Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitenēm

 
Reitings 69
Reģ: 19.05.2016
Esmu bijis daudz iepazīšanās portālos, meitenēm uz ielas gājis klāt, bet uzskatu ka ar to nepietiek man, man kā sevi cienošam vīrietim vajag to nest nākamajā līmenī. Es gribētu attiecības, bet lielākā daļa meitenes un sievietes nav tam gatavas, kā arī es neesmu gatavs, jo uzskatu ka jebkura izvēle dzīvē jāizdara pārskatot visas iespējas, nevis ķerot pirmo kas pagadās, jo tā var trāpīt dikti greizi, tā dara liela daļa sabiedrības, tas ir viens no iemesliem kāpēc ir tik ļoti augsts šķiršanās un krāpšanas gadījumu skaits. Cosmo.lv apgrozās visai liels sieviešu, meiteņu skaits, tādēļ domāju pamēģināsu, zinu, ka meitene vai sieviete jebkurā dzīves posmā vienmēr izvēlēsies tos vīriešus kas ir kvalitatīvi:

Tagad pie svarīgā: Es varu dāvāt jums emocijas, samērā gudru, pozitīvu kompāniju. Esmu 188 cm garš, diezgan pievilcīgs, sportisku ķermeni.
Mazāk svarīgais: Nepīpēju un nelietoju alkoholu vispār, bet nav pretenziju pret citiem kas to dara.

Rakstiet ko domājat, jautājiet ja ir neskaidrības, atbildēšu, kā arī ielikšu šo rakstu gan pie attiecībām, gan sekss lai pārklāj lielāku publiku.
20.05.2016 16:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits