga likteņa, nu es zinu ko man darīt un kā man darīt...!".
Tak atslābstiet, jomajo :)))
23.05.2016 19:33 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Selene
Paldies, pārliecināji! :D
23.05.2016 19:44 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Nav jābūt sarkanajam diplomam, lai no pāris desmitiem komentāru, kuros tu mal pa lielam vienu un to pašu, izdarītu pāris secinājumus. Jau pats diskusijas uzstādījums - aicinājums dalīties pieredzē, kā dzīvot mazohistiskā vidē, un pārsteigums, kāpēc tevi nesaprot, jo ir taču tik ļoti normāli dzīvot ar cilvēku, kurš krāpj, bērnu dēļ, tā taču daudzi dara. Cilvēkiem, kuri dzīvo traumējošā vidē, ir tieksme nenovērtēt to objektīvi. Tas arī pēc manas personīgās pieredzes.
Vai tu spēj operēt diskusijā, kur vairums komentētāju Tev nepiekrīt, bez agresīviem uzbraucieniem?
23.05.2016 20:12 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Vienīgais, kurams vajadzētu atslābt, esi tu!

Aizej pie laba psihologa, vēlams aprunājies arī ar bērnu psihologu un paklausies, ko speciālists ieteiks darīt šajā situācijā. Bet to tu, protams, nedarīsi, jo labi apzinies, ka tavs ģimenes modelis ir neveselīgs bērnu psihei un attīstībai. Kā var pieaudzis cilvēks 36 gadu vecumā domāt, ka bērniem labāk ir divi vecāki zem viena jumta, kur nevalda mīlestība un cieņa vecāku starpā, nekā šķīrušies vecāki? Kādu piemēru jūs saviem bērniem rādāt, kur māte ir staigule un naktīm nenāk mājās, bet tēvs lupata un šo apkārt staigājošo parodiju par māti neizliek aiz durvīm? Septiņgadīgs bērns ļoti labi saprot kas notiek, nevajag viņu taisīt par muļķi, ja vien jums nav bērni ar īpašām vajadzībām un kavētu attīstību, tad varbūt, un tikai varbūt, jūsu pašreizējā situācija ir labākais risinājums.
23.05.2016 20:19 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Donata
Ja Tu pretendē uz kaut kādām psiholoģijas zināšanām, tad pat pilnīgam iesācējam būtu jāsaprot, ka savu personīgo pieredzi nevajag projicēt uz mani un par vidi kur esmu dzīvojis Tev nav ne jausmas. :)
Es neesmu pārsteigts par to, ka mani nesaprot un arī negaidu šeit sapratni. Es esmu pārsteigts, par to, cik uzstājīgi Jūs mēģiniet iebarot manu savu vienīgo, pareizo viedokli un kā cepaties, kad es uz to nepavelkos un tad uzreiz jāpāriet no runāšanas par tēmu uz manas personības apspriešanu.
Mjā un par agresivitāti es ieteiktu pamācīt savas foruma kolēģes, kuras paspējušas mani nosaukt n dažādos mīļvārdiņos faktiski ne par ko. :) Es esmu mierīgs kā pitons šo visu lasot... :D Jeb tavuprāt pateikt jomajo smejoties ir agresivitāte?

Hippie Chick
Paldies, par viedokli, bet Tev ir diezgan greiza izpratne par to kas un kā ar mani ir realitātē un spriest par to ko es darīšu vai nedarīšu ir lieki. :)
24.05.2016 09:31 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Runa nav par vidi, kurā tu esi dzīvojis, bet gan par vidi, kurā tu dzīvo tagad. Ja tev šī situācija šķiet normāla, tas nenozīmē, ka tā ir normāla. Par savu personīgo pieredzi es piemetināju tikai tāpēc, ka vairākām citām komentētājām pirms manis tu paziņoji, ka viņējie ir no kaut kādām grāmatām un seriāliem sagrābstīti spriedumi. Un tu taču izveidoji šo diskusiju ar mērķi , lai cilvēki padalās ar savu personīgo pieredzi, ne? Neaizej pretrunās? Tu uz gandrīz katru komentāru šeit reāģē agresīvi. Ja tev viss ir tik ļoti skaidrs un mēs neko nesaproram, tad kāda jēga vēl uzturēt šo diskusiju?
24.05.2016 10:00 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Nesaprotu, kāpēc visas tā ieciklējas uz to, ka bērniem būs traumējoša vide un veidosies izkropļots uzskats par attiecībām, jo ir jāredz mīļums vecāku starpā. Tad jau tie bērni tāpat ir "norakstāmi", jo kur tad būs tas mīļums, kad vecāki būs šķīrušies? Viņu šķiršanās negarantē to, ka abi atradīs jaunu, stabilu, mīlošu partneri, kurš rādīs piemēru un vēl piedevām no visas sirds rūpēsies par bērniem. Jaunas attiecības var neizveidoties, var būt sērija ar neveiksmīgām attiecībām, variantu ir daudz. Es nesaku, ka autora iedomātais variants obligāti ir labākais, bet nevajag arī teikt, ka vecāku šķiršanās ir kaut kas bērniem labs un netraumējošs.

Teikt, ka bērni jutīsies slikti, jutīsies vainīgi par to, ka vecāki viņu dēļ uzupurējušies, būs nelaimīgi... Kā mēs varam zināt, kā viņi jutīsies? Tas ir atkarīgs no tik daudziem faktoriem. Kad es biju tādā situācijā, es to neredzēju kā uzupurēšanos no vecāku puses. Drīzāk kā atbildības uzņemšanos par savu izvēli, atbildības sajūtu pret ģimeni. Man radās sajūta, ka ģimene ir kaut kas nozīmīgs, svarīgāks par visu, nevis kaut kas, ko pamest un iznīcināt, kad gribas jaunas vēsmas mīlas dzīvē. Un es nevienā brīdī nejutos nelaimīga, tieši otrādi. Ar abiem vecākiem man ir ļoti tuvas un sirsnīgas attiecības, nezinu, kā būtu, ja viņi būtu izšķīrušies. Tā ka arī te variantu ir daudz, tiešām, nevajag tēlot psihologus.
24.05.2016 10:21 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Donata
Personīgo pieredzi deva pāris cilvēki. Un daļa tikai paskaidroja situāciju sīkāk - kāda bija gaisotne ģimenē, kā izturējās pret bērniem, kā dēļ tā jutās bērni utt.
Absolūtā vairuma viedokli par šo jautājumu var raksturot vārdiem: "Tā nevar būt, jo tā nevar būt nekad!". :)
Tas ir vienkārši tuvredzīgi.
Ja spējat atmest savus aizspriedumus un emocijas un paskatīties uz šo lietu objektīvi, vai tiešām tas nevar būt nekad ?

Rowan
Paldies. Patīkami redzēt, ka vēl kāds apzinās, ka viss nav tikai melns vai balts. :)
24.05.2016 11:51 |
 
Reitings 4
Reģ: 27.03.2012
Man bija tādas attiecības bērna dēļ 4 gadus ... Vēlti iztērēts laiks! ja Callo grib sīkāk pakontaktēties dod ziņu
24.05.2016 12:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)