Jūsu pieredze kopdzīvē.

 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Čau Meitenes. Gribēju lūgt padalīties ar pieredzi. Vai kāda no Jums ir dzīvojusi attiecībās, kad bērnu dēļ Jūs dzīvojat kopā, bet faktiski katram ir sava "otrā" dzīve?
Jo šobrīd tāda ir mana realitāte - nesen pieķēru savu sievieti mani krāpjam, jau otro reizi. Ļoti mīlu savus bērnus un nevaru iedomāties sagraut viņu bērnību aizejot prom, jo viņa nekad nespēs dot bērniem to ko varu es - emocionālā un visādā citā ziņā. Līdz ar to man būs jāsadzīvo ar sievieti, kurai ģimene nav pirmajā vietā, jānoskatās kā viņa čato ar mīļāko un jārūpējas par bērniem, kamēr viņa naktīm nav mājās. Lai arī uz to ir sāpīgi noskatīties, es netaisos strīdēties ar viņu vai mācīt dzīvot, jo ja aizņemta vīrieša mīļākās loma viņu dara laimīgu, tad lai tā arī dzīvo. Es jau pietiekoši esmu atklausījies lielākus un mazākus melus, tā ka tagad šīs situācijas skaidrība ir vairāk kā atvieglojums.
Domāju, ka agrāk vai vēlāk, arī man būs jāatrod kaut kādas attiecības, nu kaut vai tāpēc, lai jumts neaizbrauc, bet īsti nestādos priekšā, kā tas viss izskatīsies. Ja kāda no Jums ir šādi dzīvojusi, pastāstiet no kādiem "grābekļiem" šādās attiecībās būtu jāizvairās?
Ja nu negribat publiski, var uzrakstīt arī uz meilu - [email protected] :)
21.05.2016 11:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Cormeum
Es jau neko, tik pasmaidu par kategoriskajiem spriedumiem :)
Tāda specifika internetam. :)
21.05.2016 23:09 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Ja kāda no Jums ir šādi dzīvojusi, pastāstiet no kādiem "grābekļiem" šādās attiecībās būtu jāizvairās?

Šis vairāk izklausās pēc padoma lūgšanas. :-)
21.05.2016 23:31 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Agresīvā grūtniece
:) Jautājums ir par grābekļiem šādās attiecībās, nevis par to, vai man jāšķiras. Par to es domāšu tad, kad tāda vajadzība radīsies.
22.05.2016 06:39 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Autors jau ir izlēmis, kā vēlas dzīvot tālāk. Lai jau tēlo svēto mocekli, bet lai negaida, ka bērni pēc tam paldies pateiks. Šāda "uzupurēšanās" bērnu dēļ man liekas egoistiska, jo tā īsti par bērniem netiek padomāts. Te jau ir daudzi stāsti no bērnu viedokļa, bet tos jau autors neņem vērā, maļ tik savu tālāk. Viss skaids - sieva ir palaistuve, vìrs ir svētais, bērniem būs jābūt pateicīgiem, ka "ģimene" tomēr kopā, pateicoties papucīša upurim. Tikai tas, ka bērniem jāaug aukstā kara apstākļos, neko nenozīmē. Žēl man to mazulīšu....
22.05.2016 10:07 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Lollipop
Man šķiet es jau pirmajā postā skaidri izteicos ko domāju darīt. Diezgan amizanti noskatīties, kā cilvēki, neko par manu situāciju nezinot, mēģina mani pārliecināt, ka laime ir tur ārā, vajag tikai aiziet no ģimenes. :)
Es negaidu no Jums sapratni, jo kā jau rakstīju, Jūs spriežat no savas pieredzes, vai vispār tikai kādu grāmatu izlasījuši. Tāpēc tādiem padomiem ir 0 vērtība. Bija tikai pāris normāli komentāri - mana situācija bija tāda, vecāki sadzīvoja tā, es tajā situācijā jutos tā, tāpēc ka tā un tā.
Par mocekļa komentāriem arī jau teicu :)))) - ir muļķīgi tiesāt cilvēku internetā neko par viņu nezinot. :) Bet tas tāds pieaugšanas process - cits agrāk, cits vēlāk, bet visi tam iziet cauri. :)
22.05.2016 10:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vienigo ko dzivei iemacija skirta lauliba ir abu vaina, nevis tikai sieva vai vira. Sakuma savas kludas jasaprot, sevii jaieskatas trikai tad javaino otrs. Daudzu kluda muza garuma ka neimtigi visa vaino otru laulato, savas kludas neredzot. Ja ne saja lauliba tad citas attiecibas sis tev varetu palidzet.
un labak tad jautat nevis te, bet ar sievu aiziet uz paru konsultaciju pie psihologa.
es vel dazas pratigas lieta tev vakar teicu. Tema butiba izsmelta. Saku domat ka esi trollis. Vakar ta vieta lai ar betniem ietu uz muzeju nakti tuse diennakti te, sodien atkal pofig berni tusesi te cauru dienu? Baigais gimenes tevs jau.
22.05.2016 10:49 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
es vel dazas pratigas lieta tev vakar teicu. Tema butiba izsmelta. Saku domat ka esi trollis. Vakar ta vieta lai ar betniem ietu uz muzeju nakti tuse diennakti te, sodien atkal pofig berni tusesi te cauru dienu? Baigais gimenes tevs jau.

Vai ne... Ja šis nav trollis, tad vienīgais, ko es novēlu ir šai sievietei tikt pie vīrieša, jo šis eksemplārs tāds nav un bēgt ar bērniem prom no tāda.
22.05.2016 13:31 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
nesen pieķēru savu sievieti mani krāpjam, jau otro reizi.


Cilvēku kuru es mīlu, nemūžam nepiedotu krāpšanu.

Domāju, ka agrāk vai vēlāk, arī man būs jāatrod kaut kādas attiecības, nu kaut vai tāpēc, lai jumts neaizbrauc,


Šis izklausās -man nav pie sāniem meitene, bet derēs Da jebkāda,ka tik ir tik. :-D


Bet nopietni, beidz šīs attiecības, nu nemoki sevi, tev neviens pieminekli neuzcels, vienīgi savu dzīvi būsi izniekojis. Ja krāpa 2x, būs arī 3, 6 un 10x. Tev tiešām nebūtu pretīgi skatīties, gulēt ar cilvēku, kas pirmstam micijies:-| ar citu??! . Nu nav viņa vienīgā, ir tak simtiem sieviešu, kas būs uzticīga un Mīlēs arī tavus bērnus, neesi muļķis un neiznieko savu un savu bērnu dzīves.
22.05.2016 13:53 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Jūs spriežat no savas pieredzes, vai vispār tikai kādu grāmatu izlasījuši. Tāpēc tādiem padomiem ir 0 vērtība.

Un pēc kā tad spriest, ja ne pēc savas pieredzes? Un jā, esmu draugiem redzējusi, ko šāds ģimenes modelis nodara bērniem. Piecus gadus nodzīvot kopā tikai bērnu dēļ un rezultātā bērni tagad jau gadu ārstējas pie psihologiem. Gadu vientuļais tēvs ar bērniem dzīvo šķirti, puikas ir daudz priecīgāki, atvērtāki un skolā uzrāda labākas sekmes. Savukārt svētdienu mamma ir daudz priecīgāka, mierīgāka un daudz vairāk spēj saviem bērniem sniegt emocionālajā ziņā. Bērniem ir abi vecāki, tikai katrs savā laikā. Bet nu autoram jau tas vienalga, tas jau neskaitās viedoklis, pieredze, pareizi ir tikai tā, kā viņš ir izlēmis.
22.05.2016 14:41 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Rīdziniece
Nu atvaino, es jau citus arī vārdā nesaucu. :) Katrā ziņa paldies tiem, kas runā par būtību nevis kavē sev laiku apspriežot personālijas. Un ja vēl būtu no kā izspriest... :)))
Raven
Paldies, šis gan bija viens trollīgs posts. Man ar pašapziņu viss ir ok, nejūtu vajadzību Tevi par kaut ko pārliecināt vai saņemt atzinību internetā. :D
Sognare
Interesanta interpretācija, bet neņem ļaunā - uz tamlīdzīgiem izteikumiem manuprāt esmu jau atbildējis un tā kā vairumam šeit rakstošo ir lielas problēmas pieņemt atšķirīgu viedokli (pieņemt nenozīmē piekrist), tad ja es kaut ko mēģinātu skaidrot, tas tikai ļautu izvērsties bezjēdzīgai diskusijai ne par tēmu, bet par mani.
22.05.2016 14:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece
Nu atvaino, es jau citus arī vārdā nesaucu. Katrā ziņa paldies tiem, kas runā par būtību nevis kavē sev laiku apspriežot personālijas. Un ja vēl būtu no kā izspriest... ))
Profili atkal sajuka vai kas tev? Kadi vardi, kadas personalijas?
22.05.2016 15:00 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
P.S. Rīdzeniecei
Mani bērni ir pārāk mazi, lai pa muzejiem naktī vazātos.

Vispār atliek tikai pabrīnīties, cik daudzas no Jums mēģina man kaut kā "ieknābt", jo es noteikti nedaru to vai šito un pilnīgi noteikti esmu kaut kāds "tāds"! Nu pilnīgi interneta gaišreģi. :)
Ja grib kaut ko zināt var arī pajautāt, nevis jāmētājas ar nearko nepamatotiem apgalvojumiem, bet tas laikam ir par daudz prasīts šeit. :)
22.05.2016 15:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
muzeju nakts daudzviet sakas 18 vai 19.00 ja kas! Un visu dienu bia pasakumi ari lellu teatri ;-)
22.05.2016 15:14 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Lollipop
Savā sākotnējā postā Tu neko tādu nerakstīji. Bet arī tagad Tu neko nepasaki par to kur bija problēma šajā ģimenē. Viņi izvēlējās palikt kopā, bet viens otru zāģēja nepārtraukti, manipulēja ar bērniem, kas īsti notika? Tu taču saproti, ka var būt desmitiem iemeslu kāpēc šāds modelis var būt veiksmīgs vai neveiksmīgs? Vai tiešām tas nav acīmredzams, jeb arī Jūs domājat tik šauri nospraustos rāmjos, ka viss kas tur neietilpst automātiski tiek atmests kā nereāls vai neiespējams?
Rīdziniece
Nu palasi atpakaļ, cik daudzas mani nosauca visādi un noteikti ir svēti pārliecinātas par savu taisnību. :)
22.05.2016 15:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ai nu te cosmo citus aplikt ir norma. Un pec tam brekt ka jus dazi rupekli un skandalisti bet mes tadas idealas. Sevi te negrib spoguli redzet. Nenem galvaa.
22.05.2016 15:25 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Caloo, nebrīnīšos, ja tu beigās vēl dzīvosi kopā gan sievu, gan viņas jauno ļubovņiku. Tā teikt, liela, laimīga ģimene.
22.05.2016 15:26 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Mēs šodien izstaigājām Nacionālo mākslas muzeju, līdz 4,5 stāvam netikām, jo bērniem viss bija apnicis un gribēja ēst un uz rotaļlaukumu utt. Būs vien jāiet atsevišķi lai visu normāli apskatītu...
22.05.2016 15:26 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Man nav problēmu pieņemt arī atšķirīgu viedokli, tava dzīve, dari ko vēlies, bet padomā labi, ko vēlies ar savu dzīvi darīt! Ne vienmēr visu var salāpīt, iespējams ka šī ir tā liktenīgā reize,kad salāpīt nav vairs iespējams. :-)
22.05.2016 15:26 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Nicki
Tik traki nav ar mani. :))))
22.05.2016 15:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mēs šodien izstaigājām Nacionālo mākslas muzeju, līdz 4,5 stāvam netikām, jo bērniem viss bija apnicis un gribēja ēst un uz rotaļlaukumu utt. Būs vien jāiet atsevišķi lai visu normāli apskatītu...
teici ka mazi tev vini, nebija apnicigi viniem?
22.05.2016 15:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits