proteīna kokteilis svara samazināšanai

 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Vai kāda var mani ''updeitot'', tas ir, paskaidrot, kas tas vispār ir un kā tas darbojas?

Esmu dzirdējusi, ka ir proteīna kokteiļi, ko dzer, lai rastos muskuļi, bet kā īsti darbojas proteīni svara samazināšanai? Kur tad tas svars paliek?
20.05.2016 02:18 |
 
10 gadi
Reitings 4389
Reģ: 30.09.2013
Robīte
Jā, ja tas ir sukalu proteins tad uzreiz pec treninja ir loti ok, jo tas atri pabaros muskulus pec slodzes.... vienigi muksuliem ir jabut pabarotiem nepartraukti - attiecigi neredzu ielu jegu dzert so kokteili ja teiksim viss pareajis ikdienas uzturs ir nepareizs sim merkim- tada gadijuma pa lielam kokteila dzersana ir naudas izmesana ja domajam par rezultatiem.. ja dzer ta styila peec tadel jo vienkarsi garsiigi tad ok
21.05.2016 09:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kabans, es bodībildingā neorientejos nemaz, tā ka jā, geineri no "parastā" olbaltumvielu pulvera neatšķiršu. Labāk, nekā sporta uztura pulverīšos, orientējos aptieku piedāvājumā proteīna dzērienu piedāvājumā (slimojošiem cilvēkiem, kam nepieciešams papildus olbaltumvielas uzturā, aptieku versijā šiem dzērieniem klāt ir arī vitamīni, minerāli, atsevišķos gadījumos pat šķiedrvielas)
21.05.2016 09:49 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Nu tiešām nevar uzrādīt kaut mazāko cieņu pret latviešu valodu? :'-(
21.05.2016 09:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits