Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negribu iepazīties ar drauga māti

 
Reitings 6
Reģ: 16.05.2016
Esam kopā gadu, dzīvojam kopā apmēram pus gadu. Neesmu iepazinusies ar vīrieša vecākiem un negribu.
Otrkārt, baidos, ka viņai būs grūti pieņemt mazuli no iepriekšējās laulības. Sanāk, ka viņa pēkšņi ir audžu-vecmāmiņa. Domāju, ka katra sieviete pēc 45+ negaidīs atplestām rokām "svešu bērnu".
Vienreiz tā starp citu vīrietis gribēja parādīt izdevušos foto no fotosesijas, kur bija abi ar mazo, māte neesot gribējusi skatīties. Tāpēc tas man liek baidīties un negribēt iepazīties ar viņu...:-/
Vīrietis ir pieņēmis mazo, reizēm saka, ka nejūtas nemaz dīvaini un mazo uzskata par savu meitiņu.

Kādas ir jūsu attiecības ar draugu mātēm un varbūt kādai ir bijusi līdzīga situācija, ka ir bērniņš no citām attiecībām un kā to pieņēma jaunā drauga vecāki!?
17.05.2016 19:45 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu man ar laikam būtu grūti to pieņemt, bet es pati ar vismaz pagaidām nesatiktos ar kādu, kuram bērns no iepriekšējām attiecībām, droši vien vīrieša māte dēlam vēlas sievu, kura būs viņam pirmā, nevis jau paspējusi izšķirties un bērnu sagādāt ... piedošanu, ka tik skarbi, bet nu es tā patiešām domāju :) Ja tik ļoti nepieciešams iepazīties, oficiāli to jau, protams, var izdarīt, bet nu idilli par labām attiecībām savā starpā droši vien nelolo :)
17.05.2016 19:53 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es nevaru iedomāties, ka es nevēlētos iepazīties ar sievieti, kura man ir devusi manu mīļoto vīrieti. Nav jau uzreiz jāķeras ap kaklu un jāsauc par māmiņu, bet tik daudz cieņu vajadzētu izrādīt.
17.05.2016 19:55 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Nesaprotu, kāpēc viņai būtu tavs bērns jāpieņem un jābūt par vecmāmiņu?
17.05.2016 19:57 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Man ir loti labas attiecibas ar drauga vecakiem. Bernu no ieprieksejam attiecibam man gan nav, bet labi saprotu ari tava drauga mati, jo vina tomer ir nolikta fakta prieksa, ka vajadzetu patikt ne tikai draudzene, bet ari vinas berns no svesa viriesa, ko vina nekad nav redzejusi. Labi, ka draugs tavu bernu ir pienemis, bet saproti, ka tas neuzliek par pienakumu drauga matei darit to pasu.
17.05.2016 19:59 |
 
Reitings 88
Reģ: 01.05.2016
Sievietēm vispār ir grūti pieņemt svešu bērnu. Saprotu mammu. Es tā arī nespēju pieņemt sava bijušā bērnu.
17.05.2016 20:02 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Es nevaru iedomāties, ka es nevēlētos iepazīties ar sievieti, kura man ir devusi manu mīļoto vīrieti

Es arī autores vietā negribētu tikties ar sievieti, kura acīmredzami neciena pati savu dēlu un viņa izvēli. Un kas tā par sievieti, kura pati ir bijusi māte un potē pašas dēlam ar savu rīcību, ka sieviete ar bērnu ir defektīva un nav cieņas vērta? Pārspīlēju? Vismaz mātes reakcija un rīcība raditu man šādas pirmās izjūtas. (t)
17.05.2016 20:06 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Kāpēc mātei vispār kaut kas ir jāpieņem? Vīrietis, sieviete un sievietes bērns dzīvo kopdzīvi atsevišķi no mātes. Kas tas par cilvēku, kurš izrāda tik ļoti necieņu pret cilvēkiem, kurus nav pat saticis un kuri pašas dēlam ir dzīvē šobrīd svarīgi? !
17.05.2016 20:09 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.05.2016
Nedz draugs tiek saukts par tēti, nedz drauga māte par vecmāmiņu. Tik daudz kā izturēties ar cieņu pret sava dēla izvēli. Nav mums abiem 20 un nav man pa krūmiem sadzīvots bērns, bet dzimis laulībā un lolots. Meitai drīz būs gandrīz 4, tēvs pirms 2.5 gadiem cieta avārijā. Viņai ir mīloši vecvecāki gan no tēva, gan manas puses, trešo vecmāmiņu mums nevajag. Vienkārši vīrietis dodas apciemot savus vecākus, bet nekādi nevaram saņemties aizbraukt visi kopā iepazīties.
17.05.2016 20:09 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Un kas tā par sievieti, kura pati ir bijusi māte un potē pašas dēlam ar savu rīcību, ka sieviete ar bērnu ir defektīva un nav cieņas vērta?

+

Kā jau iepriekš tika minēts, jaukas un cieņpilnas attiecības uz tādas bāzes diez vai sanāks izveidot, bet vai vajag? Man nevajadzētu.
17.05.2016 20:10 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.05.2016
Mums abām nebija viegli uzsākt šīs attiecības, bet mazā savu tēti neatceras, bet jauno draugu pieņem ļoti draudzīgi. Citām reizēm pat nosauc par tēti, citam reizēm vārdā, jo bērnu dārzā citiem ir tēti.
Jautājums ir sekojošs - cik nekaunīgi un nepieņemami būs, ja es neiepazīšos ar drauga vecākiem?
17.05.2016 20:13 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Autore, man ļoti žēl par notikušo, kam Jums nācies iziet cauri, zaudējot vīru/tēti. Baudiet mīlestību ar jauno cilvēku Jūsu dzīvēs un, lai Jums viss visiem labi! :)
17.05.2016 20:14 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Favel, ir cilveki, kuriem svesi berni nepatik. Vienkarsi nepatik un viss. Un tur isti neko nevar labot. Pienemu, ka drauga mate klusiba cer, ka draugs temas autori pametis. Izklausas skarbi, drosi vien vina delam vel to labako, tomer sava galva ir ienemusi, ka sis svesais berns ir problema, lai butu laime pilniga un vins varetu but laimigaks ar kadu citu "bezbernu" sievieti.
17.05.2016 20:15 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Zoyya, es laikam draugam izklasītu savas izjūtas un norunātu, ka dotos pie viņa vecākiem tikai tad, kad tie paši izrādīs iniciatīvu un vēlmi iepazīties. Es teiktu, ka gaidītu uzaicinājumu un cerētu uz sirsnīgu iepazīšanos;:)
17.05.2016 20:17 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Vēlreiz, kàpēc mātei ir kaut kas japieņem pieaugušā dēla dzīvē? Man šādas mātes izraisa riebumu. Ja mīli savu bērnu, tad mīli un cieni, cieni arī tā izvēles. Viss!!!!
Bērns nav bērna vecumā mūžīgi.
Arī man ne visi bērni patīk. Tāpat arī man ne visi cilvēki patīk. Ir vienkārši jāprot pašiem galviņā pieaugt un saprast, ka bērns tāds pats cilvēks vien ir tik mazs.
17.05.2016 20:20 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Pie kaut kada kompromisa ir janonak! Ja draugam bus jaizvelas starp tevi un tavu meitu vai savu mati, tad visticamak izvelesies tevi, bet pats klusiba pardzivos par to, cik nelaga si situacija ir izvertusies. Tev, protams, ir izveles iespeja ar drauga mati neiepazities un tapat vinai ir tiesibas negribet redzet svesu bernu sava maja. Bet ir kaut kads kopsaucejs jaatrod.
17.05.2016 20:24 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
man ir līdzīga situācija, bet ne man tas bērns, ne manam draugam, ne mātei. situācija, ka radiniece sākusi tikties ar vīrieti , kam ir bērns. visu laiku vazā šo bērnu uz mūsu kopīgiem izbraucieniem, ciemos utt. man absolūti nekas nav pret bērnu , bet es negribu, lai viņu visur ņem līdz, vai par viņu visu laiku runā. viņš man ir svešs bērns.
17.05.2016 20:24 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.08.2013
Un kas būtu, ja viņas dēlam būtu bērns, bet būtu izšķīries no bērna mammas? Ko pats draugs saka - grib iepazīstināt? Domāju, ka varat uzaicināt uz kādiem svētkiem pie sevis ciemos, piemēram drauga dzimšanas dienas svinībām un tad skaties, ko teiks. Vai gribēs braukt, vai nē. Un tad jau pēc situācijas - ja nebrauks, tad i nevajag. Ja brauks tad skaties kā ies. Vai iespējama normāla komunicēšana. Ja jums nopietnas attiecības un nākotnē būs bērni, tad jau drošvien nāksies iepazīties. Man ar sava drauga mammu arī nav labas attiecības, bet viņa dzīvo citā valstī tākā man pilnīgi vienalga. Ja dzīvotu Latvijā, gan jau nāktos tikties tāpat.
17.05.2016 20:25 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Vēlreiz, kàpēc mātei ir kaut kas japieņem pieaugušā dēla dzīvē?
Manuprat, autores draugam vina mate ir loti svariga, tapat ari vinas viedoklis ir vinam saistoss. Ta nav viena kaiminu tante, kura nevienu negrib redzet, ta ir vina miesiga mate, kuru vins drosi vien mil tikpat loti ka autori un vinas meitu.
17.05.2016 20:28 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Un kas tā par sievieti, kura pati ir bijusi māte un potē pašas dēlam ar savu rīcību, ka sieviete ar bērnu ir defektīva un nav cieņas vērta?

Es neredzu tekstu, ka māte kaut ko potētu. Tā ir, autore? Attieksme rada attieksmi. Man kā mātei liktos dīvaini, ka dēla sieviete izvairītos no iepazīšanās veselu gadu, pie tam dzīvojot kopā. Bet nu ja māte ir no tām indīgajām vecenēm, tad es arī autori saprotu.
17.05.2016 20:28 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Zoyya, pat nezinu, ko ieteikt. Ja tā māte kaut uz pusi ir kā daļa cosmo lietotāju, tad es ieteiktu netērēt savu laiku ar viņu iepazīstoties un mēģinot ar viņu veidot kaut cik ciešamas attiecības. Pajautā sev - vai tev tas ir vajadzīgs? Vai tavs vīrietis to ļoti vēlas?
Varbūt pagaidi, līdz attiecības kļūs oficiālas? Esat domājuši par laulībām?

Un par cosmo lietotājām - domā, ja sieviete viena ar bērnu tad gan jau šķīrusies un daļa domās, ka pati vainīga pie šķiršanās... gan jau pielīdzina visus sev ;-) Bet, kad izrādās - vīrs (ne puisis) ir miris, tad vairs nekomentē.
17.05.2016 20:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)