Jūsu pieredze kopdzīvē.

 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Čau Meitenes. Gribēju lūgt padalīties ar pieredzi. Vai kāda no Jums ir dzīvojusi attiecībās, kad bērnu dēļ Jūs dzīvojat kopā, bet faktiski katram ir sava "otrā" dzīve?
Jo šobrīd tāda ir mana realitāte - nesen pieķēru savu sievieti mani krāpjam, jau otro reizi. Ļoti mīlu savus bērnus un nevaru iedomāties sagraut viņu bērnību aizejot prom, jo viņa nekad nespēs dot bērniem to ko varu es - emocionālā un visādā citā ziņā. Līdz ar to man būs jāsadzīvo ar sievieti, kurai ģimene nav pirmajā vietā, jānoskatās kā viņa čato ar mīļāko un jārūpējas par bērniem, kamēr viņa naktīm nav mājās. Lai arī uz to ir sāpīgi noskatīties, es netaisos strīdēties ar viņu vai mācīt dzīvot, jo ja aizņemta vīrieša mīļākās loma viņu dara laimīgu, tad lai tā arī dzīvo. Es jau pietiekoši esmu atklausījies lielākus un mazākus melus, tā ka tagad šīs situācijas skaidrība ir vairāk kā atvieglojums.
Domāju, ka agrāk vai vēlāk, arī man būs jāatrod kaut kādas attiecības, nu kaut vai tāpēc, lai jumts neaizbrauc, bet īsti nestādos priekšā, kā tas viss izskatīsies. Ja kāda no Jums ir šādi dzīvojusi, pastāstiet no kādiem "grābekļiem" šādās attiecībās būtu jāizvairās?
Ja nu negribat publiski, var uzrakstīt arī uz meilu - [email protected] :)
21.05.2016 11:52 |
 
Reitings 105
Reģ: 17.05.2016
Sognare (l)(l)
22.05.2016 15:37 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
teici ka mazi tev vini, nebija apnicigi viniem?


jo bērniem viss bija apnicis


:-D
22.05.2016 15:37 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Protams, es saprotu, ka Tu vēlies lai taviem bērniem būtu abi vecāki, kuri nav šķīrušies, ka Tu mīli savu sievu/draudzeni. Bet vecāki bērniem nekur nepazudīs, ja izšķirsies. Atceries neviens nespēs ieņemt taviem bērniem tavu vietu, Tu vienmēr būsi viņu tētis. Un arī lai ar ko Tu nākotnē iepazītos, taviem bērniem tava sieva/draudzene vienmēr būs tavu bērnu māte. :-)
22.05.2016 15:39 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
mr.R par ko Tu tā priecājies? :-)
22.05.2016 15:42 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Viss, manuprāt, atkarīgs no vērtībām, kuras vēlies nodot tālāk. ;-) Vecāki ir labākais piemērs, neaizmirsti to!
22.05.2016 15:47 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Paldies, es saprotu to ko Jūs sakiet. :)
22.05.2016 16:56 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Paldies, es saprotu to ko Jūs sakiet.


Lūdzu, vienmēr laipni :-)
22.05.2016 17:01 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Manuprāt, lai šāda veida attiecības izdotos, abiem partneriem ir jābūt pilnīgai skaidrībai par to, kādas turpmāk būs attiecības - atvērtās attiecības, "istabas biedru" variants... Un tad abiem ir pilnībā jāsamierinās un jāpieņem tas variants, lai varētu dzīvot bez pārmetumiem, sāpēm, greizsirdības. Ja viena puse slepus vēlēsies kaut ko citādu, augs aizvainojums, un tad arī var rasties jau minētie "aukstā kara" apstākļi, kuri varētu bērniem būt nepatīkami.
22.05.2016 21:46 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Caloo, jūs bērnu klātbūtnē izrādāt jūtas viens pret otru - skūpsti, samīļošana, uut. Lai bērni redz, ka mamma un tētis viens otru mīl? Tas ir svarīgi bērniem, jo no tā veidojas viņu priekšstats par to, kādām jābūt attiecībām starp vīrieti un sievieti.
Tu esi apsvēris iespēju, ko iesāksiet, ja kādam no sievas sakariem rezultāts būs grūtniecība?
23.05.2016 00:52 |
 
10 gadi
Reitings 3050
Reģ: 13.11.2011
Mani vecāki šādi dzīvoja, tas bija neizturami, jo mājās strīdi bija gandrīz katru otro dienu, bļaušana un histērijas. biju laimīga, kad ar mammu pārvācāmies un tas viss beidzās! tākā, šis noteikti nav tas labākais risinājums!
23.05.2016 06:47 |
 
Reitings 105
Reģ: 17.05.2016
Sognare- Jo vairāk lasu tavus komentārus, jo vairāk tu man patīc(s)
23.05.2016 08:19 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Ravaen
Nē, kopš sapratu, kas notiek nekādas mīļošanās vairs nav bijušas. Ja nemīl tad nemīl, ko tur vairs... Bērni ir redzējuši ko nozīmē normālas attiecības, tāpat uzmanību un mīlestību no mums saņem cik uziet, līdz ar to saprot ko nozīmē mīlēt. Protams ar laiku kaut kādi jautājumi būs, par to jādomā.
Bērni viņai noteikti nebūs, cik nu tas atkarīgs no viņas, to es esmu n reizes dzirdējis.

Fifa
Pilnīgi piekrītu - ja ir jākašķējas, tad tas ir galīgi garām. Bet tas nav mans variants, jau rakstīju, ka piedevu, palaidu un netaisos dzīvot pagātnē. Tagad tikai jāpiestrādā, lai izrautu viņu no savas galvas, kas ir vnk laika jautājums. Nu nav jēga cepties par lietām ko nevar ne mainīt, ne ietekmēt...
23.05.2016 08:41 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Bērniem ļoti svarīgi ir redzēt divu mīlošu cilvēku attiecības, jo tas veido viņu izpratni par to kādām jābūt attiecībām, un atkarībā no tā kas redzēts bērnībā viņi vēlāk tādas veidos arī savas attiecības. Bērniem ir jāredz kā vecāki mīļojas, skūpstās, dāvina viens otram dāvanas, tētis nes mammai puķes utt. Ja tā visa nebūs, bērniem radīsies izkropļota izpratne par sievietes un vīrieša romantiskām attiecībām, un te nav svarīgi, ka jūs nestrīdaties un viens otru cieniet un rūpējaties par bērniem. Bērniem ir jāredz tieši mīlestība divu cilvēku starpā. Ja to bērniem nespēj parādīt, tad visai pārējai ģimenes tēlošanai nav nekāda jēga.
Tā ka ieteiktu vien sākt mīļoties, skūpstīties un sākt pirkt sievai dāvanas :-D
23.05.2016 11:49 |
 
Reitings 105
Reģ: 17.05.2016
SSelene- Ja un vel nodarboties ar sexu betna acu priekša...
23.05.2016 11:52 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tā ka ieteiktu vien sākt mīļoties, skūpstīties un sākt pirkt sievai dāvanas

Caloo ... Protams, ja tevi interesē savu bērnu nākotne. Tas attiecību modelis, kas būs ģimenē zemapziņas līmenī ietekmēs attiecības, kādas viņi meklēs, kad paši būs pieauguši. Tu tiešām vēlies, lai bērnu attiecības ar otrajām pusītēm būtu vēsas bez mīļuma?
Ja varat nestrīdēties, tad vismaz bērnu dēļ varat patēlot, ka neesat tikai kopā dzīvojoši pilnībā savstarpēji nesaistīti indivīdi. Pats izvēlējies tādu cietēja lomu - tad vismaz nebojā dzīvi bērniem. Ja tēlo, tad tēlo līdz galam.
23.05.2016 11:57 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Bērni ir redzējuši ko nozīmē normālas attiecības

Jā, īstermiņā. Vēl sāciet gulēt katrs savā guļamistabā.
Vēlāk neesiet pārsteigti, ka bērniem nav ilgtermiņa attiecību - viņi nemācēs tādas uzturēt. Ja otras pusītes trāpīsies no ģimenēm, kurās ir normālas attiecības, viņiem būs problēmas, jo Tavējie būs iemācījušies, ka pienāk tas laiks, kad vairs nemīļojas, bet otras puses nebūs tā radušas. Veiksmīgākajā gadījumā tie otri izaudzinās, neveiksmīgākajā, kas mūsdienās ir reālāks scenārijs, jo cīnīties par attiecībām, kurās nav mīļuma, mūsdienās vairs neviens neņemas, otras puses mainīsies kā zeķes.
Šis ir jau sen pierādīts fakts.
23.05.2016 12:17 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Mjā, nu labi davai tagad no otra gala, ja reiz tik gudras esiet. :)
Pastāstiet man kādas sekas uz 7 gadīgu bērnu atstās tas, ka viens no vecākiem aiziet prom? Ņemiet vērā, ka mājās nav nekādu traču, viss ir mierīgi, bērni dabū gan uzmanību, gan mīlestību. Uzreiz pasaku, ka es esmu tas, kurš ar viņiem vairāk nodarbojas.
Jūs apzinaties, ka mūsdienās vecāki jau tāpat ar bērniem pavada labi ja 3 h vakarā pēc bērnudārza un vēl brīvdienas? Ja man būtu jādzīvo atsevišķi, man tāpat nav iespēju veidot normālas attiecības, jo tas prasa laiku. Laiku, kurš tiktu atņemts vai nu bērniem, vai nu otrai pusei. Kura sieviete samierināsies, kad es, piemēram, katru otro vakaru un 1 brīvdienu pavadītu ar bērniem? Pareizi - tādu nav, jo neskatoties ne uz ko tas agrāk vai vēlāk radītu problēmas... :D Rezultātā - ne es varētu dot bērniem to, kas viņiem ir vajadzīgs, ne es varētu uzturēt normālas attiecības.
Tā kā man bērni ir svarīgāki, tad vismaz tik ilgi kamēr viņi būs lielāki un es viņiem vairs nebūšu ikdienā vajadzīgs, es izvēlos viņu vajadzības likt 1 vietā. Pēc kaut kādiem gadiem arī varēs domāt ko tālāk darīt.
23.05.2016 13:25 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tu man labāk pastāsti, kāpēc situācijā, kur Tava sieva naktīm nav mājās un visādi citādi ir slikta, Tu runā par šķiršanos, kuras rezultātā bērni paliek viņai? Ja Tu būtu tik labs papucītis, tad tā būtu mammīte, kam būtu jāatlicina katrs otrais vakars un viena brīvdiena, lai satiktu bērnus.

Aiiii, sapratu! Ja paņemsi bērnus pie sevis, domā, ka nebūsi vajadzīgs vispār ne vienai. Te nu bija cēlais varonis, kas uzupurējas. Izrādās, ka vienkārši egoistisks vārgulītis, kas slēpjas aiz varonīga tētuka tēla.
23.05.2016 13:40 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Caloo, Tu esi tiešām pārliecināts, ka bērni ir tavi?
23.05.2016 14:25 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Alexxa
Tāpēc, ka tā ir dzīves realitāte - ja vien māte nav kaut kāda narkomāne, vai prātā jukusi, neviens nekad viņai nenoņems bērnus. Bez tam - lai arī kāda viņa nebūtu, viņa tomēr mīl bērnus. Pa savam, bet mīl un dod tik, cik viņai ir ielikts audzināšanas un dzīves pieredzes rezultātā. Un bērniem viņa ir vajadzīga tāpat kā es. Kas tur ir tik nesaprotams?
:)))) Es man šķiet jau pietiekoši skaidri izteicos - pat ja bērni nebūs pie manis, es tāpat nebūšu vajadzīgs nevienai, jo veltīšu viņiem pārāk daudz laika, lai kāda ar to spētu sadzīvot.

Fannija
Protams. :) Viņai "jumtiņš brauca" pamazām, bet tas ir garš stāsts, un lai arī foruma trollīgajiem iemītniekiem būtu ļoti interesanti, nedomāju par šo tēmu izplūst. :)
23.05.2016 15:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits