Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ceļojumi un cenas .

 
Reitings 7
Reģ: 15.11.2014
Sveikas meitenes !
Protams tas ir kā kuram, bet .. Vai Jūs varetu pateikt to ciparu ar kādu ir jārķinās lai aizbrauktu uz kādu skaistu, piedzīvojumiem pilnu ceļojumu . Un arī pastāstīt par saviem ceļojumiem, valstīm, vietas kuras būtu foŗši apmeklet tajā valstī .
Tagad būs vasara, palikusi ir pilngadība un tā, kā dzīvoju pie vecākiem un pāšai sevi vel nav jāuztur - domājama r draudzenem pa vasarau strādājot sakrāt naudu un rudenī doties brīvlaikā.
Paldies jau iepriekš ! (s)(l)
18.05.2016 12:07 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Nu ir būtiska atšķirība tajā uz kurieni bauc.
Kur gribat braukt?
18.05.2016 12:09 |
 
Reitings 7
Reģ: 15.11.2014
Inga88 - nu ir doma uz Turciju vai uz kādu citu karsto galu .

Varat pastāstīt kādās vakstis esat bijušas . Kapec tieši tā un iespaidus . (s)
18.05.2016 12:12 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Es laikam šobrīd tomēr labāk izvēlētos Grieķiju, Horvātiju, Montenegro, bet ne Turciju. Tas ir ja no tādiem pieejamākajiem galamērķiem. Domāju septembrī kko saprātīgu var dabūt par ~400eur.
Bet pati vislabprātāk atgrieztos Puertoriko. Nu ļoti patika. (l)
18.05.2016 12:18 |
 
Reitings 7
Reģ: 15.11.2014
Carpe Diem - tagad visur ir tas reklamas, kur lidojums turo un atpakaļ + viesnīca 8 naktis ir ap 250Euro . Tur tacu nevar but nekas sapratigs, vai ne ? :-D
18.05.2016 12:20 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es laikam šobrīd tomēr labāk izvēlētos Grieķiju, Horvātiju, Montenegro



+++

Montenegro bus letaak nekaa Horvatija.
18.05.2016 12:25 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Brauc uz Grieķu salām, ar štuku pietiks.

Tie all include piedāvājumi der,ja gribi tikai sauļoties pie baseina. Ja gribi kaut ko arī redzēt, tad tas nebūs labākais variants, jo šīs all include piedāvātās vienīcas parasti ir tālu no centra un komunikācijām, pusdienas un vakariņas viesnīcā Tevi piesien pie viesnīcas un galu galā, tikai guli pie baseina un kodē.

Aizbrauc ar ryanair no Kauņas uz Kosas vai Rodas salu. Noīrē viesnīcu kaut kur centrā. Lidojums būs ap 50 eur, viesnīca uz nedēļu vēl kādi 300 eur (ja izvēlēsies ko vienkāršu), ņem viesnīcu, kur brokastis jau iekļautas. Mašīnas īre maksā ap 30 eur dienā ( sezonas laikā lētāk), riteņu īre ap 10 eur, kruīzi ar jahtām ar iekļautu ēdināšanu 20-35 eur, ekskursijas ar autobusies apmēram tāpat, krogos grieķijā vakariņas ap 20,30 eur.
18.05.2016 12:36 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Viss ir atkarīgs no tā, kur plāno dzīvot, ar ko pārvietoties un kādas aktivitātes paredzamas. Tā ļoooti vidēji, ja paskatos pēdējos ceļojumus Eiropas ietvaros, tad ar 500-600 eur all in var diezgan mierīgi uz 7-10 dienām aizbraukt. Dzīvošana lielākoties ar draugiem dzīvokļos caur Airbnb, transports - īrēta mašīna roadtripiem, apskatei - viss, kas iespējams. Plus, protams, ballītes, ēdiens max vietējo tradīcijās, restorāniņi, pedzīvojumi un tml.
Septembrī plānoju atkārtoti doties uz Portugāli, ārkārtīgi patika. Vēl silti un forši Izraēlā, ja nav bail doties uz it kā nedrošu reģionu. Horvātija, Kipra, Malta - viss siltais gals.
Bet vēl ir padomā noķert kādu lēto aviobiļeti caur Travelfree un aizdoties uz US rietumkrastu. Tad jau vnk jārēķina, cik tas viss izmaksās - ap 200 eur avio, tad jānočeko, cik par nakti vidēji naktsmājas var dabūt, cik auto īre un tml. Ieteiktu vienkārši saprast, kurp gribi doties, iečekot visas basic lietas - biļešu cenas, viesnīcas/dzīvokļus, auto, cenu līmeni valstī ēdienam utt.
18.05.2016 12:36 |
 
Reitings 7
Reģ: 15.11.2014
Tā kā braucu ar draudzenem . Ir doma iztrakoties. Pa pludmali , klubiem un kartigi izbaudit nakts dzīvi .
18.05.2016 12:38 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Grieķijā Mikonos sala ir kā mazā Ibiza. Bet vispār Grieķija man ļoti patīk! Ja esi Atēnās, paliec pie jūras, jo es paliku 3 dienas centrā, pirms braucu citur, un tur es redzēju visu- prostitūtas, narkotikas utt. visu,ka notiek naktī :-D bet nu bija interesanti redzēt ko tādu arī.
18.05.2016 13:00 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Babe, tad šauj uz Grieķiju, jums patiks.
18.05.2016 13:02 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Nav man tādu ceļojumu, kuros interesētu nakts dzīve bijis, tāpēc šajā ziņā nevaru ieteikt, bet tas ir skaidrs, ka ja izvēlies ceļojumu organizēt pati, dodies uz vietu, kur lido lētās avio kompānijas (izvērtējot arī izildošanu no Viļņas un Kauņas), esi ar mieru ziedot ērtības un gulēt vienkārši hostelī (ja brauc ar vairākm draudzenēm, var pat atrast atsevišku istabu), lieto sabiedrisko traportu (vai atkal- ja esat vairākas, tad taksi dalot uz galviņām ar var sanākt lēti), tad sakrāt ceļujumam būs daudz vieglāk. Man ar pirmais lidojums bija ar draudzenēm, sahēmojām Rynair lidojumu caur UK uz Venēciju - bav ne ajsumas cik zimaksāj, bet daudz nebija, jo tolaik strādāju uz pusslodi un pelnīju aikam 150 latus, bet vecāki nekādi finasiāli atbalstīt ar nevarēja....
18.05.2016 13:09 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Ingai un Renē labi ieteikumi :)
Iesaku meklēt biļetes pa lēto no Rīgas vai Kauņas ar Ryanair - Bergamo, Barcelona, vai uz Grieķiju, Horvātiju. Mēs tagad atradām pa lēto uz Horvātiju no Kauņas caur Franfurti, tiešām lēti.
Un tad viesnīcas es meklēju bookingā.
18.05.2016 13:12 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man gan nav bijis mērķis tikai ballītes, bet tādā gadījumā tēmētu uz siltu pie-pludmales galamērķi, kas reizē ir lēts avio (lidot var arī no LT), noīrētu lētu dzīvokli tuvu centram (jo mērķis jau laikam tikai kaut kad pa nakti ierasties un pagulēt), braukātu ar taxi kompānijās, kas lielākoties ir lētk nekā atsevišķi pirktas sabiedriskā biļetes.
uz Horvātiju - Split, Zagreb, Rijeka - tagad no Viļnas var pa 59eur turp-atpakaļ nopirkt, no Stokholmas, Briseles vai Londonas - ap 30 eur + ceļš no Rīgas.
Barselona arī nav nekāda dārgā, turklāt tieši reisi no Rīgas utt. Portugāle caur LON vai DUB sanāk ap 120 eur turp-atpakaļ. variantu ir daudz, tā ka tiešām daudz.
18.05.2016 14:09 |
 
Reitings 190
Reģ: 04.10.2014
Renē, kur var atrast tik lētus lidojumus? kā piemēram no Viļņas uz Splitu?
18.05.2016 16:04 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
18.05.2016 16:14 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tie all include piedāvājumi der,ja gribi tikai sauļoties pie baseina. Ja gribi kaut ko arī redzēt, tad tas nebūs labākais variants, jo šīs all include piedāvātās vienīcas parasti ir tālu no centra un komunikācijām, pusdienas un vakariņas viesnīcā Tevi piesien pie viesnīcas un galu galā, tikai guli pie baseina un kodē.



Nav obligāti. Parasti jau katrā viesnīcā ir gids, kas piedāvā ekskursijas. Izejot uz ielas, pārdod tās pašas ekskursijas pa lētām naudām. Protams, milzīgas 5* viesnīcas bieži vien atrodas nomalē, kur tiešām tikt kaut kur bez auto ir problēma. Bet nu cik biju, nekādu problēmu nebija. Ieteiktu Ibicu, Kipru (tieši Aija Napa, tā ir kā Ibica)

Tā kā braucu ar draudzenem . Ir doma iztrakoties. Pa pludmali , klubiem un kartigi izbaudit nakts dzīvi .


Ja nekad neesi tā īsti ceļojusi un uz savu roku plānojusi, tad pirktu to pašu čārterlidojumu uz Kipru, Grieķiju, Krētu vai kādu citu siltu galamērķi un kādu nedēļu zvilnētu pludmalē, sauļotos, peldētos, ballētos un nedaudz paceļotu
18.05.2016 16:23 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Es regulāri pēdējā pus gada laikā čekoju Grieķiju, bet ne reizi neesmu manījusi biļetes pa 50 eiro (arī no Viļņas), vispār es esmu apceļojusi gandrīz visu Eiropu vienkārši izvēloties lētas avio biļetes, jo attiecībā uz tām tiešām esmu skopule. :D Labāk vairāk iztērēju galamērķī nekā par lidošanu. Piemēram, no Rīgas uz Stokholmu šobrīd ir pāri 100, kas, manuprāt, nu vispār nav izdevīgi tik tuvam galamērķim. Līdzīgi arī ar Prāgu - gribu atgriezties, bet nav izdevīgi biļešu piedāvājumi (ar autobusi laikam neesmu gatava braukt).
Ja gribas tādu zvilnēšanu, te jau ir visi labākie ieteikumi nosaukti, bet mans mīļākais kultūras, vēstures, ēdienu, dzērienu un iepirkšanās galamērķis - Itālija! Tur gan jārokas cauri informācijai un jāplāno, jo ir ļoti, ļoti daudzas netūristiskas vietas, ko vērts redzēt. :)
18.05.2016 18:17 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
gabijagabija, skaties no Kauņas. No turienes reisi gan uz Rodu, gan Kosu. Un regulāri ir pa lēto. Tikko biju Kosā. 45 uz vienu galu, 75 uz otru. Jūnijā braukšu uz Rodu un no Rodas tad tālāk uz.. ak Dievs, es jau aizmirsu... :D
No turienes var aizlidot arī uz Trapani Itālijā un Maljorku Spānijā. Un tiešām regulāri ir labas cenas.

Strap citu, braucot uz Grieķiju, Kauņas lidostā piesienas tūrisma aģenti, piedāvā autiņu, kas aizvedīs uz viesnīcu no lidostas. Izmantojies. Nopietni. Mēs tā sapazināmies ar gidi no Ukrainas, kur atagad dzīvo Kosā, viņa mums visādus izdevīgus dīlus piedāvāja. Mašīnu caur viņu noīrējām 2 reizes lētāk, kā apkārt esošīe renti piedāvāja, kruīzu sarunājām par pus cenu utt. Un vēlāk uzaicināja mūs uz Rodu, un tur viņas draugi mūs par velti visur vadāja.
Bet vispār tiešām, ir tos aurtiņus ir vērsts izmantot. Pirmkārt tiešām Kosā lidosta ir ļoti tālu no centra un uz centru var tikt principā tikai ar taksi vai tūristu autobusu, otrkārt, autiņā gide iepazīstina ar salas vēsturi un izstāsta par iespējām, ko var sadrīt, ekskursiju tīkotājiem uzreiz piedāvā ekskurijas. Uz tām ekskursijām ir vērts pieteikties. cena ir laba. Ja būsiet leilāka kompānia, dabūsiet atlaidi. Visas iespējamās ekskurisjas esmu izbraukājusi un saku kā ir - līmenī, uzreiz piedāvā arī kruīzu pa 3 salām, tās meitenes, kas to visu organizē, kruīzā brauc līdzi un izstāsta par salām uz kurām brauc, iepazīstina ar salu vēsturi. Ja vēsture un stāstīšana nav aktuāla, tad peistātnē ir pilns ar kuģīšiem, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus. Kruīzus, snukulēšanas, zvejošanas utt. piedāvā visas piestātnē esošās jahtiņas. Var izvēlēties sev tīkamāko cenu un jahtu.
Uz Grieķiju, galvenais līdzi jāņem labs noskaņojums, atvētība un draudzīgums. Jo cilvēki tur ir ārkārtīgi draudzīgi, ja Tu būsi tāds pats, tad brīvdienas Tev būs izdevušās.
19.05.2016 11:21 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Inga88, man GR jau sen bucket listā, tagad baigi sakārdināji :)
19.05.2016 11:25 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jā, aizbrauc! Man arī ilgi bija velmju sarakstā, bet kaut kā nesanāca aizbraukt. Kā aizbraucu pirms gadiem diviem, tā tagad braucu regulāri. Patīk tās zemes pīsiņš un nesteidzība. īpaši salās.
Un kas tur par skatiem.... :) Paradīzes pludmales un salas kur dzīvo vien pāris cilvēki. Ak mī un žē... gribu atkal atpakaļ. :)
Turklāt, tur tūrisms ir atstrādāts tādā nepārforsētā un neuzbāzīgā, bet ļoti ērtā formā.
19.05.2016 11:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits